Gold Wings Premium ailesi oldukça kaliteli tahıl ve tohumların birleşenlerinden hazırlanan tam ve besleyici ürünlerden oluşur. Papağan, kanarya, kemirgenler ve diğer kuşlar için hazırlanan yemler, özel harmanlı içerikleriyle vitamin ve mineral açısından eksiksiz desteklenen gıda ürünleridir. Gold Wings Premium ailesi, Avrupa ve Uzak Doğudaki yem yarışlarında da Türkiye'yi mükemmel temsil eder. Markanın kanarya, papağan, muhabbet kuşu, kemirgen grupları ve bir çok kanatlı türü için sundukları yemler bulunur. Bazı ürünler tüm kuşlar tarafından kullanılabilir. Kuşların genel beslenmelerinin yanı sıra bazı ek besinler de Gold Wings tarafından üretilir.

Gold Wings ile Beslenen Sağlıklı Kuşlar

Gold Wings yemlerin içeriklerinde yulaf, tahıl ve benzeri doğal maddeler ve onlara fayda sağlayan vitamin ve mineraller vardır. Evinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda beslediğiniz kuşlara özel ya da her kuş türüne uyumlu olan yemlerden vererek yaşam süreçlerini daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Uzmanlar tarafından tüm kuşlar için geliştirilen ve kuşların dengeli beslenmelerine olanak tanıyan ürün çeşitleri onların parlak ve gelişmiş tüylere sahip olmalarına yardım eder. Kuşlarınızı çiftleşmeye teşvik eden ve yavru verimine katkı sağlayan ek besinler de mevcuttur. Hızlı kilo almalarını istediğiniz kuşlarınız için, tüy dökümleri zamanında tüy kalitesinin sayı ve gücünün artması için kullanabileceğiniz çok çeşitli ürünler markanın seçkisinde yer alır. Yavru muhabbet kuşlarının beslenmesi özen istediğinden onlar için formüle edilmiş, ihtiyaç duydukları tahıl ve elementlerin bulunduğu yemler sunulur.

  • Kuşlarda renk pigmentlerini güçlendirmek için kenevir tohumu kullanılan seçenekler mevcuttur.
  • Yaz sıcaklarında kuşları serinletme özeliği taşıyan yemler büyük fayda sağlar. 
  • Ek gıdaların birçoğu yemlerle karıştırılmaz.
  • Yumurta çeşitleri yemlerin içeriğinde yer alır ve kuşlar tarafından çok sevilir.
  • Muhabbet kuşlarının bazı ek gıdalarında kemik yapısını güçlendiren ve kondisyonlarını yüksekten ekstra takviyeler bulunur.

Kanaryaların Yeteneklerini Sergilemesine Olanak Tanıyan Yemler 

Kanaryalar için üretilen çok sayıda yem ve ek besin markanın ürün gamında yer alır. Fırın ürünleri, bitkisel protein çeşitleri, Nijer tohumları, yumurta ürünleri, vitaminler, mineraller, bitkisel şekerleri beyaz darı, kanarya tohumu, Hindistan cevizi, keçi boynuzu ekstresi, soyulmuş yulaf ve benzeri gıdaların yer aldığı yemler, önemli birer besin kaynağıdır. Bazı ek besinleri de verebileceğiniz kanaryalarınız böylelikle ötüş performanslarında artış yaşar. Kanaryalarınızın kemik ve deri kalitesinde, tüylerinin parlaklığında ve sıklığında da etkili olan yemler lezzetleriyle de evcil arkadaşlarınızı mutlu eder. Daha uzun süre, sağlıklı olarak sizinle yaşayacak olan kanaryalarınız Gold Wings mamalar ile mümkündür. 

Kanarya yemlerini kullanırken dikkate almanız gereken bazı hususlar vardır:

  • Kanarya yemleri aromalarını ve tazeliklerini koruyabilmeleri için kapaklı kutu içerisinde satışa sunulur .
  • Kuşlarınızın yemliklerinin devamlı olarak dolu olması, düzenli temizlenmeleri ve eksilen yemlerin tamamlamaları gerekir. 
  • Ürünlerin nem olmayan serin bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmeleri gerekir. 
  • Kuşlarınızın ihtiyaçlarına uygun yemlerin tespit edilmesi, sağlıklı gelişimlerine katkı sağlar. 
  • Ürünlerin son kullanma tarihlerinden önce tüketilmeleri önerilir.

Gold Wings Kemirgenlere Uygun Yemler 

Gold Wings tavşan ve hamster gibi kemirgenlere uygun yemler de onlara uygun içeriklerle formüle edilmiş ve onların dengeli beslenmelerine olanak tanıyan ürünlerdir. Çevik ve formda olmalarını mümkün kılan vitamin ve mineral katkılı, besleyici yemlerin içeriğinde ayçekirdeği, yulaf, mısır, mısır, arpa, buğday, karabuğday, pirinç patlağı, balkabağı tohumu, havuç, bezelye, şeker kamışı, pirinç patlağı gibi birçok gıda ürünü yer alır.

Gold Wings mama fiyatları ürünlerin içeriklerinin yanı sıra paket sayısına, gramaja ve benzer parametrelere göre farklılık gösterir. Ürünlere Hepsiburada.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...