Hometech tabletler, farklı kullanıcı profillerine hitap eden çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Fiyat performans avantajlı tablet arayanların ilgisini çeken ürünlerin nitelikleri de modelden modele değişiyor. Ekran özellikleri, işlemci yapıları, işletim sistemleri, bellek kapasiteleri, depolama alanları, bağlantı birimleri de dahil çeşitli özellikleri kıstas alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünleri iş, eğitim ve eğlence amaçlı kullanabilirsiniz. Tablet modellerini yardımcı, ek akıllı cihaz olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Mobil olma konforunu sizlere sunan, pek çok iş ve işlemi dilediğiniz yerden gerçekleştirmenize fırsat veren modeller, şık ve kullanışlı tasarımları ile övgü topluyor. Özel dokuya sahip gövde ve kenarlar hem hoş bir tutuş hissiyatı sunuyor hem de cihazı iyi şekilde kavramanızı sağlıyor. Darbelere, çizilme ve aşınmalara belli seviyede direnç gösteren Hometech tablet serileri, uzun süre keyifle kullanım olanağını da beraberinde getiriyor. Tablet ekranlarının boyutları da modelden modele farklılaşıyor. Büyük ekranda çalışmak isteyenler için geniş ekranlı tabletler iyi bir seçenek oluyor. Böyle bir ürün arayışınız varsa, 10 inç Hometech tabletleri inceleyebilirsiniz. Kolay taşınabilen standart boy tablet sizin için iyi bir seçim olacaksa, 7 inçlik ve 8 inçlik serilere göz atabilirsiniz. Hometech tablet fiyatları ve modelleri, kendi klasmanı içerisinde değerlendirildiğinde, son derece uygun bir yapı sergiliyor ve avantajlı satın alım imkânı kullanıcıların hayli ilgisini çekiyor.

Hometech Tablet Fiyatları ve Modelleri

Hometech, Alfa serisi ile ürettiği tabletlerini geniş kitlelere ulaştırıyor. Avantajlı tablet fiyatları ile öne çıkan markanın orta segmentli ve yüksek performanslı ürünleri de bulunuyor. Fiyat, performans, işlevsellik gibi unsurlar özelinde düşünüldüğünde, cihazların gerek satın alımda gerekse kullanımda avantajlı olduğu kendini belli ediyor. Hometech tablet yorumları, ürünlerin özellikleri dahilinde son derece iyi bir performans sergilediğini gözler önüne seriyor. Hem yüksek performanslı hem de uygun fiyatlı tabletleri ile çok yönlü kullanıcı beklentilerini karşılayan markanın ürünleri, uzun süre kullanım olanağını da içeriyor. Fiyatlandırmada ekran nitelikleri, batarya kapasitesi, bağlantı özellikleri, dahili depolama alanı ve harici kart desteği gibi faktörler etkili oluyor. Örneğin, uygulamalar arasında hızlı geçiş yapabilen, 10.1 inç ekranlı, yeni sürüm Android tabletler ile gündelik kullanıma uygun 7 inçlik tablet fiyatları arasında farklılık oluyor. Yüksek işlemci, çekirdek ve RAM kapasiteli seçkiler oyun çalıştırma performansı ile kullanıcıları cezbediyor. Tüm aile bireylerinin kullanımına uygun olacak tablet satın almak isteyenler markanın üst segment modellerini tercih edebiliyor. Ayrıca, eğitim için bir gereklilik hâlini alan tabletlerin çevrimiçi eğitim platformlarını desteklemesi de kullanıcıların aradığı özelliklere yerleşiyor. Bu yönlü bir talebiniz varsa, EBA eğitim portalını destekleyen Hometech tabletler sizin için iyi bir seçim olabilir. Dokunmatik klavyenin yanı sıra, fiziksel klavye kullanarak tablet kullanmak isteyenler BT klavyeli özel kılıf uyumlu ürünlere yöneliyor. Harici klavye aksesuarı bulunan ürünlerin fiyatları da diğer özelliklere göre çeşitleniyor. Hometech markasının kalitesi ile sizlere sunulan tabletlerin fiyatlandırması ve paket içeriği üretici ve satıcı marka politikalarına, özel gün indirimlerine, kampanya ve fırsatlara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Yüksek Performanslı Hometech Tabletler

Markanın yüksek standartlara sahip tabletleri, performans özellikleri bir tablet edinmek isteyenleri memnun ediyor. Hız ve işlevsellik söz konusu olduğunda işlemci, RAM ve depolama alanı gibi birimler devreye giriyor. Temel bileşenlerden olan işlemci, veri komutlarını algılıyor ve yürütüyor. Bu merkezi işlem biriminin doğru şekilde çalışması ve tam performans sergilemesi, akıllı cihazlardaki diğer donanım ögelerinin özelliklerine ve uyumuna bağlı oluyor. Temel donanımın etkili çalışması için özel yonga setleri kullanılıyor. Farklı segmentlerdeki Hometech tabletlerin donanım birimleri birbirini destekliyor. İşlemci mimarisi, azami frekans değeri, grafik işlemci özelliklerini inceleyerek işlemci tercihinizi belirleyebilirsiniz. İşlemci ile birlikte önem arz eden bir diğer unsur, cihazdaki çekirdek sayısı oluyor. İşlemci çekirdek sayısı arttıkça, cihazın verimliliği de artıyor. Aynı anda birden fazla işlemi sorunsuzca gerçekleştirmek, internet sekmeleri arasında hızlı geçişler yapmak, çoklu görev komutları vermek ve tüm bunları donma ya da takılma olmaksızın gerçekleştirebilmek, çekirdek sayısı ile bağlantılı oluyor. Bu yönlü bir beklentiniz varsa, Hometech Alfa serisi tabletlerin yüksek işlemci çekirdeğine sahip modellerini inceleyebilirsiniz.

RAM ve Harici Depolama Alanına Sahip Tablet Modelleri

RAM yani bellek, donanım açısından en elzem bileşenlerden birini temsil ediyor. Kullanıcıların tablet seçiminde en fazla dikkat ettiği özelliklerden olan bellek, veri depolama sağlayan hafıza birimini ifade ediyor. Hometech tabletlerin RAM kapasiteleri modele göre farklılaşıyor. RAM yani Random Access Memory hem dataların depolanmasını hem de bunlara kolayca ulaşılmasını sağlıyor. İşlemci, verilen bir komuta yönelik eylem gerçekleştireceğinde, bu bellek birimine kaydedilen bilgilere erişiyor. RAM kapasitesi ne kadar yüksekse o denli fazla veri saklanabiliyor. Ayrıca, depolama kapasitesinin fazla olması sayesinde sistem dosyaları, yüklenen uygulamalar, oyunlar, kaydedilen fotoğraflar cihazı yormuyor. Veri depolama alanının ihtiyaca uygun seçilmiş olması neticesinde, tabletin işlem gerçekleştirme hızı düşmüyor, çalışmama ya da sistem hatası verme gibi problemler de yaşanmıyor. Hometech tabletler RAM çeşitliliği ile geliyor. Bu noktada önemli olan, kullanım amacınıza hizmet edecek bellek kapasitesini seçmek. Örneğin, gündelik kullanım ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz, yazı yazmak ya da bilanço hazırlamak gibi işleri yapabileceğiniz bir tablet arayışınız varsa ultra yüksek kapasiteli bellek tercih etmeyebilirsiniz. Fakat son çıkan oyunları oynamak ve görsel veriler üzerinde detaylı çalışma türevi işleriniz için daha yüksek hacimli bellekten güç alan tabletleri satın almanız gerekebilir. Ekstra alana ihtiyaç duyacağınızı öngörüyorsanız Hometech hafıza kartı destekli tabletleri inceleyebilirsiniz. Kapasitesi değişen artırılabilir hafıza, cihazın dahili veri saklama alanı dolduğunda işinizi kolaylaştırıyor. Yeni eklenen verileri bu birime aktararak sistem performansının kapasite doluluğuna bağlı düşmesini önleyebilirsiniz. Desteklenen hafıza tiplerinin farklı olabileceğini eklemek gerek. Harici hafıza kartı satın alırken, cihazın SD ya da MicroSD türlerinden hangisini desteklediğini kontrol etmeniz, uyumsuzluk sıkıntısı yaşamamanız anlamında önemli oluyor.

Farklı Ekran Boyutuna Sahip Hometech Tabletler

Hometech, kullanıcıların farklı taleplerini dikkate alıyor. Markanın 7 inç, 8 inç, 10 inç ve 10.1 inç tabletleri bulunuyor. Farklı boyutlu ekrana sahip tablet tasarımları ile gereksiniminizi ideal düzeyde karşılayacak ürünü satın alabilirsiniz. Boyut, ekran alanı, çözünürlük, piksel yoğunluğu ve görüntü iyileştirme teknolojileri değişebiliyor. Satın alımda, ekran boyutu ile ekran alanının farklı olabildiği bilgisini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Örneğin, tablet çerçeve tasarımına bağlı olarak, aktif kullanılabilir ekran alanı, ekran boyutuna göre daha düşük bir oran verebiliyor. Geniş ekran, daha küçük boyutlu olanlara kıyasla, daha fazla görüntüleme bölgesi ve çalışma alanı sunuyor. Hometech ekranlarda tercih edilen dokunmatik sensör teknolojisi, verdiğiniz komutları hızlı biçimde algılıyor. Hassas sensörler sayesinde, yoğun güç uygulamanıza gerek kalmıyor ve bu da kullanım konforunu doğrudan artırıyor. Bir uygulamayı çalıştırmanız ya da dokunmatik klavye ile yazı yazmanız gerektiğinde, anlık tepki alabilmek zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyor. Hometech tablet ekranları, farklı boyut seçeneğinin yanı sıra, farklı ekran çözünürlüğü ve ekran tipinden besleniyor. İmajları net biçimde görmek, videoları bulanıklık ya da piksel kaybı olmaksızın izlemek istiyorsanız yüksek çözünürlüklü tabletleri inceleyebilirsiniz. Güneş ya da yapay ışık kaynaklı meydana gelebilen, yansımaya bağlı kararma ve renk kaybı gibi sorunlar IPS teknolojisi ile bertaraf ediliyor. Net görüş için ekrana tam karşıdan bakma mecburiyetini ve bakış açısı kaynaklı renk değişmesi türevi problemler de bu ekran türü ile ortadan kalkıyor. Hometech IPS ekranlı tabletleri tercih ederek açık alanlarda, gün ışığında ya da karanlıkta cihazınızı keyifle kullanabilirsiniz. Ekonomik tablet modelleri arasından seçim yapacaksanız ve standart kullanım beklentiniz varsa Hometech LCD TN panelli seçkileri inceleyebilirsiniz.

Kablosuz Bağlanma Özgürlüğünü Doyasıya Yaşayın

Hometech laptop ve tablet gibi taşınabilir ürünler, hareket özgürlüğünüzü artıran kablosuz bağlantı birimleri ile destekleniyor. Kullanıcıların en fazla tercih ettiği Wireless Fidelity yani Wi-Fi teknolojisi, Hometech Alfa tabletlerde yer alıyor. Böylece, Wi-Fi bulunan her yerden internete kablosuz şekilde bağlanmak mümkün oluyor. Kablosuz ağ aracılığı ile iletişim kurabilme avantajı sayesinde evde, kafede, tatilde ve seyahatlerinizde işlerinizi tablet üzerinden tamamlama fırsatını sizlere tanıyor. Böylece, örneğin görüntülü konferanslara ya da eğitimlere katılmak için bilgisayar başında olmanıza gerek kalmıyor. Alfa serisinin pek çok modeline Bluetooth teknolojisi de dahil ediliyor. Belirli mesafe arasında kablosuz ağ üzerinden aktarım yapmaya yarayan Bluetooth teknolojisi hem veri alışverişi hem de ekipman eşleştirmesi yapma opsiyonlarını içeriyor. Tabletin mevcut Bluetooth sürümü ile uyumlu hoparlörlerinizi, kulaklıklarınızı ve diğer eğlence sistemlerinizi cihazla eşleştirip bunları kablo karmaşası olmaksızın kullanabilirsiniz. Benzer bağlantı kurma biçimi Wireless destekli aygıtlarla da yapılabiliyor. Bluetooth ve Wireless sürümü gibi, Hometech Android tablet modellerinde, işletim sistemi versiyonunun da farklılık gösterdiğini eklemek gerekiyor.

Şık, Ergonomik ve Kullanışlı Tablet Tasarımları

Hometech Alfa tablet serisi, fiziksel tasarım nitelikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Estetik görünüm ve rahat kullanım, farklı fiyatlandırmaya sahip modellerin ortak özelliği oluyor. Cihazların ekran boyutlarına bağlı olarak gövde ebatları çeşitleniyor. Örneğin 10.1 ekranlı tablet ebadı, 7.0 inç Hometech tablete nazaran daha büyük oluyor. Tablet ağırlıkları da modele göre farklılık gösteriyor. Dijitalleşmenin bir sonucu olarak kullanıcıların gereksinimleri arttığından, kamera ve batarya gibi birimlerin önemi de artıyor. Bu sebeple Hometech kameralı tablet dizaynı üretmeye özen gösteriyor. Markanın en uygun fiyatlı tablet modellerinde dahi kamera donanımı bulmak mümkün oluyor. Ön ve arka kameralı tabletler yüksek çözünürlüklü ve sanatsal kareler elde etmenizden ziyade, anlık video ve fotoğraflar çekebilmenize odaklanıyor. Böylece, örneğin tablet ile çalışırken işle alakalı belge ve dokümanların fotoğrafını çekerek taraflara anlık olarak iletmeniz gerektiğinde, telefon veya fotoğraf makinesi aramanıza gerek kalmıyor. Ön kamera ise özçekim yapma ve görüntülü konuşmalar gerçekleştirme noktasında işinizi kolaylaştırıyor. Online dersler, iş konferansları, canlı yayın akışları, sosyal medya video içerik paylaşımları gibi etkinlikler ön kamera ile rahatlıkla yapılabiliyor. Marka tasarım uzmanlarınca geliştirilen genel dizayn, keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşamanıza odaklanıyor. Tasarıma dair dikkat çeken bir diğer husus da renk ve tematik etki oluyor. Farklı zevklere ve tarzlara hitap etmek adına ürünler beyaz, lacivert, gri, siyah, altın vb. renk seçenekleri ile imal ediliyor. Tercih edilen ana malzeme, dayanıklılık seviyesi, boyut, toplam ağırlık ve kalınlık ölçüleri, Alfa tabletlerin kendi sınıfındaki cihazlar içerisinde bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Özel kılıf, koruma filmi ve uyumlu aksesuarlarla destekleyeceğiniz Hometech tabletinizi dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman keyifle kullanabilir, mobilite sınırlarınızı genişletmenin avantajını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hometech Tablet Fiyatları ve Modelleri

28 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 28 / 28 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
AndroidAndroid, Google firması tarafından 2007 yılında geliştirilmiştir. Sürekli yeni güncellemeler olur ve bu güncellemeler çeşitli isimler ile kullanıcılara sunulur. Sistem patenti Google’a ait olmakla beraber cihaz üreticileri, bu sistemi satın alarak ürünlerinde kullanır. Android, günümüzde en çok kullanılan işletim sistemi ve cep telefonları ve tabletlerde kullanılır. Ayrıca çeşitli akıllı cihazlarda da yer alır. Android işletim sistemi, 3 aşama hâlinde geliştirilmiştir. İlk bölüm, işletim sistemi olup sistemin ana kodları bu bölümde yer alır. İkinci bölüm, katmanlar bölümü olup, sistemin en önemli kısmı kabul edilir. Wi-Fi, GPS, Android kitaplıkları bu bölümde bulunur. Son aşama ise uygulama bölümüdür. Bu bölüm, Android kullanıcılarının cihazlarını daha verimli kullanabilmeleri için bulunur ve çeşitli uygulamalardan oluşur. Android, Linux tabanlı olarak kodlanmıştır ve açık kaynak kodları ile paylaşılmıştır. Açık kaynak kodlu olması sayesinde kullanıcılar, sistem üzerinde istedikleri değişimleri yapabilir. Android işletim sistemi, tek bir yazılım dili ile kodlanmıştır. Çeşitli diller bir arada kullanılmakla beraber sistem, büyük bölümünde C+ kodları ile geliştirilmiştir. Android uygulamalarda ise Java kullanılır. Ancak, Java dilinin geliştiricisi ile Google arasında yaşanan sorunlar sonrasında Google, kendi dilini geliştirmiştir. Google tarafından geliştirilen Kotlin, 2017 yılı itibarı ile Android işletim sisteminin dillerine eklenmiştir. Android cihazların daha işlevsel kullanılabilmesi için sunulan Java tabanlı programlara Android uygulama adı verilir. Android uygulamalar, Google apk marketi olan Google Play üzerinden indirilebileceği gibi apk olarak da indirilip yüklenebilir. Android uygulamalar için hazır Java kütüphaneleri bulunur ve Google tarafından açık kaynak kodlu olarak yayınlanır. Uygulama geliştirmek isteyenler tarafından Android resmî İnternet sitesi üzerinden gerekli araçlar ve Java kullanım kılavuzu indirilebilir. Böylece Java diliyle isteyen herkes uygulama geliştirebilir.
Detaylar
Amoled EkranSektörel gelişmeler ile birlikte hayatın içerisine daha fazla dâhil olan teknolojik ürünlerin donanımsal özellikleri de her geçen gün gelişiyor. Bağlantı ve iletişim konusundaki en büyük konfor sağlayıcı akıllı cep telefonları ve evlerin vazgeçilmez parçalarından olan TV modellerinde sıklıkla görülen "amoled ekran" teknolojisi, kullanım kalitesini artıran faktörlerin başında geliyor.  Amoled kelimesi, "Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode" ifadesinin kısaltılmış hâlinden oluşuyor. Bu ifade ise "aktif matrisli organik LED" anlamına geliyor. Amoled ekran teknolojisinde ekrandaki her bir piksel, diğerlerinden bağımsız bir şekilde aydınlatılıyor. Her pikselin ayrı ayrı aydınlatılmasıyla oluşturulan görüntü, böylelikle arka aydınlatma işlemine de gerek duymamış oluyor. Arka aydınlatma işleminden bağımsız çalışan donanım, aynı zamanda pil tüketim düzeyini azalttığından şarj ömrünü de uzatıyor. Amoled ekran teknolojisi, ilk olarak TV modellerinde piyasaya sürülürken yıllar geçtikçe akıllı cep telefonlarında da kendisine yer bulduğu görülüyor. Amoled ekran teknolojisine sahip olan TV modellerinin diğer modellere oranla daha ince ve daha hafif olmaları ise bir başka detay olarak dikkat çekiyor. Renk ve görüntü kalitesinin yanı sıra ağırlık ve kalınlık konusunda da avantajlı bir konumda bulunan amoled ekran teknolojisi, görsel deneyimi de maksimize ediyor. Yatay ya da dikey fark etmeksizin izleme açısı ne olursa olsun netlik ve berraklık niteliğinden bir şey kaybetmeyen amoled ekranlar, bu sayede ayrıcalıklı hâle geliyor. Avantajları ve dezavantajları göz önünde bulundurulduğunda bir adım öne çıkan amoled ekranlar, renk çözünürlüklerinin daha realistik ve daha canlı bir şekilde sunulmasına olanak tanıyor. Her bir bileşenin ışık yayma işlemini otonom bir şekilde sağlaması, tepki hız düzeyini de artırıyor. Amoled ekranların video tepki hızı, 1 mikrosaniyeye yakın bir değer gösteriyor. Bu durum da olası netlik kayıplarının önüne geçiyor.
Detaylar
Uçuş Modu"Uçak Modu" olarak da bilinen; akıllı telefonlar, tabletler, laptop'lar gibi farklı elektronik cihazlarda bulunan "Uçuş Modu", temelde elektronik cihazların dış dünya ile olan ilişkisini kesmek için kullanılan bir özelliktir. 2000'li yılların başlarında hayatımıza girmeye başlayan bu özelliğin ortaya çıkmasının nedenlerinin başında uçuş sırasında uçakların, elektronik cihazların sinyallerinden olumsuz etkilenme riskine karşı kapalı tutulması ve bu durumun yolcular için oldukça sıkıcı bir hâl alması gelmektedir. Gelinen noktada ise artık uçakta seyir hâlindeyken İnternet erişimi mümkün olmaktadır. Uçuş Modu özelliğinin en yaygın olarak kullanıldığı cihazlar, akıllı telefonlardır. Uçak simgesiyle gösterimi yapılan bu özellik, tek bir dokunuşla aktif hâle getirilebilir. Böylece Wi-Fi, mobil veri, radyo bağlantıları, Bluetooth, GPS ve NFC olarak olarak adlandırılan Yakın Alan İletişimi özellikleri devre dışı kalır. Telefon ekranındaki GSM operatörünün simgesinin yerini bir uçak simgesi alır. Yeni nesil akıllı telefonların büyük çoğunluğu, Uçuş Modu aktif olduğunda kapanmış olan Wi-Fi ve Bluetooh gibi özelliklerin yeniden açılabilmesine izin verir. Bu sayede Wi-Fi özelliği aktif olduğundan İnternet erişimi sağlanabilir ve Bluetooth özelliği sayesinde de kablosuz kulaklık gibi cihazlarla bağlantı kurularak bu cihazların da kullanılabilmesi mümkün olur. Adı her ne kadar Uçuş Modu olsa da, günlük hayatta uçuş modu farklı amaçlar için de birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Bunlardan ilki, yaşanılan ağ erişim problemini çözmektir. Telefonun uçuş modunu açıp kapatmak, her zaman olmasa da genellikle bu sorunun çözümü olmaktadır. Ya da çocuklar telefonla vakit geçireceği zaman uçak modu açılabilir ve bir ebeveyn kontrolü yöntemi olarak İnternet'teki zararlı içeriklere erişim engellenebilir. Birçok kullanıcı, kimse tarafından rahatsız edilmek istemediği için de bu özelliği sıklıkla tercih eder. İnternet kullanılarak yazışmaların yapıldığı Whatsapp, Instagram ve Facebook Messenger gibi uygulamalarda karşı tarafa mesajın okunduğuna dair bilgi gitmemesi için bile uçuş modu kullanılabilir. Ayrıca telefon, uçuş modundayken birçok özellik kapalı olduğu için şarjı normalden daha uzun süre dayanır ve çok daha hızlı şarj olur.
Detaylar
İkisi Bir Aradaİkisi bir arada, en temel anlamıyla hem dizüstü bilgisayar hem de tablet gibi kullanılabilen çok fonksiyonlu bilgisayarları tanımlamak için kullanılan bir tabirdir. 2'si 1 arada veya 2in1 şeklinde de yazılabilen bu fonksiyonel bilgisayarlar, farklı boyutları ve özellikleri sayesinde eğitimden işe, günlük kullanımdan profesyonel kullanıma kadar uzanan geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. İkisi bir arada bilgisayarların tarihi uzun bir geçmişe dayanmıyor olsa da üretim ve kullanım oranının hızla artmasında çok amaçlı yapısı etkili rol oynamaktadır.  Genellikle 2 farklı formda satışa sunulan ikisi bir arada bilgisayarlar, dokunmatik ekranla bütünleşik, 360 derece dönebilen klavyesi ile ekranı birbirinden ayrılabilen seçeneklerden oluşur. Tablet bilgisayar boyutlarında pratik bir cihaz kullanmak isteyen ancak fiziksel klavyenin konforuna da ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiş olan bu hibrit cihazlar, günümüzün hızla gelişen mobil teknolojisine bağlı olarak çeşitlenmektedir.  2'si 1 arada bilgisayarlarda, ekran ve klavye katlandığında ya da birbirinden ayrıldığında otomatik olarak devreye giren dokunmatik ekran, aynı zamanda fiziksel klavye aktifken de kullanılabilme özelliği içerir. Bazı ikisi bir arada cihazların klavyesi de dokunmatik şekilde tasarlanmaktadır. Oldukça pratik bir kullanım imkânı sunan bu ürün grubu, ergonomik boyutları nedeniyle özellikle mobil kullanım için sıkça tercih edilmektedir.  Özellikle yüksek performans gerektirmeyen internet, ofis ve diğer temel işlemler için ideal olan 2in1 bilgisayarlar, yüksek mobiliteleri sayesinde her yerde kolayca kullanılabilme ayrıcalığı sunar. Başta öğrenciler, üst düzeyde taşınabilirliğe ihtiyaç duyan çalışanlar ve benzer beklentilere sahip tüm tüketicilere hitap eden bu bilgisayarlar, genellikle 10 ve 14 inç boyutlarında ekranları ve mekanik ya da dijital klavyelerden oluşan ikisi bir arada cihazlar, dizüstü bilgisayarlardaki gibi ayrı bir batarya içermez; dahili batarya ile gelirler.
Detaylar