Givi, 1978 yılında eski MotoGP şampiyonu Giuseppe Visenzi'nin motosiklete olan tutkusunu yansıtan ürünler tasarlaması isteğiyle kuruldu. Günümüzde motosiklet kaskları ve motosiklet çantaları başta olmak üzere onlarca çeşit motosiklet aksesuarının tasarımını gerçekleştiriyor. Dünya geneline yayılan İtalyan modasını motosiklet ürünlerinde kullanan Givi, dünyaca ünlü motosiklet markaları için tasarımlar yapmaya devam ediyor. 

Her Ürüne Özel Yeni Fikirler

Givi, yüzlerce farklı motosiklet modeli ve motosiklet kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak adına birbirinden özel ürün tasarımları gerçekleştiriyor. Kullanılan ürün ne olursa olsun dayanıklı, pratik kullanılan ve estetik ürünler olması Givi markasının en önem verdiği olgular arasında yer alıyor. İleri teknolojinin kullanıldığı, yenilikçi çizgilere sahip Givi, her ürününde farklı bir özelliğin keyfini kullanıcılara yansıtıyor. Kolay kullanılan ve yüksek verimlilik sağlayan Givi ürünleri, yüksek memnuniyet oranlarıyla alanında en iyilerden olduğunu kanıtlıyor.

Dünya Çapında Tercih Edilen Çantalar

Çanta modelleri Givi markasının kasklarla birlikte en çok tercih edilen ürün grubunu oluşturuyor. Motosikletlerin modeline göre yana, arkaya ve depo üzerine takılabilen çantaların üretimi gerçekleştiriliyor. Yan ve arkaya takılan çantalar alüminyum malzemeden kasa tipinde üretiliyor. Geniş kullanım alanına sahip olan bu modeller, uzun yolculuklar ve kargo taşımacılığı gibi işlemler için ideal kullanım alanı yaratıyor. Darbeye dayanıklı olan çantalar, su geçirmez özellikleri sayesinde tüm hava koşullarında kullanıma imkan sağlıyor. Givi Obk42b Trekker Outback modelinde olduğu gibi yatay olarak kullanılabilen çantalar, içinde bulunan elastik ağ ve destek alanları sayesinde taşınan malzemelerin sabitlenmesini sağlıyor. Ağırlıklı olarak motosikletin yan bölümünde kullanılan Trk33pack2 modeli yatay çantalar,  üstten açılan yapısı sayesinde dikey ve yatay olarak kullanılabiliyor. Motosikletler dışında arazi araçları ve geniş bagajlı otomobillerde de kullanılabilen çantalar, her türlü cihazın güven içinde taşınmasına imkan sağlıyor. Ortalama 10 kg ağırlığındaki çanta modelleri, çok amaçlı özellikleri sayesinde geniş kullanım alanı yaratıyor. 

Tasarım Harikası Kask Modelleri

Gerçekleştirdiği tam yüz, yarım yüz ve demi-jet modelleriyle alanında kendine has tasarımlar oluşturan Givi, kullanıcılarına konfor ve yüksek güvenlik duygularını aynı anda yaşatıyor. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı kask tasarımları, kolay kullanılabilir olmalarıyla fark yaratıyor. En iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla kask modellerinin tamamında City-Fog buğu önleyici camlar kullanılıyor. Hafif ve sağlam dış yüzeye sahip kaskların iç yüzeyinde antialerjik kumaş kullanılıyor. Ön camın altında bulunan ve güneş ışınlarını önleyen cam, sürüş anında güneşin oluşturacağı parlamaların kırılmasını sağlıyor. 40.5 X-Fiber modelinde kullanılan fiber malzeme yüksek güvenlik sağlarken, kolay açılabilir ön panel, pratik kullanım imkanı oluşturuyor. Kişisel beğenileri yansıtmak adına farklı renk seçeneklerini içeren kask modelleri, iki teker üzerinde daha keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. 

Tarzınızı Yansıtan Rüzgar Önleyiciler

Givi rüzgarlık ve koruma panelleri, tüm motosiklet modellerine uyumlu tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Marka touring motosikletlerinden scooter modellere hatta bisikletlere kadar farklı araçlarda kullanılabilen tasarımları içeriyor. Aracın türüne göre rüzgara karşı siper vazifesi gören paneller, sürüş anında güneşe, toza ve uçuşan böceklere karşı koruma sağlıyor. Aerodinamik yapılarda hazırlanan rüzgarlıklar, araçlara tek başına takıldığı gibi özel kitler kullanılarak da monte ediliyor. Güvenli sürüşün önemli bir parçası olan rüzgarlık modelleri, AIRFLOW modelinde olduğu gibi iki katmanlı ve ayarlanabilir özellikler gösteriyor. Sürücünün görüş açısına uygun olarak yükseklik ayarı yapılabilen ürün, diğer araçların farlarına karşı ışığı kırarak sürüş güvenliği ve konforunu artırıyor. Panel yüksekliğinin yeterli olmadığı durumlar için tasarlanan SHIELD+ modeli, tüm motosiklet camlarına güçlü tırnaklar yardımıyla monte ediliyor. Öne ve arkaya yatabilen yapısıyla sürücülerin duruşlarına uygun pozisyonda ayarlanabiliyor. Motosiklet tutkunlarının hayatını kolaylaştıran Givi ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Givi

2175 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler