Haytap

Haytap, hayvan hakları için mücadele eden kuruluşlardan biridir. Tam ismi Hayvan Hakları Federasyonu olan Haytap, sokak hayvanlarına destek olabilmek için çeşitli satışlar yapmaktadır. Hayvanlara destek olabilmek için Haytap tarafından üretilen özel ürünleri satın alabilirsiniz. Haytap tarafından sunulan ürünler arasında hediyelik veya ev dekorasyonu için kullanabilecek pek çok parçayı bulabilirsiniz. Haytap temalı güzel bir kupa, ajanda, defter gibi ürünler ile hem hayvanlara destek olabilir, hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Haytap ürünleri, günlük hayatın pek çok alanında değerlendirebileceğiniz parçalardır. Hayvan sevgisinin anlaşılması için çeşitli kitap ve plakları bulabilirsiniz. Hayvan sevgisinin küçük yaştaki çocuklara aşılanması çok önemlidir. Bu nedenle Haytap tarafından masal kitapları satışa sunulmuştur. Haytap masal kitapları arasından çocuklarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Haytap ürünlerinin pek çoğu ev içerisinde değerlendirilebilir. Mutfakta, banyoda, salonda kullanılabilecek aksesuarları Haytap’ta bulabilirsiniz. 

Kitaplar İçin Haytap Ayraç

Haytap tarafından tasarlanan ürünlerinin tamamı hayvan temalıdır. Hayvan haklarının korunması için kurulan Haytap, ürünlerinde sevimli hayvan figürlerine yer vermiştir. Haytap ürün çeşitleri arasında sevimli kitap ayraçlarını da bulabilirsiniz. Haytap ürünlerindeki sevimli hayvan figürleri çeşitli tasarımlarla desteklenmiştir. Hayvanların renk ve çizimleriyle oldukça sevimli gözüktüğü ürünler sayesinde hayvanlara destek olabilirsiniz. Temel amacı sokak hayvanlarına destek olmak ve hayvan haklarını korumak olan Haytap, çeşitli ürünler üzerinden bağış yapılabilmesini sağlamıştır. Küçük ve kullanışlı ürünleri hayvanlar için üreten Haytap’tan, kullanışlı pek çok ürünü satın alabilirsiniz. Kitap okumayı seven kişiler için özel kitap ayraçları Haytap tarafından satılmaktadır. Kitap okumak en özel ve faydalı hobilerden biridir. Kitap okurken hayvanlara destek olmak için Haytap kitap ayracı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.   

Haytap kitap ayraçlarında herkesin hoşuna gidebilecek çizimler bulunur. Kedi, köpek ve diğer hayvanların çizimlerinin bulunduğu kitap ayraçlarıyla okuduğunuz kitaplar daha güzel hale gelir. Ayraç kitapta kaldığınız yeri tekrardan bulmada oldukça önemlidir. Kitapta kaldığınız sayfaya Haytap ayracı koyun. Tekrardan kitap okumak istediğinizde ayraç sayesinde kaldığınız sayfadan devam edebilirsiniz. Ayraçlara şıklık katmak için uç kısımlara püsküllü ipler koyulur. Bu ipler, ayracı tutmanıza yarar. Kitap ayraçlarını sevdiğiniz insanlara hediye edebilirsiniz. Böylece hayvanlara destek olabilir ve sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Bazı kitap ayraçlarında çocuklara özel detaylara yer verilmiştir. Çocukların kitap okuma alışkanlığını daha kolay kazanabilmesi için sevimli ayraçlara başvurabilirsiniz. Şık kitap ayraçları, küçük veya büyük herkesin kitap okuma alışkanlığına destek olur. Haytap ayraçlar ile kitaplar daha eğlenceli hale gelir.      

Masanızı Süsleyecek Haytap Ürünleri

Çalışma masalarınızda değerlendirebileceğiniz pek çok ürünü Haytap’ta bulabilirsiniz. Ders çalışırken veya ofisinizdeki masalara Haytap’tan aldığınız bazı ürünleri koyabilirsiniz. Haytap çalışma masalarında kullanılabilecek takvim, bloknot, maouse pad gibi ürünleri sunmaktadır. Aradığınız bir masa takvimine hayvanlara destek olarak sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde bloknot ve mousepadlere de hayvanlara destek olarak alabilirsiniz. Haytap, her yıl için özel takvimler üretmektedir. Haytap takvim modellerinin üzerinde çeşitli hayvan figürlerine yer verilir. Markanın bu yıl için çıkarmış olduğu masa takviminde sahipsiz hayvanlar işlenmiştir. 12 ayın her birinde beğeni kazanan ve anlamlı sahipsiz hayvan fotoğraflarına yer verilmiştir. Masa takvimlerini masanızın ölçüsüne göre belirleyebilirsiniz. Takvimler, büyük ve küçük olacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma ortamınızda bilgisayarlar için alabileceğiniz küçük ürünler arasında Mousepadleri bulabilirsiniz. Haytap Mouse padlerin üzerinde hayvan fotoğrafları ve hayvan haklarını anımsatan çizimler koyulmuştur. 

Bloknotlar ders veya iş hayatında küçük notlar almak için kullanılır. Hayvanlara destek olmak için bloknot arıyorsanız Haytap’a bakabilirsiniz. Haytap bloknot koleksiyonunda kedi, köpek, kuş gibi hayvan çizimleri yer alır. Bu çizimler, bloknotun alt kısımına koyulmuştur. Önemli bilgileri yazabileceğiniz sayfanın ortası boştur. Bloknotları ders çalışırken ezberlemeniz gereken bir konuda veya iş hayatında yardımcınız olacak bazı küçük notlar için kullanabilirsiniz. Masaları süsleyebileceğiniz aksesuarlar arasında yemek servisi için kullanabileceğiniz altlıkları bulabilirsiniz. Amerikan servis formunda hazırlanan bu altlıkları mutfaktaki masanız için kullanabilirsiniz. Servis altlığı ısıya karşı dayanıklıdır. Böylece yemeklerinizi sıcak halleriyle bile koyabilirsiniz. Masanıza güzellik ve anlam katacak aksesuarları Haytap’dan satın alabilirsiniz. Aldığınız tüm ürünler, hayvanlara destek olmak adına kullanılır. 

Haytap Tekstil Ürünleri

Haytap, amaçları doğrultusunda pek çok ürünü hayvan severlere sunmuştur. Kurum tarafından çeşitli tekstil ürünleri de üretilmektedir. Hayvanlarla ilgili temaların işlendiği tekstil ürünlerini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Kadın ve erkekler için unisex sweatshirt modelleri Haytap’ta tarafından üretilmektedir. Haytap sweatshirtlerinde hayvanlar üzerinden güzel mesajlar verilen çizim ve baskılara yer vermiştir. Hayvanlara destek olmak için çeşitli tişörtleri de bulabilirsiniz. Haytap t shirt modellerinde kadın ve erkekler için özel ürünler bulunur. Ayrıca herkese hitap eden unisex tişörtler de Haytap’ın hayvan sevgisi temasıyla işlenmiştir. Tişört ve kazaklar arasından kendi tarzınıza göre tercih yapabilirsiniz. Haytap kazak ve tişörtlerini günlük hayatınızda rahatlıkla giyebilirsiniz. Ürünler günlük hayatınızdaki kıyafetlerle kombin yapabilmek için gerekli kombin ve detaylarla süslenmiştir. 

Tekstil ürünleri arasında bulabileceğiniz çantalar da günlük kullanıma uygundur. Haytap çanta modellerinde sırt veya omuz çantalarını bulabilirsiniz. Sırt çantaları tamamıyla tekstil ürünlerinden üretilmiştir. Sırt çantası bez ve iplerle bir araya gelmiştir. Farklı renklerdeki sırt çantalarında pek çok sevimli hayvana yer verilmiştir. Haytap bez çantalar farklı yerlerde kullanılabilir. Günlük hayatta kullanıma uygun olan bu çantalar, plaj çantası olarak da değerlendirilebilir. Çantalarda kolay taşıma için fermuar eklenmiştir. Omuz ve sırt çantalarında çocuklara uygun ürünleri bulabilirsiniz. Haytap ürünleri kullananlar kıyafetlere fazlasıyla ilgi göstermiştir. Tekstil ürünleri hem tarz, hem de hayvanlara destek olunması nedeniyle beğeni kazanmıştır. Bu durum kullanıcıları memnun etmiştir. Siz de giydiğiniz bir kıyafet ile hayvanlara destek olmak için tişört, çanta veya kazak alabilirsiniz.      

Sevimli Hediyelik Eşyalar Haytap’da

Haytap’ın üretmiş olduğu eşyalardan alarak hayvanlara destek olabilirsiniz. Marka, hayvanlara destek olabilmek için herkesin beğenebileceği eşyaları satışa sunmuştur. Haytap’ın sunmuş olduğu ürünlerin en önemli özelliği hediyelik olarak verilebilmesidir. Haytap hediyelik eşyalar arasında pek çok ürünü bulabilirsiniz. Anahtarlıktan kazağa, kitaptan takvime kadar bütün Haytap ürünleri, hediye olarak tercih edilebilir. Haytap’tan aldığınız hediyelik bir eşya ile sadece sevdiklerinizi sevindirmezsiniz. Bunun yanında sokak hayvanlarını da desteklersiniz. Hediyelik eşya denilince akla gelen ilk eşyalardan olan kupaları Haytap’ta bulabilirsiniz. Haytap kupa serisinde hayvan sevgisi aşılayacak detaylara yer verilmiştir. Haytap kupaları, sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilirsiniz. Kupalar hediyelik olmasının yanında sıcak bir kahve içmek için de kullanılır. Kupalar, mutfakta durdukları yerde dekorasyonu da destekleyecektir. Fincan ve kupaların şık tasarımı raflarınızın daha şık gözükmesine katkı sağlar. 

Haytap, hayvan hakları koruyucusu bir kuruluştur. Uzun adı Hayvan Hakları Federasyonu olan Haytap, hayvanlara destek olmak adına bazı ürünleri satışa sunmuştur. Haytap’ın üretmiş olduğu ürünleri satın alarak hayvanlara destek olabilirsiniz. Sokak hayvanlarının bakımının üstlenilmesi ve barınaklara yerleştirilmesi için yardımcı olan Haytap, hayvan sevgisini herkese aşılamayı amaçlamıştır. Kurumun satmış olduğu tüm ürünlerde ana tema hayvan sevgisidir. Küçük yaştaki çocukların da hayvan sevgisini anlayabilmesi için masal kitapları satılmaktadır. Kurum küçükten büyüğe herkesin hayvan sevgisini bulabilmesi için çeşitli ürünler satmaktadır. Haytap’tan alışveriş yaparak hayvanlara destek olabileceğiniz ürünleri Hepsiburada’da bulabilirsiniz. 

 Haytap Ürünlerini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Haytap’ın ürünleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlara dikkat edilmelidir. Özellikle tekstil ürünlerinde herkesin kendi bedenine göre alışveriş yapması gerekir.

Haytap Ürün Özellikleri Nelerdir?

Haytap’taki ürünlerin temel özelliği hayvanlardır. Ürünlerde çeşitli hayvan çizimleri ve fotoğraflarına yer verilir.

Haytap Takvimler Kaliteli midir?

Haytap sunmuş olduğu takvimleri kaliteli kâğıtlardan üretmektedir. Böylece 1 yıl boyunca kullanılan takvime zarar gelmemesi sağlanmıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Haytap

49 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kitap Film Müzik
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Dijital Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler