Doğa ile sporu birleştiren Icepeak, Finladiya'dan dünyaya açılan maceracı bir outdoor ürünleri markasıdır. Outdoor alanlardan kent hayatına kadar geniş bir coğrafyaya hitap eden Icepeak ürünleri, farklı ihtiyaçların karşılanmasına destek olur. Kadın, erkek, çocuk kategorilerinde sınırsız ürün alternatifleri sunan Icepeak, sahip olduğu farklı kimliğini dört ayaklı evcil dostlarınıza yönelik kıyafet ve ekipman seçenekleri tasarlayarak ortaya çıkarır. 

İskandinav Doğasından İzler Taşıyan Icepeak Ürünleri

Yağmurlu havalarda şehirde yapacağınız yürüyüşlerden en zorlu dağ zirvelerine yapılan tırmanışlara kadar aradığınız tüm outdoor malzemeler Icepeak ürün koleksiyonunda yer alır. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırladığı ürün çeşitleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan marka, evcil hayvan koleksiyonu, kamp ve kampçılık malzemeleri alanlarında da kaliteli ürünleri sizlerle buluşturuyor. Icepeak koleksiyonundaki çok yönlü tasarım anlayışı hem sizi hem de evcil hayvanlarınızı doğaya bağlayan ürünlerden oluşur. Ailelerin bir üyesi olan evcil hayvanlarını yanından ayırmak istemeyen macera tutkunları, yağmurluk ve pati çorabı gibi evcil hayvan kıyafetleri ile doğayı keşfederken, dostlarının kendilerine eşlik etmesinin mutluluğunu taşır. Icepeak evcil dostların outdoor alanlarda sağlığı korurken emniyetlerini sağlamak için tasma, kemer ve koşum takımları gibi çeşitli ürünleri de tasarlar. Açık arazilerde eğlenceli anlarınızın daha uzun olması, yiyecek ve içecek saklama sorununu ortadan kaldıran elektrikli kompresör ve oto buzdolabı modelleri Icepeak yenilikleri arasında yer alır. -18 ile +20 dereceler arasında yüksek performans gösteren ürünler, kamp kurmak istediğinizde çadırlarınızda pratik olarak gıda saklamanıza yardımcı olur. 

Macera Tutkunlarına Özel Icepeak Tasarımları 

Sizleri doğayla buluşturmayı amaçlayan Icepeak, başlayacağınız yolculukta iklim ve doğa şartlarına karşı güvende kalmanız amacıyla ürünler tasarlar. İskandinav coğrafyasından elde ettiği bilgi birikimle hazırlanan sade tasarımlar, spor modasını etkileyen çizgilerin oluşmasına öncülük yapar. Dağcılık, kayak, trekking gibi doğanın kalbine yapılan yolcuklar ekseninde hazırlanan ürünler, kullanıcı beklentilerine uygun şekilde, kentler ve sokaklar için uygun tasarımları da kapsar. Mevsimsel şartların yaşattığı zorlukları minimize ederek doğada geçirilen zamanların daha keyifli ve uzun sürelerde olması, markanın en büyük beklentileri arasındadır. Enerjik, dinamik ve eğlenceli bir ruhu temsil eden ayakkabı, bot ve pantolonlar markanın alt giyim ürünlerini oluşturur. Alt giyim koleksiyonu kadınlar için etek ve şort modellerine de bünyesinde yer verir. Alt giyim grubuna göre daha fazla ürün seçeneği içeren dış ve üst giyim modelleri arasında mont, kapüşonlu, polar sweat ve tişört gibi modeller bulunur. Trendleri takip ederek rahat tasarımları sizlerle buluşturan marka, hareket özgürlüğü ve konforlu giyimin işlevselliğini yaşatır. Her tasarımı çok amaçlı özellikler gösteren Icepeak ürünleri, kullanacağınız alanlarda ihtiyacınız duyduğunuz desteği fazlasıyla sağlar.

Icepeak Ürün Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılarını zorlu doğa ve iklim koşullarına karşı korumak amacıyla tasarlanan Icepeak ürünleri, amacı doğrultusunda yeni nesil kıyafet teknolojilerini ürünlerinde kullanır. Süper yumuşak dokunuş olarak adlandırdığı kumaş teknolojisine hemen hemen tüm ürünlerinde yer veren marka, kıyafetlerin hafif ve konforlu giyilebilen yapılarda olmasını sağlar. Dış giyim ürünleri olarak adlandırılan mont, parka ve yağmurluk ürünlerinde su geçirmez poliamid malzemeler ile hafif ve yansıtıcı özellikli astarlar kullanır. Vücut ısısını giysi içinde, yağmur ve karın oluşturduğu nem ve ıslaklığı giysi dışında tutan katmanlı teknoloji, vücudun sıcak ve kuru kalmasını sağlar. Tasarlanan ürünlerde koruma kadar hareket özgürlüğüne de önem veren Icepeak, başta pantolonlar olmak üzere tüm ürünlerin hazırlanmasında esnek malzemelere yer verir. Nefes alan yüzey özellikleriyle cildinizin canlı kalmasını sağlayan malzemeler, eklem noktalarında bulunan körükleme sistemleri ile desteklenerek el, kol ve bacak hareketlerinin rahat olmasına yardımcı olur. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre farklı modellerde hazırlanan ürünler, yüksek teknoloji ile donatılmaları sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bu özellikleri ürünlerin temizlik ve bakım işlemlerini daha da kolaylaştırır. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...