Desenli peçeteler, farklı dekoratif malzemeler ya da sunum aksesuarlarınız için kullanabileceğiniz mum boyası çeşitleri, birbirinden farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Hobilerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan mum boyaları, farklı ve sıra dışı bir boyama tekniği ile dekorasyonlarınızı renklendirmeyi amaçlıyor. Mumların benmari tekniği ile eritilip, çeşitli boya maddeleri ile renklendirildiği, su eklendikten sonra kalıplara döküldü mum boyaları, boyadığınız desenlerde ya da kağıtlarda mat ve kalıcı bir etki bırakmanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlayan farklı mum boya çeşitleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, renklerin ahengini gözle görülür bir hale getirebilirsiniz.

Terebentin, su ve toprak gibi doğal malzemeler ile hazırlanan mum boyaları, çabuk eriyen yapıları ile dikkat çekiyor. Hızlı ve etkin bir şekilde boyama işleminizi yapabileceğiniz boyalar sayesinde gerek el işi motiflerinizi rahatlıkla hayata geçirebilir gerek kalıcı ve uzun süreli bir desen çalışmasına imza atabilirsiniz. Hobi malzemesi olarak kullanılmasının yanı sıra okullarda, resim atölyelerinde ya da tuvallerde sıklıkla yer verilen mum boyaları, silinebilir olmaları ile de çok yönlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede üzerinden yeniden geçmek istediğiniz bölgeleri ya da hatalı çizim yaptığınız alanları rahatlıkla silebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Özellikle çocuklara resim yapmaya teşvik etmek amacıyla sıklıkla kullanılan ürünler, yaratıcılığın da sınırlarını zorlamayı amaçlıyor. Çocuğunuzun rahatlıkla kullanabileceği ergonomik tasarımı sayesinde güvenle mum boyalarını tercih edebilir, ailecek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Canlı ve örtücü renkleri ve ufalanmayan malzemesi sayesinde çocuklarınızın hayal gücünü tamamen ortaya çıkarmasını sağlayan boyalar, ekstra uzun gövdeleriyle de kolay bir tutuş elde etmenizi amaçlıyor. İnce ve uzun gövdeleri sayesinde rahatlıkla kavranabilen modeller kalemtıraş yardımıyla kolaylıkla sivrileştirilmeyi amaçlıyor.

Mum Boya Fiyatları

Uzun ve ince gövdelere sahip mum boya çeşitleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi,, parmak mum boyası gibi daha eğlenceli modelleri de tercih edebilir, çocuğunuz ya da kendiniz için keyifli bir kullanım elde edebilirsiniz. Eli ve çevreyi kirletmeyen, parmağa geçirilerek kullanılan mum boyaları, sıra dışı bir kullanım sunmasının yanı sıra, çocuklarınızın el kaslarını da geliştirmeyi amaçlıyor. El becerilerinizi, hayal gücünüzü ve konsantrasyonunuzu arttırmayı amaçlayan parmak mum boyası modelleri arasından seçiminizi yapabilir, farklı renkleri diler tek başlarına dilerseniz birbirine karıştırarak kullanabilirsiniz.

Su bazlı olması ve zehirsiz renklendiricilerin kullanılıyor olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen mum boyalar, aynı zamanda farklı boya türleri ile de rahatlıkla çalışmanızı sağlıyor. Kullandığınız boya türüne göre resminizin rengini canlandırmak ya da matlaştırmak için yararlanabileceğiniz mum boyalar, aynı zamanda koruyucu bir katman görevi görmeyi amaçlıyor. Bu sayede resminizin ya da tasarımınızın kullanım süresini arttırmanızı sağlayan mum boyaları sayesinde çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilir, resimlerinizi ya da el işlerinizi yıllarca saklayabilirsiniz.

Özellikle mat renkler elde etmek için rahatlıkla başvurabileceğiniz mum boyalar, resimlerinize saydam bir görüntü vermenizi sağlıyor. Diğer boya türlerine göre çok daha kolay ve akışkan bir kullanıma sahip olan mum boyalar sayesinde, kaleminizi kağıdın üzerinde rahatlıkla hareket ettirebilir, hızlı ve ahenk içerisinde bir kullanım elde edebilirsiniz. Su bazlı yapısı ve sert gövdesi sayesinde ufalanmaya, kırılmalara ya da bükülmelere karşı ekstra dayanıklı mum boya fiyatları ile de her bütçeden kişinin ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor. Farklı renk setleri, sıra dışı tasarımları ya da benzersiz taşıma kutuları ile farklı mum boyası çeşitlerini inceleyebilir, hem çocuklarınız hem de kendiniz için keyifli bir kullanımın kapılarını açabilirsiniz.

Mum Boyaları

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Let's
  2. Faber-Castell
  3. Lyra
  4. Cadence
  5. Fatih
  6. Mikro
  7. Alpino
  8. Play-Doh
  9. Gıpta
  10. Monami
  11. Nova Color
  12. Stabilo
  13. Adeland
  14. Amos
  15. Craft and Arts
  16. NPW
  17. Pensan
  18. Südor
  19. Winx Club
  20. Bigpoint
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15084
BAŞA DÖN