Android ve Windows işletim sistemli tabletleriyle teknoloji dünyasının hızla yükselen markalarından biri olan Hometech, kullanıcıların dijital içerikleri keyifle takip edebilmesi için çok sayıda model geliştiriyor. Şık tasarımı sayesinde günlük hayatta olduğu kadar iş yaşantısında da değerlendirilebilen Hometech tablet modelleri, donanım gücü ve ekran genişliğiyle farklı kullanım senaryolarında görev alabiliyor.

Profesyonel kullanıcıların gün içerisinde sesli, görüntülü ve yazılı iletişim gerçekleştirebilmelerine olanak veren ürünler, aynı zamanda ofis uygulamalarının da konforlu şekilde kullanılabilmesine ortam hazırlıyor. Kolayca kişiselleştirilebilen arayüzleri bulunan tabletler, gerek Google Play gerekse Windows mağazası aracılığıyla edinilebilecek yazılımlara ev sahipliği yapabiliyor. Çalışma süreçlerinden arta kalan zamanları video izleyerek, müzik dinleyerek ve oyun oynayarak geçirmeyi amaçlayanlar için de uygunluk gösteren tabletler, OTG gibi ekstralarla gelerek kullanıcılarını mutlu ediyor. OTG aracılığıyla oyun kontrolcü, klavye ve fare gibi bilgisayar çevre birimlerinin pratik biçimde bağlanabildiği aygıtlar, Bluetooth üzerinden ilgili teknolojiden destek alan kontrolcü ve birimlerin değerlendirilebilmesine imkan tanıyor.

Uzun süredir Windows platformunda çalışan ve masaüstü ya da dizüstü bilgisayar deneyimini tabletlerde de devam ettirebilmek isteyenlerin alabilecekleri Windows işletim sistemli Hometech tablet çeşitleri bulunuyor. En yeni Windows işletim sistemiyle güçlendirilen ve uygulamaların kolaylıkla yüklenebilmesine izin veren tabletler, tercih edilen modele göre dizüstü bilgisayar formunda da kullanılabiliyor. Çıkarılabilir klavye ile gelen kimi ürünler, yazışmaların vakit kaybetmeden sürdürülebilmesine olanak veriyor. Aynı zamanda Microsoft’un bulut depolama ve görüntülü görüşme çözümleri noktasında da çeşitli ekstralara sahip olabiliyor.

Geniş ekranları ile dijital içeriklerin en iyi şekilde görüntülenebilmesine yardım eden tabletler, işletim sistemleriyle olduğu gibi donanım bileşenleri açısından da farklılık gösterebiliyor. İşlemci, bellek, dahili depolama alanı, kamera, hoparlör çıkışı gibi değişkenlere bağlı olarak sınıflandırılan Hometech tablet modelleri, yeni nesil kablosuz bağlantı özellikleriyle günceli yakalıyor. 3G desteğiyle zenginleştirilen ve SIM kart takılabilen kimi tabletler ise mobil durumdayken internet üzerinden iletişim kurulabilmesini mümkün kılıyor. Gün içinde hareketli bir yaşantısı olan ve işi dolayısıyla seyahat etmek durumundaki kullanıcıların yönelebilecekleri ürünler, yüksek kapasiteli bataryaları ile uzun saatler boyunca kesintisiz çalışabiliyor. Üzerinde bulunabilen LED aydınlatmalarla hem şarj edilirken hem de iletişim araçları hakkında sahiplerini bilgilendiren tabletler, gereksinimleri rahatlıkla karşılıyor.

Hometech Tablet Fiyatları

Küçük yaşlardaki teknoloji meraklılarının da keyifle kullanabilecekleri ürünlere imza atan Hometech, ünlü çizgi film kahramanlarının ve animasyon karakterlerinin tema olarak kullanıldığı aygıtlarıyla hayranlık uyandırıyor. Özellikle çocukların modern tabletleri daha verimli değerlendirebilmelerine zemin hazırlayan modeller, tasarımlarında kullanılan renk paletleri ve ilgili karakterlerin kasa üzerindeki yerleriyle dikkat çekiyor. Edindiği tableti uzun yıllar boyunca kullanmak isteyenlerin ve zaman içerisinde ortaya çıkabilecek fazladan depolama alanı gereksinimini tabletine hafıza kartı takarak karşılamayı arzu edenlerin beğenisini kazanan modeller, verimlilik açısından öne çıkıyor. Donanım ve yazılımları sayesinde güç tüketimi konusunda da iyi iş çıkaran tabletler, yoğun kullanım esnasında ısınma gibi sorunlar yaşamıyor.

Görünümleri, ekran genişlikleri, donanım güçleri ve beraberinde getirdikleri teknik kabiliyetlere göre farklı fiyat aralıklarına konumlandırılan Hometech tablet çeşitleri, genellikle ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor. Giriş seviyesinde bulunan ve küçük yaştaki kullanıcılara hitap eden ürünler, kısıtlı bütçe ile kolaylıkla edinilebilirken Windows işletim sistemiyle profesyonel kullanıcılara da göz kırpan aygıtlar daha farklı fiyatlardan alıcı buluyor.

Android dünyasıyla bağını tabletiyle de devam ettirmeyi amaçlayanların veya tableti ile eksiksiz bir Windows deneyimi yaşamayı arzu edenlerin yönelebilecekleri ürünler, Hometech tablet fiyatları üzerinden yeni kullanıcıları ile buluşmayı bekliyor.

Hometech Tablet Fiyatları ve Modelleri

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hometech
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Everest
  6. Casper
  7. Powerway
  8. Alcatel
  9. Exper
  10. Huawei
  11. Reeder
  12. Vestel
  13. Concord
  14. Dark
  15. Fluo
  16. C5 Electronics
  17. Codegen
  18. General Mobile
  19. Gigaset
  20. Google
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşletim Sistemi Tabanı
 7. Ekran Boyutu
 8. İşletim Sistemi
 9. Max Ekran Çözünürlüğü
 10. Kamera Çözünürlüğü
 11. Wi-Fi
 12. Mobil Bağlantı
 13. Arttırılabilir Hafıza
 14. Ram Kapasitesi
 15. Kamera
 16. İşlemci Çekirdek Sayısı
 17. Ekran Modeli
 18. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 19. İşlemci Markası
 20. Hafıza Kartı Tipi
 21. Ürün Modeli
 22. Dahili Hafıza
 • Marka Hometech
DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012/hometech
BAŞA DÖN