Çantalar omuzda, kolda ya da sırtta eşya taşıyabilmeye yardımcı olan ve içlerinde farklı eşya koyma bölmeleri olan ürünlerdir. Çocukların okula gidebilmeleri için çantalara ihtiyaçları vardır. Çocuklar için üretilen birçok okul çantası bulunur. Hem erkek hem de kız çocukları için üretilen çantaların farklı özellikleri ve kullanım avantajları bulunur. Çanta üretimi gerçekleştirilirken çocukların tarzı göz önünde bulundurulur. Erkek ve kız çocuklarının da kendi içlerinde farklı tarzları bulunur. Erkek çocukları, Spiderman baskılı çantalardan hoşlanabilirken; kız çocukları, Barbie baskılı okul çantalarından hoşlanabilir. Hakan Çanta bu doğrultuda birçok farklı tasarıma sahip çanta üretir ve satışa sunar. Çocukların okula giderken taktıkları çantaların konforlu ve kullanışlı olması gerekir. Çocuk çantalarının konforlu ve kaliteli olması çocukların sağlık sorunu yaşamalarının önüne geçer. Askıları ve sırtı konforlu malzemeler ile üretilen çantalar çocukların taşıdıkları yükü hafifleterek canlarının yanmasını engeller. Çocuklar okula giderken özel eşyalarını, kitap, kalem ve defter gibi malzemelerini yanlarında taşıyabilmeleri için çantalara ihtiyaç duyar. Çantalar çocukların cildine zarar vermeyen materyaller ile üretilir. Okul çocukları için üretilen çantaların farklı modelleri bulunur. Çizgi film karakterleri, hayvanlar, meyveler ve balonlar gibi çeşitli baskıları bulunan çantalar çocukların ruhuna hitap eder. Bunların yanında düz renklere sahip olan desensiz modeller de bulunur. Her çantanın kendine özgü iç bölmeleri bulunur. Bazı çantaların su matarası bölmeleri de bulunur. Okul çocukları çeşitli bölmeleri bulunan çantalara eşyalarını düzenli bir şekilde yerleştirerek güvenle okula gidebilir. Okula giden çocuklarınızın eğitim öğretim konforunu arttırmayı istiyorsanız Hakan ilkokul çantası ürünlerini tercih edebilirsiniz.

İlkokul Çantası Çeşitleri

Çocukların okula giderken eşyalarını taşıyabilmeleri için okul çantası ilkokul Hakan Çanta ürünleri tercih edilebilir. Çocuk okul çantaları içerisinde omuz çantaları bulunur. Omuz çantaları yandan tek askısı olan omuzda taşınan aksesuar ürünleridir. Tek omuzlu çantalar farklı tasarımları seven çocuklar tarafından tercih edilebilir. Valiz görünümüne sahip olan çek çekli çantalarda mevcuttur. Çantalar içerisinde spor çantaları da bulunur. Okulda spor aktivitelerine katılan çocuklar, bu çantalar içerisine spor kıyafetlerini ve spor ayakkabılarını koyabilir. Sırt çantalarının büyüklüğü çocuklar için önemlidir. Her çocuğun boyu ve yaşı farklıdır. Bu nedenle çocukların sırtına tam oturacak büyüklükte çantaların tercih edilmesi eşyalarını taşımalarını kolaylaştırır. Çocukların çantaları rahat bir şekilde tutabilmeleri ve içlerine gerekli bütün eşyalarını yerleştirebilmeleri için çantaların ebatları önemlidir. Çocuklar için çanta seçerken çantaların kaliteli materyallerden üretilip üretilmediğine bakılması gerekir. Çantaların kumaşlarının sağlam olması ve kırılmayan fermuara sahip olması bu noktada önem arz eder. Aynı zamanda kötü hava koşullarında su geçirmeyen çantalara ihtiyaç duyulur. Bu nedenle çanta seçimi yapılırken su geçirmeyen kumaştan üretilen çantalar çocukların özellikle yağmurlu havalarda rahat bir şekilde okula gidebilmelerine olanak tanır. Su geçirmeyen kumaştan üretilen okul çantaları su geçirmediği için çantanın içindeki eşyalar ıslanmaz. Omuzunda veya sırtında çanta taşımayı sevmeyen çocuklar için çekçekli çantalar satın alınabilir. Çekçekli çantalar pratik bir şekilde eşya taşımaya yardımcı olur. Özellikle küçük yaşta olan çocukların sırtlarında çanta taşıyacak güçleri olmayabilir. Bu gibi durumlarda çekçekli çantalar kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Çocuklar çantaları içerisine kitap, kalem, cetvel, tarak, toka, matara, tablet ve yedek önlük gibi birçok ihtiyacını koyarak okullarına gidebilir. Çantaların geniş iç hacme sahip olanları fazla eşya taşıyan çocuklar tarafından tercih edilebilir. Uygun fiyatlara farklı renkleri ve tasarımları bulunan çocuk çantalarını satın alabilir, çocuklarınızın okula rahat bir şekilde gitmesine yardımcı olabilirsiniz. Hakan Çanta kalemlikler kalem kutuları da satışa sunar.

Kız Çocuk Okul Çantaları

Okul çağına gelen çocukların en keyifli anlarından birisi okul alışverişidir. Okul alışverişi yaparken alınması gereken ürünlerin başında çantalar bulunur. Kız çocuk çantaları geniş ürün yelpazesine sahiptir. Her bütçeye uygun ucuz fiyatlı çantalar bulunabilmesi mümkündür. Kız çocuklarının zevkine hitap edebilen birbirinden güzel tasarımlara sahip çantalar bulunur. Çizgi film karakterleri baskılı ve Barbie bebek baskılı modeller bulunur. Barbie bebek baskılı çantalar kız çocukları tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çilek kız baskılı çantalar vardır. Çilek desenli eteği ve şapkası olan çilek kız çantaların farklı ebatları bulunur. Kız çocuğunuzun yaşına ve boyuna uygun ebatlara sahip olan çilek kız çantaları tercih edebilirsiniz. Monster High baskılı kız çocuk çantaları bulunur. İlkokula giden çocuklarınıza Monster High baskılı, çekçekli çantaları satın alabilirsiniz. Okula giderken yanlarında taşımaları gereken ürünler çekçek çantalar ile rahatlıkla taşınabilir. Çekçek çantalar aynı zamanda sırt çantası olarak da takılabilir. Karlar ülkesi filminin ana karakteri olan Elsa baskılı çantalar vardır. Elsa baskılı çantaların tek askılı olarak da sunulur. Tek askılı çantalar havalı ve şık görünüme sahiptir. İçlerinde birçok farklı bölmesi olan tek askılı çantalar kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Mavi, kırmızı ve mor gibi farklı renkleri bulunan Elsa baskılı çantaları tercih edebilirsiniz. Rapunzel baskılı kız çocuk çantaları en beğenilen ürünler arasında yer alır. Sevimli kedi Hello Kitty baskılı çantalar da bulunur. Hello Kitty ve Rapunzel baskılı çantalar arasından su geçirmez özelliğe sahip olanları tercih edebilir, kötü havalarda güvenle çocuklarınızın okula gönderebilirsiniz. Pembe rengi seven kız çocukları için Hello Kitty baskılı okul çantalarında karar kılabilirsiniz. Çocuklarınızın için özenle tasarlanarak üretilen çeşitli çantalar arasından tercihinizi yapabilir, okula giderken rahat etmelerini sağlayabilirsiniz. Hakan Çanta ilkokul çantası modellerine göz atabilir, kız çocuklarınız için sevimli çantalara arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Okul Çantaları

Erkek çocukları için özel olarak üretilen okul çantaları içerisinde çeşitli ürünler bulunur. Araba desenli çantalar erkeklerin en çok ilgisini çeken ürünler arasındadır. Siyah, mavi ve kırmızı gibi farklı renklerde araba resimlerini içeren çantalar vardır. Araba desenli çantalar içerisinden seçim yaparken çocukların okul önlüklerine uyumlu bir renk seçilebilir. Okul önlükleri sarı renk ise kırmızı renk araba motifli okul çantaları tercih edilebilir. Çantaların farklı ebatları bulunur. Araba desenli çantalar arasından tercih yaparken çocukların sırtlarına tam oturacak boya sahip ürünlerin seçilmesine özen gösterilebilir. Erkek çocukların ilgisini çeken bir diğer çanta modeli ise Spiderman karakteri baskılı çanta çeşitleridir. Spiderman baskılı omuz çantaları bulunur. Omuz çantaları yandan takılan çanta modelleridir. Kullanımı ve taşıması kolay olan bu çantalar içerisine birçok kitap ve özel eşya konulabilir. Spiderman baskılı sırt çantaları da bulunur. Sırt çantaları içerisine kitaplar, suluklar ve tabletler gibi çeşitli ürünler koyulabilir. Çantaların çeşitli bölmeleri bulunur. Laptop bölmesi, kitap bölmesi, kalem bölmesi ve gizli bölmesi bulunan ürünler bulunur. Gizli bölmelere çocukların okul harçlıkları koyulabilir. Kalem bölmelerine ise boya kalemleri gibi çeşitli kalemler kolay bir şekilde yerleştirilebilir. Uygun fiyatlara araba ve spiderman baskılı ilkokul çantası erkek Hakan Çanta ürünlerini bulabilir, bütçenizi zorlamadan çocuklarınızın okul alışverişini tamamlayabilirsiniz.

Okul Çantalarının Özellikleri

Çocukların en önemli okul ihtiyaçları içerisinde çantalar bulunur. Çantaları her gün yanlarında taşıyan çocukların çantalarının sahip olduğu çeşitli özellikler bulunur. Çantaların çok çeşitli iç bölümleri bulunur. Laptop bölmesi, kalem bölmesi, kitap ve defter bölmesi çanta bölmeleri arasındadır. Çocuklar düzenli bir şekilde eşyalarını bölmelere yerleştirerek aradıkları ürüne kolay bir şekilde ulaşabilir. Çantaların yanlarında suluk ve matara bölmeleri de vardır. Çocuklar suluk ve matara bölmelerinde suları ve çeşitli içeceklerini güvenle taşıyabilir. Ürünlerin sahip olduğu bir diğer özellik ise konforlu olmasıdır. Yumuşak askıları ve sırt desteği bulunan çantalar, çocukların rahat bir şekilde çantalarını taşımalarına yardımcı olur. Konforu ve kullanışlılığı ön planda tutan tasarımlar çocukların çantalar içerisindeki yükleri taşırken vücut yapılarının bozulması engeller. Hakan Çanta ilköğretim çantası ve ilkokul çantası ürünleri içerisinde su geçirmeyen kumaşa sahip ürünlerde bulunur. Su geçirmez kumaşa sahip çantalar bozuk havalarda çocukların eşyalarının ıslanmasını engeller. Çocuklarına değer veren ebeveynler çocukları için güzel ve kaliteli ortaokul ve ilkokul çantası Hakan Çanta ürünlerini satın alabilir.

Sevimli Karakterleri İçeren Okul Çantaları

İlkokul çantası hakan, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hem kız hemde erkek çocukların hitan eden çeşitli karakterler baskıları bulunan çanta modelleri bulunur. Sünger bob baskılı çeşitli çantalar tüm çocuklar tarafından beğenilir. Sünger bob her çocuk tarafından sevilen bir animasyon karakteridir. Sarı renge sahip olan sünger bob kare şortu ve kravatı ile çantalara şıklık katan bir karakterdir. Angry birds karakterlerini içeren çanta modelleri de bulunur. Angry birds baskılı çantalar üzerinde kırmızı, sarı ve mavi gibi farklı renklere sahip kuşlar bulunur. Angry Birds oyununu seven çocukların severek kullanacağı çantaların farklı renkleri de bulunur. Star wars filmi karakterlerini içeren çocuk çantaları en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Omuz ve sırt çantaları bulunan Star Wars baskılı ürünler her yaştan çocuğa hitap eder. Harika kanatlar serisinin minik ve sevimli birçok karakterini içeren çeşitli çanta modelleri bulunur. Harika kanatlar serisi içerisinden çocuğunuzun ilgi duyduğu karakteri içeren okul çantalarını alarak çocuklarınızın okula mutlu bir şekilde gitmelerini sağlayabilirsiniz. Çantalar içerisinde Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin lisanslı çantaları da bulunur. Çocuklar tuttukları takımın logosunu taşıyan çantaları tercih edebilir. Hakan Çanta erkek ilkokul ve kız ilkokul çocuklarını çocuklarınız için tercih edebilir, ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.

Okul Çantası Fiyatları

Hakan Çanta ilkokul ve ortaokul çocukları için sırt, omuz ve çekçekli çanta üretimi gerçekleştirir. Çantalar içerisinde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray temalı ürünlerden Sünger Bob temalı ürünlere kadar birçok farklı tasarım bulunur. Hakan ilkokul çantası fiyatları ve ortaokul çantası fiyatlı farklı unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Her tasarımın fiyatı çantaların kalitesine, boyutuna ve kullanım şekline göre değişebilir. Çekçekli çantaları diğer çantalardan ayıran özellikleri vardır. Bu nedenle çekçekli çantalar ile sırt çantalarını fiyatları birbirinden farklı olabilir. Çantaların renkleri de fiyatları etkileyebilir. Ürünler içerisinde set şeklinde satışa sunulanlar da bulunur. Örneğin çanta, beslenme çantası, matara ve kalemlik ürünlerini bir arada içeren setler vardır. Bu setlerin fiyatı tekli çanta fiyatlarından farklı olabilir. Çok çeşitli Hakan Çanta ürünlerine Hepsiburada üzerinden kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Çantaların dayanıklı ve sağlıklı materyallerden üretilmesi çocuklar açısından önem arz eder. Aynı zamanda çantaların ebatlarının çocukların vücutları ile orantılı olması kolay taşınabilirlik açısından önemlidir.

Çekçek Çanta Nedir?

Çekçek çantalar valiz gibi sürünerek taşınabilen, aynı zamanda sırt askıları sayesinde sırtta da kullanılabilen ürünlerdir.

Çantaların Bedenleri Nelerdir?

Çantaların belirli bir bedeni bulunmaz. Her çantanın boyutu tasarımına göre değişir. Ürünlerin özelliklerini dikkatli bir şekilde okuyarak çantaların ebatlarını öğrenebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hakan Çanta İlköğretim Çantaları

236 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 236 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/278416/hakancanta