Stresli bir günün sonunda veya güne başlarken, yoğun trafikte beklerken ya da uzun yolculuklarda müzik dinlemek ya da en sevdiğiniz radyo programını dinlemek büyük ölçüde rahatlamanızı ve günün geri kalanını daha verimli geçirmenizi sağlamaktadır.

Çoğu zaman yalnız yolculuk yaptığınız arabanızda sevdiğiniz bir müziği duymak ve güzel bir sese eşlik etmek motivasyonunuzu yükseltirken, stresinizin azalmasına yardımcı olmaktadır. USB, hafıza kartı, CD ya da diğer depolama alanları ile müzik ve video listelerinizi arabanıza taşıyabileceğiniz Goldmaster Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar ile tüm kişisel seçimlerinizi arabanızda taşıyabilirsiniz.

Goldmaster Oto Teyp

40 yılı aşkın süredir Türkiye piyasasında hizmet veren Goldmaster markası, dünya üzerindeki teknolojik gelişimleri adım adım takip ederek bu gelişimleri Türkiye pazarına sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile her kullanıcıya uygun seçenekler sunan marka, oto teyp alanında da kullanım kolaylığı sağlayan farklı ürün seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Kullanımınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak olan oto teypler, uzaktan kumandaları sayesinde teybiniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Goldmaster oto teybiniz kumanda üzerinden verdiğiniz tüm komutları eş zamanlı olarak algılar. Bu özellik, siz ve birlikte yolculuk yaptığınız sevdikleriniz için önemli bir rahatlık sağlamaktadır.

Cihazınızı gece yolculuklarında da rahatça kullanabilmeniz için tüm tuş takımı ve ekran aydınlatılmıştır. Uzun süreli kullanımlarda dahi aşınma gibi sorunlara yol açmayacak olan tuşlar, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Goldmaster Oto Teyp Fiyatları

Kalite ve uygun fiyatı aynı anda kullanıcılarının beğenisine sunan markanın, her bütçeye uyum sağlayan ürün çeşitleri bulunmaktadır. Goldmaster oto teyp modelleri, CD çalar, LCD ekran, video oynatma ve park ekranı gibi çeşitli özelliklerine göre fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Size en uygun cihazı keşfetmek için karşılaştırma butonunu kullanabilir, ürün açıklamaları bölümünden cihazın tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Renkli led ekranlardan seçili radyo istasyonu ve çalan müziği görüntüleyebilir, bazı modellerde ise depolama alanınızdan seçtiğiniz klasörler arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde dilediğiniz klasörde farklı tarzda müzik ve videoları toplayabilir, seçiminize uygun müzik listeleri oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, müzik listenizdeki tüm parçaları karışık olarak dinleyebilir, sevdiğiniz şarkıları tekrar oynatabilirsiniz.

Bazı Goldmaster oto teyp modellerinde, net görüntüler alabileceğiniz dahili bir ekran bulunmaktadır. Otomobilinizin arka kısmına taktırabileceğiniz kamera ile bu ekrandan görüntü alabilir, park konusunda oto teybinizin yardımına başvurabilirsiniz. Aracınızı geri vites konumuna getirdiğinizde sistem otomatik olarak devreye girerek, arka kısımdan alınan görüntüyü eş zamanlı olarak ekranınıza yansıtacaktır. Dar alanlarda park etme sorununu minimuma indiren park ekranları sayesinde sadece bir oto teyp değil, zor anlarda size yol gösterecek bir yardımcı da edinmiş olursunuz.

Goldmaster Oto Teyp Yorumları

Kullanmak istediğiniz cihaza karar vermeden önce, ürünün kullanıcılarından fikir almak ve gerçek deneyimleri hakkında fikir edinmek oldukça önemlidir. Birçok kullanıcının ürünler hakkında görüşlerini belirttiği yorumlar bölümünü inceleyerek cihaz hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcı yorumları bölümü, ürünler hakkında net ve güvenilir ipuçları vermektedir.

Zengin ürün seçenekleri ile farklı kullanıcı isteklerine yanıt veren Goldmaster Oto Teyp CD VCD DVD MP3 çalarlar, yeni nesil teknolojik ürünleri ile fark yaratmaktadır. Yüksek ses kalitesi ve kişiselleştirilen menü ayarları sayesinde farklı tarzda müzikleri uygun bas ve tiz ayarlarını yaparak dinleyebilir, çok sayıda favori radyo istasyonunu cihazınızın hafızasına kaydederek tek tuşla ulaşabilirsiniz. Goldmaster oto teypler en son kullandığınız depolama kaynağını hafızasında tutarak, yeniden çalıştırıldığında aynı kaynağı kullanmaya devam etmektedir. Cihazlar çok sayıda müzik ve video formatını destekler, böylece kendi yaptığınız ses kayıtları dahil çok sayıda müzik ve video dosyasını oto teybinizle oynatabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Goldmaster Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Marka
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/goldmaster