Hava Kabarcıklı Zarf

Normal zarflar ve ambalajlar çeşitli durumlarda ürün veya belgelerinizi yeterince koruyamayabilir. Bu noktada daha fazla koruma imkânı sunan ve her ofis ile evde bulunması gereken hava kabarcıklı zarflar, her ihtiyacınıza yönelik boyutları ve şekilleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Hava Kabarcıklı Zarf Nedir?

Posta ve kargo gönderilerinde sıklıkla tercih edilen hava kabarcıklı zarfları, nakliyat veya depolama işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Posta veya kargo yoluyla göndermek istediğiniz ancak zarar görme riski ürün veya dosyalarınızı bu zarfların içerisine yerleştirebilir, içerisinde yer alan ve içine koyduğunuz materyali çepeçevre saran hava yastığı misali baloncuklar sayesinde gönderilerinizi büyük oranda koruma altına alabilirsiniz. Gönderilerinizin zarar görmesinden endişe duyuyorsanız farklı çeşitlerde ve boyutlarda üretilen bu zarfları kullanabilirsiniz. İçerisindeki yüksek dayanıma sahip baloncukları ile zarflara koyduğunuz eşya ve belgelerinizi dış darbelere, yırtılmaya ve ıslanmaya karşı yüksek oranda koruyabilir, bu endişenizi minimize edebilirsiniz. Aynı zamanda zarar görmemesi gereken değerli eşyalarınızı baloncuklu zarflar ile güvenli bir şekilde muhafaza edebilir, pratik silikon yapışkanlı kapakları ile ekstra bir yapıştırma gereksinimi duymadan zarflarınızın ağzını kapatabilirsiniz.

Baloncuklu Zarfları Nerede Kullanılabilir?

Havalı zarf veya hava baloncuklu zarf şeklinde de isimlendirilen hava kabarcıklı zarfları çevresel etkilere karşı korumak istediğiniz ürünlerin veya belgelerin tasnifi, bu malzemelerin saklanmasın ve bu belge veya ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya transferinde güvenle kullanabilirsiniz.

Sıvı temaslarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen hava kabarcıklı zarfları dilerseniz üzerine firma logosu bastırarak kullanabilir, müşterilerinize karşı profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Veya okul projelerinizde hassas malzemelerinizi günlük olarak okula bu zarflar ile taşıyabilir hem kendinize hem de malzemenize hasar gelmeden projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde yazdığınız tezlerin son hallerini teslim etmek amacıyla güçlendirilmiş hava kabarcıkları bulunan zarfları kullanabilir, değerli tez çalışmalarınızı onlara zarar vermeden çantanızda veya yağmurlu günlerde dahi elinizde taşıyabilirsiniz.

Hava Kabarcıklı Zarf Çeşitleri Nelerdir?

Hepsiburada.com üzerinde her ebatta ve şekilde hava kabarcıklı zarflar bulunur. 320 x 455 mm boyutlarında devasa zarflardan 13 x 17 cm boyutlarında küçük zarflara kadar her ebatta baloncuklu zarf ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca yatay dikdörtgen veya dikey dikdörtgen tasarımlı zarflar ile ihtiyacınıza yönelik tüm kullanımları deneyimleyebilir, en iyi şekli kendiniz için seçebilirsiniz.

Zarfın içerisinde veya nakliye esnasında evraklarınızın başına bir şeyler gelebilir, hassas eşyalarınız kırılabilir veya göndermek istediğiniz kitaplar sıradan nakliye zarfları içerinde ıslanabilir, yırtılabilir; bu durmalara karşı en büyük yardımcınız çok sayıda boy ve şekil seçeneği sunan ve alanında uzman markaların ürettiği hava kabarcıklı zarlar olacaktır.

10’lu, 100’lü ve hatta 500’lü satın alma seçenekleri ile sunulan bu zarflar 21x28 cm, 19x18 cm, 30x40 cm zarf, 24x32 cm, 17x18 cm zarf, 24x34 cm ve daha fazla seçenek ile sizleri bekliyor.

Hava Kabarcıklı Zarfların Faydaları Nelerdir?

  • Belge ve eşyalarınızı darbelere karşı koruyabilirsiniz
  • Sıvı temasına karşı ürünlerinize ekstra dayanım sağlayabilirsiniz
  • Stoklama, tasnif ve nakliye işlemlerinizde güvenle kullanabilirsiniz

Birinci kalite kâğıt ve havalı baloncuklardan üretilen kabarcıklı zarfları küçük ürünler için mektup zarfı boyutunda veya büyük gönderiler için torba zarf boyutunda tercih edebilir, olası hasar risklerini en aza indirerek oluşabilecek kazalara ve ek maliyetlere karşı önlem alabilirsiniz.

Baloncuklu Zarf Fiyatları

Hava kabarcıklı zarfların fiyatları ölçülerine ve paket adedine göre değişmektedir. Çeşit çeşit boyları ve türlü türlü şekilleri ile hepsi 1. kalite malzeme ve üretim teknikleri ile üretilmiş hava kabarcıklı zarfları hemen Hepsiburada.com üzerinden güvenle satın alabilir, göndermek veya muhafaza etmek istediğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla nakliye veya muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede hassas eşyalarınızın ve belgelerinizin maksimum düzeyde korunduğundan emin olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hava Kabarcıklı Zarflar

104 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 104 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?