Hankook Oto Lastikler

Oto lastikler; hem can güvenliğiniz için hem de aracınızdan en yüksek performansı ve sürüş keyfini alabilmeniz için, özenle seçilmesi gereken ürünlerdir. Konfor sağladığı kadar, yapısı ve özellikleri ile uygun ve kullanışlı da olmalılardır. Aracınızın tekerlek ebatlarına uygun, sizlere güvenli ve keyifli bir sürüş sağlayacak oto lastiğini, Hankook oto lastikler arasından bulabilirsiniz.

Hankook Lastik

Otomobil kullanıcıları, her hava koşulunda ve her tip yolda araçlarını tam performansları ile kullanmak isterlerken, lastiklerinden verim de almak isterler. Hankook; farklı mevsim koşullarına uygun, geniş ebat seçenekleri ile her tür araç için oto lastikler üretir. Yaz günlerinde sıcak hava koşullarına dayanıklı ve yaza özel lastikler gerekirken, zorlu kış koşullarına dayanıklı lastikler de araçların güvenliği ve emniyetiniz için önemlidir. Mevsim koşullarına uygun lastik seçmeniz, lastiklerin ömrünü uzatırken, sürüş keyfinizi de arttıran deneyimler sunar.

Hankook'un geniş ebat seçenekleri ile ürettiği lastikler, aracınızın her mevsim performansını koruma imkanı da tanır. Hava sıcaklıklarının 7 derecenin altına düştüğü havalardan itibaren kış lastiği, daha sıcak mevsim günlerinde ise yaz lastikleri kullanmanız tavsiye edilir. Kış lastikleri; diğerlerinden farklı tasarımları ile kar ve buz üzerinde de aracınızın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlar. Yüksek drenaj kapasiteli kış lastikleri, suyu hızla boşaltırken, üstün tutuş gücü verir. Yaz lastikleri ise, özel sırt yapısı ile yakıt tasarrufu sağlarken, geliştirilmiş blok yapısı sayesinde üstün çekiş ve düşük fren mesafesi imkanı tanır.

Hankook Lastik Fiyatları

Hankook lastik fiyatları ebat markalaması, lastiğin kullanılacağı aracın türü ve uygun olduğu iklim koşullarına göre farklılık gösterir. Fiyatları değiştiren ilk etmen olarak ebat markalaması, aracınızın marka ve modeline göre değişir. Aracın kullanım kılavuzu ve araç bilgilendirme sistemlerinde, aracınızın ideal lastik ölçülerini bulabilirsiniz. 185/R19 gibi ibarelerle gösterilen bu ebatlar, aracınız için gereken lastiğin kesit genişliği, kesit yüksekliği ve radyal gövde yapısını belirler. Farklı kesit genişliği ya da yükseklikte üretilen oto lastiklerinin fiyatları, lastik ebatları ile orantılı olarak artış gösterir.

Fiyat aralığını değiştiren diğer bir etmen ise, lastiğin kullanılacağı araç türüdür. Binek, hafif ticari ya da 4x4 gibi araç türleri farklı lastikler gerektirir. Araç türleri ile değişen lastik türlerinin fiyatları, ebatları gibi değişiklik gösterir. Lastiğin kullanılacağı bölgenin sahip olduğu iklim koşulları da, ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Yazlık ya da kışlık gibi değişik iklim koşullarına uygun lastiklerle, sürüş performansınızı koruyabilirsiniz. Aynı zamanda, iklim koşullarına uygun bir lastik seçmek; güvenli bir yolculuk, yakıttan tasarruf ve keyifli sürüşler de sağlar.

Hankook Lastik Nasıldır?

Hankook, her mevsime uyum sağlayan ürünleri, bol ebat seçenekleri ve farklı özelliklerdeki lastikleri ile pek çok seçeneğe sahiptir. Kullanıcısının konforunu destekleyen oto lastikleri sayesinde, her şartta en iyi sürüş performansı ve en yüksek seviyede sürüş güvenliği sağlamak üzere tasarımlar yapar. Karlı ve buzlu havalarda güçlü yol tutuşu ve kuvvetli çekiş gücü garanti eden kış lastikleri, zorlu hava koşullarına ayak uydurur. Sıcağa dayanıklı yaz lastikleri ise yakıt tasarrufu sağlarken, hem ıslak hem kuru zeminde güvenli sürüş imkanı tanır.

Kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak üzere farklı özelliklerle üretilen lastikler, binek ya da ticari araç kullanıcılarına olduğu gibi, 4x4 tipi araç kullanıcılarına da hitap eder. Şehir içi kullanımda iddialı ürünler gibi, zorlu yol durumlarında da etkili olan lastikler, oldukça geniş bir araç kitlesine uygundur. Yaşadığınız bölgenin koşulları ve kişisel tercihlerinizi karşılayan lastikler ile hem keyifli hem de emniyetli sürüşler yaşayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hankook Lastik Fiyatları

Marka
16
17
15
14
18
13
19
12
17,5
17.5
19,5
20
21
22
22,5
75
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 585 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/hankook