1965 yılında kurulan ve 1967 yılında üretim faaliyetlerine başlayan İdaş, kurulduğu günden bu zamana kadar kendini geliştirmiştir. Uzun yıllara dayanan bu tecrübenin sonucunda gelişmiş yay teknolojileri kullanarak ürün yelpazesini hep yenilemiş ve ürünlerinin dayanıklılığını, modernliğini ve rahatlığını artırmıştır. Ev tipi ve otel tipi olmak üzere iki farklı yatak modeli üreten İdaş, bu modellerin kullanım alanlarına göre de çeşitli yataklar üretir. Yatak ürünleri dışında baza, ev tekstili, yatak odası ve çocuk odası gibi ürünleri bulunan İdaş, tüm ürünleriyle ihtiyaçlarınızı karşılar ve hem sağlıklı hem de rahat mobilyalara sahip olmanıza olanak tanır.

İdaş Markası Hakkında

İstanbul Topkapı fabrikasında üretim faaliyetlerine başlayan İdaş, zaman içinde büyüyerek farklı şehirlere, farklı üretim tesislerine yayılmaya başlar. Milyonlarca tüketici için yatak ve çeşitli mobilya üretimleri yapan İdaş, kendine özel geliştirdiği teknolojileriyle ürünlerinin rahatlığını, konforunu ve şıklığını artırır. Her geçen gün ürünlerine bir yenisini ekleyen marka, ülkemizde dünya standartlarına uygun olarak geliştirilen ilk yatak üretimi ile de dikkatleri üzerine toplar. Tüm ürünleriyle İdaş, tüketicilerine huzurlu bir uyku sağlamayı, onların gün boyu aktif kalmalarını ve sağlıklı olmalarını hedefler. Sizlere de İdaş ile uykularınızın keyfini çıkarmak kalır.

İdaş Ürün Modelleri

İlk olarak yaylı yatak üretimine başlayan İdaş, zamanla ürün yelpazesini çeşitlendirerek ürünleri arasına baza, ev tekstili, yatak odası gibi ürünler eklemiştir. Yatak modellerini otel tipi ve ev tipi olarak ikiye ayıran marka tüm yatak modellerini konforunuzu düşünerek üretir. Ürünlerini üretirken ileri teknolojiler kullanmayı ihmal etmeyen İdaş, bebek ve çocuk odaları için ürettiği ürünlerinde de çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyecek formlar kullanır. Onların konforunu daima en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan İdaş, ürünlerinin tasarımları ile de beğenileri kazanmayı başarır.

İdaş Otel Tipi ve Ev Tipi Yataklar

İdaş markasının otel tipi yatakları, otel odaları için uygun tasarım ve ebatlarda üretilir. Deluxe serisi içerisinde bulunan otel tipi yataklar, dolgu malzemeleri, kalınlık ve sertlik derecelerine göre birbirinden ayrılır. Ev tipi İdaş yataklar ise Boutique, Mattist, Gold, Silver, Clima ve Top Mattress gibi gruplara ayrılır. Bu ürün modelleri ise birbirlerinden hava geçirgenliklerine, iklimlendirme etkilerine, kalınlıkları ve sertliklerine göre birbirlerinden ayrılır. Böylece kullanıcıların kendilerine en uygun yatağı seçebilmelerine olanak tanınır.

Yatak seçimi sırasında ihtiyaçlar belirlemek çok önemlidir. Ortopedik olarak çeşitli rahatsızlıklara sahip olan kullanıcıların uyku konforlarını artırmak amacıyla fiziksel şartları dikkate almaları büyük önem arz eder. Kişisel ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise uygun yatak modelini seçmek kalır. İhtiyaçlarınıza göre gruplanmış olan İdaş yatak modelleri arasından kendinize en uygun yatağı bulduktan sonra benzersiz bir uykunun kapıları sizler için aralanır.

Diğer İdaş Ürün Modelleri

İdaş markası, çeşitli yatak modelleri dışında tek kişilik ve çift kişilik yorganlar, nevresim takımları, yastıklar, bebek yorganları ve daha birçok ürün modeli ortaya koyar. Bu ürünleriyle yaşam alanlarınızın modernliğini ve şıklığını en üst seviyelere çıkaran marka aynı zamanda tüm ürünlerinde konforu ön planda tutar. Ortopedik yorganları ve yastıkları ile İdaş, daima keyifli bir uyku çekmenizi amaçlar. Güne dinç, enerjik ve mutlu uyanmanızı hedefleyen İdaş, ürünlerini de bu hedefi doğrultusunda geliştirir.

İdaş, tüm ürünleriyle sizin huzurunuzu ve konforunuzu düşünür. Size de bu mutluluğun keyfini çıkarmak kalır.

Siz de İdaş ile sağlıklı bir uyku uyumak ve verimli bir şekilde güne başlamak istiyorsanız hemen İdaş ürünlerini inceleyerek ilk adımı atın!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İdaş

202 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Kumaş Dokuması A-Z
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön