Hamile Taytı

Hamile Taytı Fiyatları

Anne adaylarının sağlıklı ve dengeli bir hamilelik süreci geçirebilmeleri için özel kıyafetleri giymesi gerekir. Hamilelik döneminde anne adaylarının konforu için özel kıyafetler üretilmektedir. Bu kıyafetler hamile kıyafetleri adı altında satışa sunulmuştur. Hamile kıyafetleri normal kıyafetlere göre farklı özelliklere sahiptir. Hamilelik döneminde rahatlık anne adaylarının dikkat etmesi gereken bir noktadır. Bu nedenle kıyafetler hamilelik dönemindeki ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Kadın giyiminde önemli bir yere sahip olan kıyafetler arasında taytlar dikkat çekmektedir. Taytlar günlük hayat ve spor sırasında kadınların en fazla tercih ettiği parçalardan biridir. Günlük hayatınızda giydiğiniz taytları hamilelik sırasında da giyebilmeniz için bazı özel modeller üretilmektedir. Hamile taytı olarak bilinen bu modeller anne adaylarına rahatlık ve esneklik sunmaktadır. Hamilelik sürecinde giyilecek olan tüm kıyafetlerin esnek olması gerekir. Bu nedenle anne adaylarına özel olarak sunulan taytlar esnek ve lastikli beli sayesinde rahatlık sunmaktadır.

Taytlar sürecin her ayında vücudunuz ile uyum sağlar. Esnek ve lastikli bel yapısı doğuma yakın aylarda da sorun yaşamamanıza yardımcı olur. Hamile kadınlar için sunulan taytlarda çeşitli modellere ulaşabilirsiniz. Renk ve tarz olarak kendinize uygun olan taytı hamilelik geçirdiğiniz aylarda giyebilirsiniz. Anne adayları döneminde hareket etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu nedenle spor ve egzersizler sırasında giyebileceğiniz tartları tercih edebilirsiniz. Hamile spor taytı ile rahat bir şekilde egzersiz veya pilates yapabilirsiniz. Modeller arasından renk seçiminize göre tercih yapabilirsiniz. Renkli hamile taytı modelleri ile farklı tarzları giyebilirsiniz. Bu ürünler günlük hayatta ve farklı alanlarda sıklıkla giyildiği için hamilelere özel olarak da üretilmiştir. Seçtiğiniz hamile taytı modelini günlük, spor ve farklı organizasyonlarda rahatlıkla giyebilirsiniz.    

Hamile Taytıyla Rahatlığa Ulaşın

Kadın giyiminde önemli bir yere sahip olan taytlar rahatlık ve esneklik sunmasıyla büyük beğeni kazanmıştır. Taytlar normal zamanlarda spor, organizasyon ve günlük hayatta fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu ürünler ile normal zamanlardaki rahat kombinlerinizi hamilelik döneminde de devam ettirebilirsiniz. Hamile kıyafetleri anne adayları için özel olarak üretilmektedir. Diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi taytlar da anne adaylarına rahatlık sunmaktadır. Hamile taytları arasında tarz ve özelliklere göre pek çok modele ulaşabilirsiniz. Modeller arasından seçim yaparken tarzınızı yansıtabilirsiniz. Anne adaylarının karnı her ay biraz daha büyümektedir. Bu nedenle taytların buna uygun olması gerekmektedir. Özellikle son 3 aylık süreçte taytların esnek yapısı anne adaylarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Tayt modellerinde rahatlık için destekli veya desteksiz ürünleri seçebilirsiniz. Destekli ürünler fazladan bir katman ile bel ve karın bölgesini desteklemektedir. Destekli modeller özellikle doğum yakın aylarda rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca ilk ve orta aylarda desteksiz taytları rahatlıkla giyebilirsiniz. Hamileliğin son aylarında bel ve sırt bölgesinde yük oluştuğu için ağrı veya gerginlik yaşanabilir. Ağrı ve gerginlik yaşamamak için destekli tayt modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca destekli veya desteksiz ürünlere hemen her modelde ulaşabilirsiniz.

Destekli bir tayt ile tarzınızı yansıtmak için canlı ve parlak renklerdeki ürünlere yönelebilirsiniz. Hamilelik ayınıza göre parlak hamile taytı çeşitleri arasından destekli veya desteksiz ürünleri seçebilirsiniz. Taytların özellikle bel ve karın kısmı karnınızın büyümesiyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bel bölümünde kullanılan lastik ve elastik malzemeler hareket kabiliyetinizi artırır. Modeller arasında uzun ve kısa ürünlere ulaşabilirsiniz. Taytların bel kısmı gibi bacak ve ayak bölümü de oldukça esnektir. Karın bölgesinden ayaklarınıza kadar esneklik ve rahatlık için büyük beden hamile taytı modellerini tercih edebilirsiniz. Bazı taytlar uzun olacak şekilde tasarlanmıştır ve bileklere kadar uzanmaktadır. İhtiyacınıza göre kısa modelleri de seçebilirsiniz. Kısa taytlar genellikle diz bölgesine kadar uzunluğa sahiptir. Kısa hamile taytı ile karın ve diz bölgesinde rahatlığı bulabilirsiniz. Modellerin her parçasında esneklik olması anne adaylarını rahatlatmaktadır. Hamilelik sürecinde doğuma yaklaştıkça bilek, ayak, diz gibi farklı bölgelerde şişmeler olabilir. Taytların esnek yapısı şişmelere en iyi şekilde adapte olmaktadır ve rahatsızlık hissi vermemektedir. Modeller arasında sıkı ve fit ürünlerinde yanında geniş taytları da bulabilirsiniz.

Yaz ve Kış Aylarında Giyebileceğiniz Taytlar

Her kıyafette olduğu gibi tayt modellerinde de yazlık ve kışlık çeşitlere ulaşmak mümkündür. Taytlar arasında normal zamanlarda kışlık ve yazlık modeller bulunmaktadır. Hamile kadınların en fazla tercih ettiği ürünlerden olan taytlarda da soğuk ve sıcak havalar için uygun modelleri bulabilirsiniz. Anne adayının rahatlığının yanı sıra hastalanmaması da oldukça önemlidir. Soğuk havalardan korunmak için taytları tercih edebilirsiniz. Ayrıca sıcak yaz günlerinde rahatlık ve ferahlık için taytları giyebilirsiniz. Hamilelik sürecinde havalara uygun taytların giyilmesi gerekir. Rahatlık için havalara uygun ürünlerin giyilmesi gerekmektedir. Yazlık veya kışlık hamile taytları arasından pek çok modeli bulabilirsiniz. Ayrıca ilkbahar ve sonbahar aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz mevsimlik taytları da seçebilirsiniz. Kış aylarında hastalanmamak için kalın ve soğuk geçirmeyen kıyafetlerin giyilmesi gerekir. Anne adaylarının bu duruma daha fazla dikkat etmesi gerekir. Bu nedenle tayt seçiminizde soğuk havalar için kışlık modellere yönelebilirsiniz. Kışlık ürünler ile üşütme, grip gibi hastalıklardan korunabilirsiniz. Sizin sağlıklı olmanız doğacak olan bebeğinizin sağlığı için de olukça önemlidir. Bu nedenle hamilelikte hastalanmamaya ve sağlıklı kalmaya dikkat etmeniz gerekir. Kışlık hamile taytı modelleri kapsamında farklı özelliklere sahip modelleri bulabilirsiniz. Kışlık taytlar sıcak ve rahat kalmanızı sağlar. Kışlık kıyafetlerde ne fazla kullanılan kumaşlardan olan kadifeyi hamile taytlarında bulabilirsiniz.

Kadife hamile taytı sayesinde bel ve ayak arasındaki bölgeniz sıcak kalacaktır. Özellikle karın bölgesinin sıcak kalması için kışlık kadife taytları seçebilirsiniz. Polar ve yük kışlık kıyafetlerinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Hamilelik sürecinde polar ve içi yünlü olan taytları rahatlıkla giyebilirsiniz. Yünlü hamile taytı giyerek vücut sıcaklığınızı koruyabilirsiniz. Bu sayede doğacak olan bebeğinizin rahatlığı sağlanmış olur. Ayrıca içi polarlı hamile taytı modelleriyle de soğuk havalara karşı bebeğinizi ve kendinizi korumuş olursunuz. Kışlık modellerin yanı sıra sıcak havalar için yazlık ürünleri de seçebilirsiniz. Yazın sıcak günlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz modeller hava alır ve terlemenizi önler. Yazlık hamile taytı modelleri vücudu sarmasına rağmen üretim malzemesi sayesinde sıcak havalarda terleyerek rahatsız olmanızı engeller. Sıcak havalarda giyebileceğiniz hamile taytları hava alabilen esnek kumaşlardan üretilmektedir. Anne adayları doğum yaklaştıkça daha fazla terleyebilir. Yazlık ürünlerin pamuksu ve hava alabilen yapısı terlemeyi engeller ve cildin nefes almasını sağlar. Hamile taytlarınızı giymek istediğiniz mevsimlere göre seçebilirsiniz. Soğuk ve sıcak havalarda giyebileceğiniz tüm modeller rahat olmanızı sağlar. Farklı tasarım ve renkteki modelleri yazlık ve kışlık hamile taytlarında tercih edebilirsiniz.

Hamile Taytı Modelleri

Hamile taytları rahatlık sağlaması nedeniyle anne adaylarının büyük beğenisini kazanmıştır. Hamilelik sürecinde gerekebilecek tüm ihtiyaçlara göre dizayn edilen bu ürünlerde oldukça fazla çeşitlilik bulunmaktadır. Anne adayları hamile taytı almak istediğinde markaların farklı modelleri arasından tarz ve bedenine göre dilediğini alabilir. Normal zamanlarda giyildiğinde bacakların fit ve şık durmasını sağlayan taytların bu özelliği hamile modellerinde de devam etmektedir. Bacaklarınızı en iyi şekilde saracak olan taytını kumaş özellikleri gereği esnektir. Sıkı durmasına rağmen bacak ve karın bölgenizde daralmayı engelleyen kumaş maksimum konfor sunmaktadır. Hamile kıyafetlerinde gereken esneklik ve rahatlık detaylarını taytlarda da bulabilirsiniz. Tayt modellerinin karın, bel, kalça, bilek ve diz bölgeleri vücudu en iyi şekilde sarmaktadır. Ancak bu sarma bu bölgelerde rahatsızlık yaşanmanızı engeller. Üretimde tercih edilen kumaşlar anne adaylarının rahat etmesini sağlamaktadır. Modeller arasında bulabileceğiniz çok fazla ürün bulunmaktadır. Spor, bol, kısa, uzun ve yarım modellerde taytları satın alabilirsiniz. Bu modeller normal kullanımda da ilgi görmektedir. Tüm modellerin özellikle karın bölgesi esnemeye elverişlidir. Böylece karnınız genişlese bile rahatsızlık hissetmezsiniz. Taytlarda dar ve bol paçalı modelleri bulabilirsiniz. Bol paçalarda özellikle İspanyol paçalı modeller dikkat çekmektedir. Eski bir moda olan İspanyol paça halen kadın giyiminde önemli bir yere sahiptir. Hamile kadınlar için üretilen taytlarda da tercih edilen İspanyol paça, rahatlık ve şıklık sunmaktadır. İspanyol paça hamile taytı diz bölgesinden başlayan bolluk ile anne adaylarının beğenisini kazanmıştır.

Paça boylarının yanı sıra vücudu toparlayan modelleri de tercih edebilirsiniz. Toparlayıcı hamile taytı modelleri belden bileklere kadar fit bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ürünler arasında renk ve tasarımlara göre seçim yapabilirsiniz. Her modelde farklı detayları bulabilirsiniz. Modellerde dikkat çeken detaylar arasında bel üstü ve bel altı ürünler öne çıkmaktadır. Göbek üstü olarak da adlandırılan bel üstü modeller karın bölgesini kaplamaktadır. Özellikle hamileliğin son aylarında göbek üstü ve destekli özelliklere sahip ürünler annelere destek olmaktadır. Yarım hamile taytı veya daha uzun modellerde göbek üstü ve göbek altı ürünleri bulabilirsiniz. Markların anne adayları için özel olarak tasarladığı modellerde her türlü bedene ve boya göre tayt bulmak mümkündür. Ürünlerde en küçükten en büyük bedene kadar taytlar bulunmaktadır. Her tarzda tüm bedenleri bulmak mümkündür. Kendi bedeninize göre model seçerek rahatlığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde karın kısmı için kademeli sıkılık özelliği bulunur. Kademeli sıkılığı kendinize göre ayarlayarak taytınızı rahatlıkla giyebilirsiniz.

Hamile Taytlarıyla Şık Kombinler          

Şık olmak kadınların her zaman dikkat ettiği konulardan bir tanesidir. Anne adayları hamilelik sürecinde tarzlarını sürdürmek için uygun olan taytları tercih edebilirsiniz. Hamile taytlarında seçilebilecek olan çok fazla model bulunmaktadır. Bu modellerinin her birinin kendisine göre özelliği bulunur. Model seçiminde taytın tarz ve renklerine dikkat edilmektedir. Günlük hayata giydiğiniz kıyafetlerdeki kombinleri hamilelik sürecinde de sürdürebilirsiniz. Bunun için alt giyim ürünü olan taytları kendi tarzınıza göre seçebilirsiniz. Her tarza göre uygun özelliklere sahip tayt bulmak mümkündür. Taytınızı çok farklı alanlarda giyebilirsiniz. Spor, yürüyüş, günlük hayat gibi her alanda kıyafetinizi rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu alanlarda tarzınızı yansıtmak için en güzel taytları seçebilirsiniz. Bu ürünler normal hayatta diğer kıyafetlerle kolayca kombin yapılabilmektedir. Taytların bu özelliği anne adayları için sunulan modellerde de devam etmektedir. Altınıza giymiş olduğunuz şık bir tayt ile diğer kıyafetlerinizi kombin yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunur. Şık kombinleriniz için hemen her renkte ürün bulabilirsiniz. Sade, fit, renkli tarzlarda hamile kıyafetleri giyebilirsiniz. Tarzınıza göre sade veya canlı tonlara sahip olan ürünleri seçebilirsiniz. Ürünlerde kullanılan renkler tasarım ve kesim tarzıyla uyum yakalamaktadır. Resmi ve spor tarzlara uygun olan renkleri hamile taytlarında bulabilirsiniz.

Sade ve temel tonlarda renkleri bu ürünlerde tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan beyaz ve siyaha yakın olan renkler ilgi görmektedir. Beyaz hamile taytı ile diğer parçaları rahatlıkla kombin haline getirebilirsiniz. Beyazın altına giyeceğiniz spor veya topuklu ayakkabıyı zıt renklerde seçebilirsiniz. Ayrıca üstünüze giyeceğiniz diğer parçaları da beyaz renkteki taytınızla uyumlu yapabilirsiniz. Sadelik için gri rengini de tercih edebilirsiniz. Gri hamile taytı diğer kıyafetlerle kolay bir şekilde uyum sağlayacak olan renklerdendir. Canlı renklerde özellikle lacivert, kırmızı, sarı gibi renkler öne çıkmaktadır. Lacivert hamile taytı ile canlı tonlarda kombinler yakalayabilirsiniz. Daha resmi günler için ise kapalı tonlara başvurabilirsiniz. Kahverengi hamile taytı resmi ve klasik tarzlarda şıklığı yakalamaktadır. Altınıza giymiş olduğunuz taytla yapacağınız kombinlerde ayakkabı, çanta, kolye, saat gibi diğer parçaları uyumlu seçmelisiniz. Taytınızı günlük ve özel kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Günlük giyimde spor ayakkabı ve tişört ile giyebilirsiniz. Klasik tarz için de topuklu ayakkabı, gömlek, takı gibi parçalar ile birlikte giyebilirsiniz. Tayt ile farklı tarzlarda kombinleri seçebilirsiniz. Bu kıyafet ile hamilelik sürecinde de kendi tarzınızı şık bir şekilde yansıtabilirsiniz.           

En Uygun Hamile Taytı Seçimi

Hamilelik sürecinde özel kıyafetlerin giyilmesi rahatlık ve konfor açısından oldukça önemlidir. Hamilelik kadınların en hassas dönemlerindendir. Bu dönemde fiziki ve ruh halinin sürekli olarak rahat olması gerekir. Anne adayının hamilelikte rahat hissetmesi için uygun kıyafetleri giymesi gerekir. Hamile kadınlar için taytlar sunulmaktadır. Bu taytlar 9 aylık özel dönemin fiziki olarak bir şekilde geçilmesini sağlar. Hamile taytları kapsamında renk, tasarım ve tarz olarak pek çok modele ulaşılabilir. Her modelin kendisine göre özellikleri ve tarzı vardır. Kıyafet seçiminde ilk olarak sağlığınızı düşünmeniz gerekmektedir. Bunun için almak istediğiniz ürünün vücudunuza uygun olması gerekir. Göbek ve bel kısmının sıkmaması ve rahat olması çok önemlidir. Karın kısmına baskı yapılması anneye ve bebeğe zarar verebilir. Bu nedenle ürün seçerken esnekliğe dikkat etmelisiniz. Esneklik ve rahatlık için kendi bedeninize göre model seçmeniz gerekir. Markaların her bedene uygun taytını bulmak mümkündür. Rahatlık için pamuklu hamile taytı veya diğer modelleri seçebilirsiniz. 9 aylık dönemde terleme ve üşümenin olmaması gerekir. Bu bakımdan üretim malzemesinde pamuk gibi kaliteli materyallerin kullanılması önemlidir. Kaliteli materyaller hem terletmez hem de annenin cildine zarar vermez.

Yazlık veya kış aylarına göre ürünler bulabilirsiniz. Mevsimlere göre termal hamile taytı seçimi yapabilirsiniz. Sizin sağlıklı olmanız bebeğinizin de sağlıklı olmasını sağlar. Sağlıklı olmak adına tayt seçiminize dikkat etmelisiniz. Ürünlerde hamilelik döneminde annelerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar düşünülmüştür. Fit ve formda bir görüntü için destekli modelleri kullanabilirsiniz. Ürün seçiminde yapacağınız kombinleri ve tarzınızı da öne çıkarabilirsiniz. Diğer kıyafetlerinizle oluşturmak istediğiniz tarzlarda modelleri kullanabilirsiniz. Kapalı veya temel renkler ile diğer parçaları uyumlu hale getirebilirsiniz. Hamilelikte rahat etmek için ürün seçiminde öneri ve yorumlara da bakabilirsiniz. Yorumlar ile modelleri daha önce giymiş kişilerden bilgi alabilirsiniz. Hamile taytı önerisi vücut tipi ve aylık döneme göre model bulabilirsiniz. Önerilere dikkat etmeniz rahatlık ve karın bölgenizin sıkı olmaması için önemlidir. Seçtiğini ürünlerin sizi sıkmaması ve esneklik sağlaması gerekmektedir. Esneklik için gereken kumaşlarda tayt seçmelisiniz. 9 aylık hassas dönemde rahat olmanız bebeğiniz için oldukça önemlidir. Giydiğiniz kıyafetlerde rahatlığa ulaşmak için özenle seçim yapmalısınız. Seçimlerinizle taytlar ile diğer parçaları birlikte kullanabilirsiniz. Hamileliğiniz için en uygun taytlara Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.   

Hamile Taytı Neye Göre Alınır?

Tayt seçiminde hamileliğin kaçıncı ayında olunduğu önemlidir. Bunun için beden tipine ve tarza uygun ürünler seçilmelidir.

Hangi Hamile Taytı Rahat Olur?

Hamile taytları giyildiğinde anne adaylarının rahat olması gerekir. Rahatlığı bulmak için vücut tipi ve bedenine uygun modellerin seçilmesi gerekir.

Hamile Taytı Kumaşları Nasıldır?

Hamile taytları esneyebilen ve sıkmayan kumaşlardan üretilmektedir. Böyleye anne adayının karın ve bel kısmının rahatsız olmaması sağlanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hamile Taytı Fiyatları

33 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 33 ürün
DSACategoryId/2147483639/60000710/23020381/309404/60000927