Dünyaca ünlü sporcuların tercihleri olan hazır raketler, hepsiburada.com avantajları ile satışa sunuluyor. Ürünlerin marka çeşitliliği yanı sıra, tekli, çiftli ve masa tenisi topu ile birlikte alternatif ve ihtiyaca yönelik hazır paketler bulunuyor.

Masa tenisi sporunda kullanılan raketler; raket tahtası, kaplama (sünger - lastik) ve sap olmak üzere üç kısımdan oluşuyor. Bu spora gönül veren sporcuların kendileri için en uygun raketi seçmeleri çok önemli çünkü yanlış seçilmiş bir raket sporcunun kötü sonuçlar almasına sebep oluyor. Düz, konkav ve konik sap seçenekleri sporcuların oyun tarzlarına göre seçim yapmalarına imkan veriyor. Savunma oyuncuları için düz saplı raketler varken atak oyuncuları için konkav ve konik saplı hazır raketler hepsiburada.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Masa tenisi oyun kurallarına göre raket tahtasında, % 85 doğal ahşap kullanılıyor. Raketin bu kısmında topun kontrolü ve daha fazla sıçraması önemli olduğu için hem savunma hem atak tarza sahip oyuncular bu iki özelliği barındıran raketleri tercih ediyor.

Raket kaplaması sünger ve plastik malzemeden oluşuyor. Sporcu için burada kullanılan malzeme de önemli. Oyun tarzınıza göre raketin bu kısmını seçmeniz faydalı oluyor. Savunma oyuncularının seçimi pütürlü lastik olurken, pütürlü içe dönük lastik kaplamalar hem top kontrolü hem de topa falso verilebilmesini sağlıyor. Atak oyuncu iseniz karşıdan gelen falsolu topları karşılayarak atak yapabilecek özellikte sünger kalınlığı olan hazır raketler, ideal fiyat olanakları ile hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hazır Raket Fiyatları

309 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Butterfly Hazır Raketler
  2. Joola Hazır Raketler
  3. Vertex Hazır Raketler
  4. Donİc Hazır Raketler
  5. Delta Hazır Raketler
  6. Donic Schildkröt Hazır Raketler
  7. Tibhar Hazır Raketler
  8. Altis Hazır Raketler
  9. Busso Hazır Raketler
  10. Avessa Hazır Raketler
  11. Sportive Hazır Raketler
  12. Sunflex Hazır Raketler
  13. Dunlop Hazır Raketler
  14. Tryon Hazır Raketler
  15. Andro Hazır Raketler
  16. Dynamic Hazır Raketler
  17. Stiga Hazır Raketler
  18. Uhlsport Hazır Raketler
  19. Xiom Hazır Raketler
  20. Bigpoint Hazır Raketler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19006/369359/27079374
Başa dön