Kullanışlı ve portatif özellikleriyle profesyonel oyuncular için klavye modelleri geliştiren Gamepower, dinamik tasarımlarıyla verimli bir performans elde etmenizi sağlıyor. Oyuncu klavyeleriyle dikkat çeken ürünler, hızlı yazı yazmanızı sağlayan tuş takımı ile oyun karakterinizi de kolay bir şekilde kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Özellikle çok oyunculu oyunlarda deneyiminizi artıran Gamepower klavyeler, rakipleriniz karşısında farkınızı ortaya çıkartarak hareket kabiliyetinizi yükseltiyor. Güçlü çerçeveleri sayesinde daha verimli bir performans elde etmenize yardımcı olan modeller, mekanik tuş tasarımına sahip alternatifleriyle de oyun oynamayı ve bilgisayarınız üzerinden çalışmayı daha keyifli hale getiriyor. Ayrıca kaliteli ve dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz mekanik tuşlu klavye modelleri, özel olarak geliştirilen switchleriyle birlikte mükemmel bir deneyim sunuyor. Güçlü bağlantı özellikleriyle de donanımsal olarak yüksek performans elde etmenize fırsat tanıyan Gamepower klavyeler, özellikle oyun esnasında tuşlarla sağladığınız tüm komutları bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarıyor. Tak-çıkar özelliğine sahip portatif tuş tasarımıyla ister Q ister F klavye olarak kullanabileceğiniz ürünler, profesyonel oyuncu klavyesi arayanlar için pek çok seçenek sunuyor.

Güçlü Bağlantı Özelliklerine Sahip Gamepower Klavye Modelleri

Kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri ile hareket alanınızı kısıtlamadan rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Gamepower klavye modelleri, bilek desteğine sahip ürünleriyle de işinize odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca müzik ve video gibi çeşitli medya dosyalarını kolay bir şekilde kontrol etmenize olanak tanıyan multimedya tuşlarına sahip olan pek çok klavye, oyun sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Bilgisayar kullanırken ses ayarlarını yapmanıza yardımcı olan tuşlar, programlanabilir özelliğiyle farklı işlevlerde kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi etkili bir performans sergileyen hassas ve dayanıklı tuşlar, güçlü klavye çerçevesiyle birlikte yıpranmıyor, üstelik kolaylıkla da temizlenebiliyor. Net ve okunaklı bir şekilde tasarlanan tuş harfleri, transparan yapısı sayesinde kolay kolay deforme olmuyor, uzun süre kullanılabiliyor. Daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olan Gamepower klavyeler, oyunseverlere özel üretilen renkli modelleriyle de bilgisayarınız ile şık bir bütünlük oluşturuyor. Milimetrik olarak hesaplanan tuş aralıkları sayesinde yazı yazarken veya oyun oynarken tuşları karıştırmanızı engelleyen ürünler, istediğiniz performansı yakalamanıza yardımcı oluyor. Birbirinden farklı ve etkili fonksiyonları ile üst üste milyonlarca kez tuş basımına dayanıklı switchlere sahip olan klavye modelleri, çift tıklamaların önüne geçerek daha iyi ve kontrollü bir deneyimi elde etmenize fırsat tanıyor.

Her Oyun Kategorisinde Etkileyici Bir Performans

Simülasyondan aksiyona, futboldan stratejiye kadar pek çok oyun türünü rahatlıkla oynayabilmenizi sağlayan Gamepower klavye modelleri, yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Özellikle FPS oyunlarında yüksek performans elde etmenizi sağlayarak deneyimlerinizi rakiplerinize gösterme imkânı sunan birçok ürün, birden fazla tuşa aynı anda basmanıza olanak tanıyor. Gelişmiş tuş mekanizması sayesinde özellikle çok oyunculu futbol ve basketbol oyunlarında daha iyi çalım atmanızı sağlıyor. Ayrıca aksiyon oyunlarında şarjör değiştirirken haritaya bakmanızı kolaylaştıran Gamepower klavyeler, ışıklı tasarımlarıyla da günün her saatinde oyun oynamanıza ve yazı yazmanıza olanak sunuyor. Işıklı tuş özelliğine sahip olan modeller, harfleri birbirine karıştırmanızı engelleyerek hem görsel olarak hem de işlevsel bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. RGB aydınlatma sistemine sahip olan klavyeler, kişiselleştirebileceğiniz tasarımlarıyla bilgisayarınız ile şık bir bütünlük oluşturuyor. Renkli ve ışıklı yapısıyla geceleri rahatlıkla hareket edebilmenizi sağlayarak keyifli dakikalar yaşamanıza olanak tanıyor. İhtiyacınız doğrultusunda ışığın şiddetini ayarlayabileceğiniz Gamepower RGB klavye modelleri, karanlık ortamlarda etkileyici bir ambiyans oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Klavyenizi oynadığınız oyuna uyumlu bir hale getirmenizi sağlayarak ortama dinamik bir hava katıyor. Kullanım özelliklerine göre farklı alternatiflere sahip olan Gamepower klavye fiyatları, her bütçeye hitap eden modelleriyle pek çok seçenek sunuyor. Bir USB aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza takarak veya uzaktan bağlayarak çalıştırabileceğiniz klavyeler hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir tasarımlarıyla ihtiyacınızı karşılıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gamepower Klavye Fiyatları

15 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gamepower Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. SW Future Klavyeler
  12. Inca Klavyeler
  13. Motospeed Klavyeler
  14. PolyGold Klavyeler
  15. Redragon Klavyeler
  16. Asus Klavyeler
  17. MF Product Klavyeler
  18. Concord Klavyeler
  19. Frisby Klavyeler
  20. Microsoft Klavyeler
  21. Philips Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Turbox Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Ajazz Klavyeler
  30. Apple Klavyeler
  31. Casper Klavyeler
  32. GameBooster Klavyeler
  33. Magic-Refiner Klavyeler
  34. Swhy Klavyeler
  35. Trilogic Klavyeler
  36. Bloody Klavyeler
  37. Piranha Klavyeler
  38. SteelSeries Klavyeler
  39. Xtrike Me Klavyeler
  40. Lenovo Klavyeler
  41. Promate Klavyeler
  42. Raynox Klavyeler
  43. Yukka Klavyeler
  44. Avec Klavyeler
  45. Corsair Klavyeler
  46. Delux Klavyeler
  47. Elba Klavyeler
  48. GOMAX Klavyeler
  49. HXSJ Klavyeler
  50. Hiper Klavyeler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Kullanım Amacı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Renk
 9. Bağlantı
  1. Kablolu
 10. Klavye Tipi
 11. Dili
 12. Nümerik Tuşlar
 13. Touchpad
 14. Aydınlatma
 15. RGB
 16. Bilek Desteği
 17. Multimedya Tuşları
 18. Fonksiyon Tuşları
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Gamepower
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/gamepower
Başa dön