HKostüm, yaratıcı giyim olanakları sunan kostüm modelleriyle çocukların eğlenmesine destek oluyor. Okullardaki drama derslerinde ya da tiyatro kurslarında da oldukça kullanışlı olan kostüm modelleriyle farklı mesleklere mensup bir görünüme ulaşılabiliyor. Çocukların hayallerinde yer alan meslekle bağlarını kuvvetlendirmelerini sağlayan HKostüm ürünleri sayesinde geleceğe daha motive bir şekilde hazırlanmak mümkün hâle geliyor. Gerçekçi tasarımlara sahip olan kostümler,orijinal kıyafetlere birebir benzerlikleriyle hangi mesleği temsil ediyorlarsa o mesleği başarıyla yansıtıyor. Terletmeyen kumaş yapıları ile beğeni toplayan HKostüm ürünleri, yaz ve kış aylarına uygun özellikler taşıyor. Kırışıklıklara karşı dayanıklı olan yapılarıyla ebeveynleri de memnun etmeyi başaran kostümler, kolayca ütülenebiliyor. Çamaşır makinesi ile yıkanarak dakikalar içerisinde hijyenik hâle getirilebilen ürünler, kısa süre içerisinde kuruyabilme yetenekleriyle çocukların giyimine hazır hâle geliyor. Kız ve erkek çocuklarına uygun olacak şekilde tasarlanan modellerden yararlanarak şık bir görünüm elde ediliyor. Farklı ölçülere sahip kostüm modelleri sunan HKostüm ile çocuklarının bedenine tam oturan giysilere sahip olmak ebeveynler için işleri kolaylaşıyor. 

Çocuklarının doktor olmasını isteyen aileler, bu arzularını çocuklarına cerrah kostümü alarak yansıtabiliyorlar. Cerrahlığı daha çok sevmeye ve ilgi duymaya destek olan kostüm çeşitleri sayesinde çocukların hayalleri arasına bu meslek de girebiliyor. Steteskoplu doktor kostümleri sayesinde daha gerçekçi bir görünüm sağlanıyor. Küçük yaşlardan itibaren steteskop kullanımını öğrenen çocuklar, ileride iyi bir doktor olmak için gerekli adımları erken yaşlarda atmaya başlıyor. Doktor oyunları oynamak ve doktor taklidi yapmak için gerçekçi bir görünüme bürünmeyi sağlayan cerrah kostümleri, kız ve erkek çocuklarının ilgisini çekmeyi başarıyor.

Denizciliğe ilgi duyan çocukların tercihi olan kaptan kostümleriyle oldukça dikkat çekici bir görünüm elde eden çocuklar, gerçek bir kaptan olma yolunda ilerlemeye başlıyor. Kaptan kostümlerinin üzerinde yer alan rütbe ve işaretler sayesinde birebir gerçekçilik elde edilirken, temizliği simgeleyen açık renkli giyimle beraber şık bir görünüm yakalanıyor. Kaptan şapkasına da yer veren tasarımıyla tam bir takım hâline gelen kaptan kostümleri, çocukların gelecekte kaptan olma ve gemileri kontrol etme hayalleri kurmasına yardım ediyor. Tiyatro oyunlarında kaptanlık rolüne sahip olan çocuklar HKostüm markasının kaptan kostümleri ile bu rolü başarı ile canlandırabiliyorlar. 

Çocuklarına hayvan sevgisi aşılamak isteyen anne babalar için ideal olan hayvan figürlü kostümler ile erkek ve kız çocuklarının sevimli bir görünüm elde etmesi sağlanıyor. Bir uğur böceğine dönüşmeyi mümkün kılan uğur böceği kostümleri, dans gösterilerinde ve çocuk defilelerinde sempatik bir görünüm elde etmeyi mümkün kılarak çocuklara güven kazandırıyor. Hava aldıran kumaş yapısı sayesinde kostümün içerisindeyken terleme problemini ortadan kaldıran hayvan figürlü ürünler, aynı zamanda ciltte yumuşaklık hissi yaratarak konforlu bir giyimi mümkün kılıyor. Uğur böceği kostümlerinin kanatlı yapısı, daha gerçekçi bir görünüm elde edilmesine destek olarak izleyicilerin dikkatini çekiyor.

HKostüm markası, çocuklarının küçük yaşlardan itibaren baleye başlamasını sağlamak isteyen ebeveynlerin beğenisi kazanan bale çalışma kıyafetleri ile göz dolduruyor. Firma, esneklik sağlayan kumaş yapısı ile dikkat çeken bale kıyafetleriyle keyifli geçen bale derslerine aracı oluyor. Hem sağlıklı bir büyüme için hem de sanat zevkini tatmak için çocuklarının bale kurslarına gitmesini isteyen aileler, bale kıyafetlerini onlara hediye ederek evlatlarını bu yönde teşvik edebiliyor. Pilot kostümleri, uçmaya meraklı olan çocukların pilotluk mesleğine yönlendirilebilmesi adına ailelere yardımcı oluyor. Gerçekçi tasarımları ve pilot şapkaları sayesinde eksiksiz bir görüntü oluşturan pilot kostümleri ile uçaklara ve havacılığa olan ilgi artırılabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HKostüm

71 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön