Göz Serumu

Göz çevresindeki sorunlar, kişilere göre farklılık arz edebileceğinden çeşitli kullanım ihtiyaçlarının doğmasına yol açar. Kimi zaman minik çizgiler ile cildin duruşu bozulabilecekken; yaşlanma sonucu ortaya çıkan kırışıklıklar, derideki esnekliği kaybolması, özellikle göz altlarında yaşanan sarkmalar, lekelenmeler, cansız ve mat görünüm can sıkıcı durumları ortaya çıkarır. Günlük çalışma temposunun getirdiği yorgunluk, güneş ışınları, kirli hava ve stres de göz çevresinde belirgin sorunlara yol açabilmektedir. Bu aşamadan sonra sıklıkla duyacağınız göz serumu satın al ve kullanmaya başla tavsiyelerine önemle kulak vermeniz faydanıza olacaktır.

Vücudun diğer bölgeleri kadar ihtiyaç duysa da bakımı sıklıkla ihmal edilen ince ve hassas göz çevresini derinlemesine besleyen göz serumu uygulaması kolay bir bakım ürünüdür. Seçilecek marka ve ürüne göre farklılık gösterse de genel olarak göz çevresindeki cildi nemlendiren, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürün yaşlanma etkilerinin azalmasına da yardımcı olur.

Cildin doğal olarak ürettiği kolajen ve sebum gibi koruyucu ve yenileyici maddelerin ilerleyen yaşlarla beraber azalması, yaşlanma ve yıpranma etkilerini görülür hale getirir. Bu dönemden itibaren düzenli olarak kullanacağınız göz serumu hem bu tür olumsuzlukların kalıcı etkilerini önlemede hem de ileride oluşacak farklı rahatsızlıklar için de önlem almanıza yardımcı olmaktadır. Cildin ihtiyaç duyduğu mineral destekleri barındıran ürünler vitamin içerikleri ile de cildi besleyerek canlandırır. İlerlemiş yaşa sahip olanlar için sebum ve kolajen içerikleri ile desteklenen göz serumları cildin doğal yapısını destekleyerek arzu ettiğiniz bakışlara sahip olmanıza katkı sağlar. İçeriğinde nemlendirici maddeler de barındıran serumlar cildin parlak görünümünü tekrar kazanmasına yardımcı olur.

Cilde hızla nüfuz edecek formüle sahip göz serumu fiyatı ile de beklediğiniz etkiyi ödediğiniz tutarın tam karşılığında almanıza imkan verecek düzeydedir. Yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkmasına imkan tanımak üzere tasarlanan ürünler, yüzünüz üzerinde ve göz çevresinde yer alan yüz ifadesinden kaynaklı çizgilerin belirgin görünümüne neden olan faktörleri bastırır. Sağladığı uzun süreli koruma ile botox etkisi yaratabilen göz serumları, organik ve güvenli muhteviyatıyla etkili uygulama olanağı tanır. İlk uygulandığı andan itibaren dakikalar içinde göz kenarındaki kırışıklıkları gözle görünür şekilde düzenleyen göz serumu, düzenli kullanımı halinde pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Göz çevrenizin genç ve sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlayan göz serumu, uyguladığınız her bir damla sayesinde sizi rahatsız edici çizgilerle mücadele edebilme imkanına kavuşturur. Toparlayıcı etkiye sahip bitkisel içerikleri ile de doğal ürün olma özelliği taşıyan göz serumu çeşitleri, doğal çiçek kokuları ile burnunuza ferahlık vererek gün boyu rahatsızlık duymadan kullanmanıza yardımcı olur. Doğal olarak oluşan şişliklerin tedavisine yardımcı olan göz serumu markaları, kırışıklıkları önlemenin yanı sıra cildi yatıştırıcı etki de sağlar. Olumsuz hava koşulları ve stresten dolayı yorulan, deforme olan ve hasar gören ciltleri rahatlatıp sakinleştirerek kaybedilen konforu geri kazandırır.

Göz serumu uygulanmadan önce göz çevresindeki makyaj çıkartılarak yüz iyice temizlenmelidir. Parmak ucuna alınacak mercimek tanesi büyüklüğündeki serum her iki göz için de gerekli bakımı sağlamaya yeterlidir. Parmaklar arasında sürtülerek hafifçe ısınması sağlanan göz serumu küçük ve hassas dokunuşlarla çizilecek halkalar yardımıyla uygulanır. Dairesel vuruşlar ile tüm göz çevresine, kaş altı tümseğinden dönerek ve göz pınarlarına fazla yakınlaşmamaya özen göstererek mümkün olduğunca kibar şekilde uygulama tamamlanır. Ardından parmak uçları ile nazikçe yapılacak kısa süreli masaj hem serumu cilde iyice yedirmeye hem de cildin ihtiyaç duyduğu hareketi sağlamaya yeterli olacaktır. Eğer ürün kullanımında aksi bir ibare bulunmuyor ise, göz serumunu göz kapakları üzerinde kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Göz Serumu

789 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 31 / 789 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010886/60008554