Kız veya erkek tüm çocukların keyifle ve heyecanla izlediği en popüler çizgi film animasyonlarından bir tanesi olan Harika Kanatlar ekranlardan evlere geliyor. Eğlenceli, cesur, hareketli ve renkli karakterleriyle beğeni kazanan Harika Kanatlar, hızlı uçaklardan robotlara dönüşebilen müthiş oyuncak karakterlerine hayat veriyor. Çocukların hayallerindeki kahramanlarla oynayabilmelerini mümkün hale getiren oyuncaklar birkaç adımda değişebilen parçaları ve kaliteli malzemeleriyle minikler haricinde ailelerinin de onlar için tercih ettiği en gözde hediyeler arasında yer alıyor.

Harika Kanatlar Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir? 

Harika Kanatlar çizgi filminde kargo uçaklarıyla gönderilmesi gereken paketlerin gerekli yerlere tam zamanında ulaştırılması için sempatik ve fedakar uçakların maceraları konu ediliyor. Hava gösterileriyle büyüleyici akrobatik uçuşlar yapan robot kahramanlar cesaretleri, hızları ve rekabetçi nitelikleriyle ön plana çıkıyor. Çocuklara yardım etme, dostluk, güven ve sözünde durma gibi yararlı ve gelişimlerine olumlu katkı sağlayan kavramları öğreten çizgi filmin sevimli karakterleri yardıma ihtiyaç duyulduğu zamanlarda hemen yetişerek taşıdıkları paketleri teslim etmelerine yardımcı oluyor. Çocuklara farklı boyutlarda sunulan Harika Kanatlar’ın küçük oyuncak robotları ürün boyutuna göre değişen sayılardaki adımlarla transformasyonlarını tamamlayabiliyor. 3 yaş ve üzerindeki tüm erkek veya kız çocukların kolayca oynayabileceği şekillerde tasarlanan Harika Kanatlar’ın neşeli karakterleri gösterişli uçaklardan birkaç kolay hamle ile harika robotlara dönüşebiliyor. Çocukların el becerilerinin ve ince kaslarının da gelişmesine yardımcı olan oyuncaklar tamamen sağlıklı ve birinci kalitede malzemelerden üretiliyor. Farklı ölçü ebatlarında şık paketlerle satışa sunulan oyuncaklar çocukların hayal gücünü zenginleştiriyor.

Harika Kanatlar'ın Ne Tür Oyuncak ve Aksesuarları Bulunuyor? 

Şekil değiştirebilen, renkleriyle dikkat çeken ve çocukları şaşırtan manevralarıyla sevilen Harika Kanatlar figürleri; uçan araçlara dönüştüklerinde tekerlekleri de hareket edebiliyor. Oyunlarını daha eğlenceli ve keyifli hale getiren Harika Kanatlar oyuncaklarıyla çocukların hayal güçleri de zenginleşiyor. Tekli, ikili ya da set halinde satışa sunulan robot araçlarla diledikleri ülkeye seyahat ederek kargoları ulaştıran çocuklar istedikleri karakterlere bürünebiliyor. Yalnızca ufak ya da büyük boyutlu mekanik oyuncaklar haricinde, aynı karakterlerin peluş tarzındaki bebekleri, kalemlikler, çanta, paten ve lego gibi şık ve eğlenceli kullanılabilir eşyaları da çocuklarla buluşuyor. 

Harika Kanatlar Ekip Üyeleri Kimlerdir?

Harika Kanatlar karakterlerinin baş kahramanı olan kırmızı renkli uçak Jett haricinde kurtarma helikopteri olan pembe renkli arkadaşı Dizzy, tamir yapabilen özelliklere sahip Donnie ile çocuklara hediye paketlerinin geciktirilmeden ulaştırılmasını sağlıyor. Gökyüzünde yarışlar ve akrobasiye bayılan mavi renkli karakter Jerome, polis görevini üstlenen Paul, ayrıca Bello ve Albert adındaki üyeleriyle geniş bir havaalanı ekibi olan Harika Kanatlar görevlerini hiç aksatmadan yerine getiriyor. Çizgi filmde güzel işlere imza atan kahramanlar bire bir ekrandan uyarlanan oyuncaklarıyla çocukların da kısa sürede oyun kurabilmesine ve kendilerini ifade edebilmelerine destek oluyor. 

Harika Kanatlar Çocuklar İçin Neden Faydalıdır? 

Dünyanın farklı yerlerine kargo paketlerini teslim etmekle görevli olan Harika Kanatlar ekibi hem siparişleri zamanında teslim ediyor hem de paketleri ulaştırdıkları çocuklara yardım ederek onlarla dost oluyor. Arkadaşlığın, yardımlaşmanın ve yeni kültürler tanımanın öneminin vurgulandığı kahramanların oyuncaklarıyla çocuklar istedikleri karakterleri seçerek oynuyor ve hayal dünyalarını geliştiriyor. Çocuklar tasarım, el ve dokunma becerilerinin ilerlemesine de destek olan oyuncaklarla verimli ve eğlenceli vakit geçiriyor. 

Harika Kanatlar Temalı Oyuncak ve Eşyaların Fiyatları Nasıldır? 

Birbirinden farklı, sempatik ve eğlenceli karakterlerin görüntülerini taşıyan eşyalar ve şekil değiştiren orijinal oyuncaklar cazip fiyatları ve her bütçeye uygun çeşitleriyle çocuklara alınabilecek en sevindirici hediyeler arasında yer alıyor. Siz de Hepsiburada.com'da yer alan oyuncak ve ürünlerin tamamını detaylıca inceleyip hemen sahip olabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Harika Kanatlar

148 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Yaş Aralığı
  6. Karakter / Tema Seçenekleri
  7. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön