Hattrick Kondisyon Bisikletleri

Paralel iki adet kol ve ayaklıkları ile spor yapmaya imkan veren kondisyon bisikleti, sabit ve tekerleksiz bir spor aletidir. Çeşitli spor salonlarında bulunan kondisyon bisikletinin profesyonel ve ev tipi olarak farklı türleri bulunur. Düzenli olarak spor salonuna gitmeye yeterli zamanı olmayanlar için oldukça uygun olan ev tipi kondisyon bisikletleri, kendi aralarında farklı modellere sahiptir. Yatay bisiklet, dikey kondisyon bisikleti, eliptik kondisyon bisikleti ve mini kondisyon bisikleti olarak ayrılan bisikletler, modellerinin yanı sıra teknik özellikleri ile de birbirinden ayrılır. Farklı modellere ve özelliklere sahip olan kondisyon bisikletlerini farklı markalardan inceleyebilirsiniz.

Hattrick Kondisyon Bisikleti

Ev tipi ürünler, profesyonel spor aletleri, spor aksesuarları ve kişisel bakım ürünleri üreten Hattrick, kullanıcılar tarafından tercih edilen bir spor aleti markasıdır. Kondisyon bisikletleri arasında eliptik, yatay ve dikey kondisyon bisikletlerine sahip olan marka, çeşitli kullanıcılara hitap eden ürünler üretir.

Hattrick kondisyon bisikletleri arasında hız, zaman, mesafe ve kalori ölçen ürünlere ulaşabilirsiniz. Spor yaparken gerekli bilgileri kolayca takip etmenize imkan veren beş pencereli LCD ekrana sahip ürünler, özellikle düzenli spor yapanlar için ideal bir kullanım sunar. Özellikle rahat kullanımı ile öne çıkan eliptik kondisyon bisikletlerinde, ayakları koyabileceğiniz düz ve geniş pedallar bulunur. Pedal kısmında sertlik ve yumuşaklık ayarı bulunan ürünler ise, kişisel ihtiyaçlara göre ayarlanabildiği için, konforlu bir kullanım sunar. 100 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan ürünler, aynı zamanda elden nabız ölçme işlevine de sahiptir. Sessiz çalışma özelliği de bulunan eliptik bisikletler, vücudun tüm kaslarını çalıştırarak dengeli bir şekilde yağ yakmanıza imkan tanır.

Dikey bisiklet modellerinde ise sekiz kademeli ayarlanabilir pedal sistemi bulunur. El ve kol gidon ayarları değiştirilebilen Hattrick kondisyon bisikletleri, aşırı nabız değişimlerinde nabız dengesini sağlar. Aynı zamanda ayarlanabilir ergonomik sele yapısı ile sağlıklı bir şekilde spor yapmanıza izin verir. Motorlu dikey kondisyon bisikletlerinde ise RPM yani dakikadaki devir sayısı, saat, takvim, oda sıcaklığı ve vücut yağı gibi farklı özellikleri gösteren çok işlevli ürünlere ulaşabilirsiniz. 24 hazır ve 1 manuel programı bulunan ürünler, on kademeli pedal ayarı, hoparlör ve alıcı özelliği ile diğer modellerden ayrılır.

Hattrick Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Hattrick kondisyon bisikletleri, modellerine ve teknik özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur. Eliptik kondisyon bisikletlerinin fiyatları gösterge bilgileri, pedal sistemi gibi özelliklere göre değişir. Ekonomik fiyatlara sahip olan eliptik kondisyon bisikletleri arasında, enerji tasarrufuna sahip ürünler bulunur. Özellikle A+ enerji sınıfından yüzde 40 daha verimli olan ürünler, hem cazip fiyatlara sahiptir hem de düşük enerji harcayan yapısı ile uzun dönemde tasarruf etmenize imkan vererek bütçenizi korumanızı sağlar.

Hattrick kondisyon bisikletleri arasında yer alan motorlu eliptik bisikletler ise farklı bütçelere hitap eder. Ayarlanabilir programları, pedal sistemi, hoparlör ve alıcı gibi özellikleri ile eliptik bisikletlerden ayrılan ürünler, özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlar ile satılır. Çok işlevli gösterge bilgileri ile kolay bir kullanım sunan motorlu eliptik bisikletlerde sessiz çalışma imkanı veren silent belt transmission sistemi de dikkat çeker.

Eliptik bisikletler dışında dikey bisikletler ise motorlu ve motorsuz olma özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Motorsuz dikey bisikletler uygun fiyatları ile çeşitli bütçelere hitap ederken motorlu dikey kondisyon bisikletlerin fiyatları daha yüksektir.

Pedalın bisiklet konsolundan doğruca ayarlanmasını sağlayan motorlu dikey bisikletler, farklı zorluk seviyeleri ile performansınıza bağlı olarak spor yapmanıza imkan verir ve hazır programları ile kullanıcıya kolaylık sunar.

Hattrick Kondisyon Bisikletleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Voit
  2. Altis
  3. Hattrick
  4. Dynamic
  5. Fox Fitness
  6. Dunlop
  7. Reebok
  8. Elite
  9. Lifefit
  10. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Bisiklet Tipi
 5. Satıcı
 • Marka Hattrick
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN