Hazır Raketler

Dünyaca ünlü sporcuların tercihleri olan hazır raketler, hepsiburada.com avantajları ile satışa sunuluyor. Ürünlerin marka çeşitliliği yanı sıra, tekli, çiftli ve masa tenisi topu ile birlikte alternatif ve ihtiyaca yönelik hazır paketler bulunuyor.

Masa tenisi sporunda kullanılan raketler; raket tahtası, kaplama (sünger - lastik) ve sap olmak üzere üç kısımdan oluşuyor. Bu spora gönül veren sporcuların kendileri için en uygun raketi seçmeleri çok önemli çünkü yanlış seçilmiş bir raket sporcunun kötü sonuçlar almasına sebep oluyor. Düz, konkav ve konik sap seçenekleri sporcuların oyun tarzlarına göre seçim yapmalarına imkan veriyor. Savunma oyuncuları için düz saplı raketler varken atak oyuncuları için konkav ve konik saplı hazır raketler hepsiburada.com kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Masa tenisi oyun kurallarına göre raket tahtasında, % 85 doğal ahşap kullanılıyor. Raketin bu kısmında topun kontrolü ve daha fazla sıçraması önemli olduğu için hem savunma hem atak tarza sahip oyuncular bu iki özelliği barındıran raketleri tercih ediyor.

Raket kaplaması sünger ve plastik malzemeden oluşuyor. Sporcu için burada kullanılan malzeme de önemli. Oyun tarzınıza göre raketin bu kısmını seçmeniz faydalı oluyor. Savunma oyuncularının seçimi pütürlü lastik olurken, pütürlü içe dönük lastik kaplamalar hem top kontrolü hem de topa falso verilebilmesini sağlıyor. Atak oyuncu iseniz karşıdan gelen falsolu topları karşılayarak atak yapabilecek özellikte sünger kalınlığı olan hazır raketler, ideal fiyat olanakları ile hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hazır Raket Fiyatları

714 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 714 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?