Alanında uzman markalar tarafından üretilen hava kabarcıklı zarflar hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor.

İçindeki kargoyu dış darbelere karşı korumayı amaçlayan, yırtılmalara karşı dayanıklılık sağlayan hava kabarcıklı zarflar, posta ve kargo gönderilerinde en fazla kullanılan ve tercih edilen taşıma malzemesi olma özelliği taşıyor. Hepsiburada.com’da yer alan çeşitleri ve ebatları ile tercih edebileceğiniz hava kabarcıklı zarflar, gönderilerinizde size dayanıklılık ve güven sunuyor.

Hava kabarcıklı zarflar, diğer ambalaj ürünlerine göre posta maliyetlerini düşürmesi ve gideceği yere sağlam şekilde ulaşmasına yönelik güvence sunması nedeniyle daha çok tercih ediliyor. Zarfın içinde kullanılan malzeme zarfın dayanıklılığını artırarak, olası her tür darbeye karşı gönderinin daha fazla korunmasını sağlıyor ve dışarıdan gelebilecek her türlü likitin kargoyla temasını önlüyor. Hava kabarcıklı yüzey, kargonun zarfın içine giriş çıkışını kolaylaştırırken; zarfın ağzında yer alan çift taraflı bant da ayrıca bir yapıştırıcı ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Gönderinizin gideceği yere sağlam ve zarar görmemiş şekilde gitmesi kadar sizin veya firmanızın temsiline uygun şekilde ulaşması da önem taşıyor. Üzerine ayrıca firmanızın logosunu bastırarak da rahatlıklıkla kullanabileceğiniz hava kabarcıklı zarflar size kalite ve ayrıcalık sağlıyor.

Türkiye’nin en seçkin yapı market mağazası hepsiburada.com, hava kabarcıklı zarf denilince akla gelen markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun olan ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Hava Kabarcıklı Zarflar

19 ürün var
 1. Markalar
  1. Kraf
  2. Yener
  3. Oyal
  4. AROFOL
  5. Doğan Zarf
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15153/15404
BAŞA DÖN