Sağlıklı yaşam temelinden hareketle birbirinden başarılı antrenman ürünlerine imza atan ve Spor Dünyası çatısı altında bulunan Hattrick, kullanıcıların diledikleri türde egzersizleri sorunsuz uygulayabilmelerini sağlıyor. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, hem ev ortamında kullanılabilecek hem de spor salonlarına özel modelleriyle her türlü gereksinime yanıt veriyor. Ortaya koyduğu ürünleri; ev tipi kondisyon aletleri, profesyonel ekipmanlar, spor aksesuarları ve kişisel bakım/sağlık şeklinde sınıflandıran Hattrick, her seviyeden sporseverin ihtiyaç duyduğu ekipmanlara hayat veriyor.

İş ve okul yaşantısının stresinden uzaklaşıp sağlıklı bir hayata doğru adım atmak isteyenlerin, ev ortamında egzersiz yapabilmelerini mümkün kılan marka, ev tipi kondisyon aletleri ile dikkat çekiyor. Koşu bantları; eliptik, yatay ve dikey bisikletler, vücut geliştirmeyle uğraşanların edinebilecekleri bench ve mekik sehpaları, hareketli bir yaşamı ilke edinenlerin yönelebilecekleri stepper’lar ve egzersiz aletleri, Hattrick’in ürün gamında yer alıyor. Evinin bir köşesini mini spor salonuna dönüştürmeyi hedefleyenlerin tereddütsüz edinebilecekleri kondisyon aletleri, tercih edilecek modele bağlı olarak elektrik bağlantısına ihtiyaç duyabiliyor. Özellikle kapsamlı teknik yeteneklerle donatılan koşu bantları, motor mekanizmalarının ve geniş ekranlarının verimli çalışabilmesi için elektrik bağlantısıyla kullanılabiliyor. Daha mütevazı kondisyon aletlerinden yana seçimlerini yapacak kullanıcılar için de birçok seçenek bulunuyor. Trambolinden çekme lastikli stepper’a, karın kaslarını üst düzeyde çalıştırmayı amaçlayanlara yönelik tasarlanan Red Rocket’ten fonksiyonel bar setlerine kadar sayısız model, sporseverlerle buluşmayı bekliyor.

Amatör ya da yarı profesyonel olarak antrenmanlarını garajında yapmayı hedefleyenlerin yanı sıra, spor salonuna güncel ve kaliteli profesyonel ekipmanlar edinmek isteyenlere de çözüm sunan Hattrick, alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor. Ağırlık çalışma setleri, koşu bantları, eliptik bisikletler, yatay bisikletler, dikey bisikletler, spin bike formundaki bisikletler, kürekler, tırmanma duvarı, merdiven, crossfit istasyonu, walker gibi nice ürün, Hattrick imzasıyla profesyonellerin beğenisine sunuluyor. Ulusal veya uluslararası spor müsabakalarına hazırlanan profesyonellerin tüm gereksinimlerini karşılayan profesyonel ekipmanlar, kapsamlı hizmet sunan spor salonlarında da kendine yer buluyor. Dayanıklı olması ve uzun soluklu kullanımlarda ilk günkü performansını muhafaza etmesi ile beğeni toplayan Hattrick profesyonel ekipmanları, sporcuların başarılarını arttırmalarında önemli rol oynayabiliyor.

Form tutmak amacıyla ya da doğrudan doğruya hobi olarak sportif faaliyetlerle ilgilenenlerin de alışveriş listelerine giren ürünler oluşturan marka, zengin spor aksesuarı kataloğuyla da öne çıkıyor. Tenis topu ve raketi, badminton topu, hu-la hoop, ayarlanabilir sertlik sunan el yayı, kademeli step tahtası, roller mekik aleti, dambıl ağırlıkları ve setleri, pedometreli saat, vücut analizörü, Hattrick markası altındaki spor aksesuarlarından bazıları oluyor. Her yaşa ve antrenman seviyesine uygun tasarlanan aksesuarlar, bireylerin spor yatkınlıklarını da olumlu yönde etkileyebiliyor.

Kişisel bakım başlığı altında da oldukça kapsamlı ürünleri konuk eden Hattrick, fonksiyonel masaj koltukları ve fizyoterapi odaklı modelleri ile fark yaratıyor. Masaj kemeri, motorulu mini egzersiz bisikleti, masaj minderi, masaj koltuğu ve hassas ölçümler gerçekleştiren dijital basküller, kişisel bakım başlığı içerisinde bulunuyor. Kişiselleştirilebilen ve başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar değerlendirilebilen aletler, sağlıklı yaşamdan bir an olsun bile kopmak istemeyen kullanıcıları cezbediyor.

Müşteri odaklı oluşu ve geniş ürün gamıyla herkese hitap eden ürünleri geliştirmesiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen spor aletleri markalarından biri haline gelen Hattrick, kullanıcılarından aldığı destekle çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İnsan sağlığını tehdit etmeyen materyaller kullanarak ürettiği aksesuar ve aletleriyle de takdiri hak eden Hattrick, Türkiye’de sporculuğun gelişmesine azımsanmayacak derecede katkıda bulunuyor.

Hattrick

140 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN