Oto aksesuar parçaları, otomobil üzerinde yapılacak değişiklikler için kullanılıyor. Bu değişim otomobil sahiplerinin kişisel beğenilerine ya da eldeki otomobilin ihtiyaçlarına göre belirlenebiliyor. Aracın dış görünüşünde değişiklikler yapılabildiği gibi motorunda da yapılabiliyor. Motor bağlamında yapılan değişiklikler, aracın hızını ve gücünü artırmaya yönelik oluyor. Bursa merkezli Global Otomotiv şirketinin, 1999 yılından beri üretimini yaparak satışa sunduğu oto aksesuar parçaları arasında Fiat modelleri, 1986 yılında Fiat’a katılan Alfa Romeo, Alman Volkswagen Passat ya da Çek markalı Skoda Superb gibi otomobillerle uyumlu oto aksesuar parçaları bulunuyor. Fiat ticari ve binek otomobil modelleri için ihtiyaç duyulacak her türlü oto aksesuarı, Global şirketi tarafından Fiat kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Torsiyon burcu/dingil, aks askısı ya da viraj uç demiri gibi parçalar satışa sunulan oto aksesuarları arasında yer alıyor.

Global şirketinin satışa sunduğu oto aksesuar parçaları arasında, Multijet ve Jtd motor blokları için gerekli ve uyumlu olan oto aksesuar parçaları da bulunuyor. Otomobiller için kullanılan motor modellerinden biri olan Multijet, sahip olduğu enjeksiyon sistemi sayesinde, peş peşe beş yakıt püskürtme işlevini tek devirde yapabiliyor. Fiat tarafından geliştirilmiş olan Multijet motorlar, farklı otomotiv markaları tarafından da kullanılabiliyor. Fiat tarafından geliştirilmiş olan diğer yakıt sistemi ise Jtd ismiyle anılan motor modellerini oluşturuyor. Elektronik kontrollü common rail Jtd motorlar, yüksek basınçlı püskürtme sistemi kullanıyor. Jtd peş peşe iki kez yakıt püskürtme kapasitesiyle öne çıkıyor. Multijet ve Jtd yakıt sistemleri motorun verimini arttırırken hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de egzoz emisyonunu iyileştiriyor.

Bagaj fitili, Doğan ve Şahin marka otomobil kapıları, kaput ve bagajlar için kullanılıyor. Silikon ve esnek yapı, yapışkan özelliği sayesinde yüzeyle tam uyum sağlayarak, aracın içerisine ısı, ışık, ses, toz, rüzgar ya da yağmur suyu girişini engelliyor. Multijet dahil ve diğer yakıt sistemlerine uyum sağlayan modellerine, model yıllarına ya da motor kodlarına göre farklı özellikteki ön amortisör takozları Fiat Doblo, Fiat Ducato ya da Fiat Punto gibi farklı model otomobillerle uyum sağlıyor. Modeli, üretim yılı ve motor kodu gibi değişen özelliklerle uyumlu motor takozları multijet, jtd ve diğer otomobil motorları için kullanılabiliyor. Fiat Ducato, Fiat Scudo, Fiat Grande Punto, Fiat Tipo ve Fiat Fiorno bu otomobiller arasında yer alıyor. Ara yatak takozu, jtd ve diğer tipteki motor modellerine uyum sağlıyor. Bu modeller arasında Fiat Grande Punto, Fiyat Merea ve Fiat Doblo gibi modeller bulunuyor.

Amortisörleri toz ve kirden koruyan, dolayısıyla da performansını destekleyerek ve ömrünü uzatan körük modelleri Fiat model otomobiller ve farklı marka araçların motor sistemleriyle tam uyum sağlıyor. Hareketli ve esnek bir tasarıma sahip olan ve farklı noktalarda kullanılabilen körükler amortisör toz körüğü, iç / dış aks körüğü, direksiyon ve vites körüğü gibi kullanımlarına göre farklı isimler alıyor. Şanzıman ve motorun senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan şanzıman takozu modelleri, farklı marka otomobillerin modellerine ve üretim yıllarına uyum sağlayan çeşitleri barındırıyor. Salıncağın bağlantı yerlerinde kullanılan ve şaseyi yorulmaya ve hasara karşı koruyan salıncak burçları Fiyat marka modeller için kullanıma sunuluyor. Otomobillere esneme yeteneği kazandırarak yol tutuş performansını arttıran torsiyon sistemi için kullanılan torsiyon burcunun faklı marka ve model için uyum sağlayabilen modelleri bulunuyor. Otomobillerin ön ya da arka düzeninde yer alan viraj uç demiri virajlarda aracın yol tutuşunu ve duruşunu dengeliyor. Fiat, Citroen, Dacia ve Renault gibi farklı marka ve modellerle uyum sağlayan çeşitleri bulunuyor.

Global

78 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN