iMac ve Macbook teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızda büyük yer edinmiş popüler bilgisayarlardandır. Ancak sıkça görülen sıkıntılardan biri bu bilgisayarlar ile uyumlu aksesuarları temin etmektir. Farklı işletim sistemleri ve soket girişleri nedeniyle çeşitli dönüştürücü ve adaptörler gibi aksesuar çeşitlerinin bilinmesiyle iMac ve Macbook bilgisayarların diğer teknolojik ürünlere uyum sağladığı bilinmektedir.

iMac ve Macbook Aksesuarları

iMac masaüstü ve Macbook bilgisayarlar son dönem üretilen teknolojik ürünler arasında kalite açısından üstün niteliklere sahip olanlar sınıfındadırlar. Bu niteliklerden üst seviyede faydalanmak için çeşitli aksesuarları kullanabilirsiniz. iMac ve Macbook aksesuarlarının genel amacı, ürünleri dış etkenlerden korumak ve diğer teknolojik aletlerle uyumlu hale getirmektir. Karşılaştığınız uyum problemlerine göre kullanışlı ve sağlam iMac Macbook aksesuarları seçilebilir. Doğru aksesuarı seçmek uzun süreli kullanımda da fayda sağlayacaktır. Televizyon, internet girişi veya HDMI gibi özellikleri kullanmak için üretilen ethernet girişi ya da dönüştürücü kablolar işlevsellik açısından size yardımcı olacaktır. Rahat ve şık tasarımlarıyla gözünüze de hitap eden ürünlerinizi korumak içinse notebook kılıflarını kullanabilirsiniz. Bu kılıflar dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilir ve uyumlu hava kanalları sayesinde bilgisayarların hava alan kısımlarından rahatça sirkülasyonu sağlarlar.

iMac ve Macbook modelleri için özel üretilmiş notebook soğutucuları profesyonel kullanımda ısınmaları önlemek için kullanılmaktadır. Fansız bir bilgisayar olan Macbook, fansız soğutucu standlarına da sahiptir. iMac bilgisayarlar için tasarlanmış tutucu standlar da mevcuttur; bu standlar sayesinde ekran boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızı göz hizanıza getirerek hem bel boyun sağlığınızı hem de görüş kalitesini koruyabilirsiniz. iMac bilgisayarlar bu yükseltme özelliği sayesinde hem evde hem de ofislerde rahatça kullanılabilir. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ethernet adaptörler sayesinde dilediğiniz yerde internete kolayca bağlanabilirsiniz.

Mac Aksesuarları Nelerdir?

Rahat taşınabilir özelliği sayesinde öne çıkan ince ve hafif Macbook bilgisayarların öncelik olarak tercih edilen aksesuarı koruyucu kılıflardır. Üretici markanın en sevilen modellerinden biri olan Macbooklar hem günlük kullanım hem de hareket halinde olan gezgin kişiler için son derece uygundur. Bu nedenle ekran sağlığını korumak için ekran koruyucu kullanabilir, mat görünümü sayesinde de renk ve piksel görüntüsünü kusursuz olarak elde edebilirsiniz. Mac için üretilmiş ekran koruyucusu kullanımıyla düşürme ya da ani temaslarla hasar görme ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Bilgisayarınızı bu tür hasarlardan korumak için zevkinize uygun çeşitli renklerdeki kılıflardan birini seçebilirsiniz.

iMac Macbook aksesuarları arasında gereksinim duyabileceğiniz bir diğer aksesuar da bataryalardır. Şarj ömrü açısından diğer bilgisayar markalarına göre son derece uzun süre kullanılabilen bataryalar Macbook modellerine göre de değişiklik gösterir. Pro ya da Air kullanıyorsanız iki farklı batarya türüne, sahip olduğunuz renkte ulaşabilirsiniz.

Klavyenize dökeceğiniz bir sıvı, bilgisayarınızın tüm işlevlerini etkileyebilir. Bu nedenle karbon kaplama klavyeleri tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınız için kullanabileceğiniz dönüştürücü kablolar sayesinde diğer teknolojik aletlerle rahatça uyum sağlanabilir. Ev sinema sistemleri için tercih edilen HDMI dönüştürücü adaptörler bilgisayarınızdan diğer ekrana dijital gerçeklik kazandırır ve güçlü bir ses desteği de sağlar.

Mac Aksesuar Seçimi

Doğru aksesuarları seçmek bilgisayarınızın sağlığı için oldukça önemlidir. İyi bir ses kalitesi için tercih edeceğiniz dönüştürücü adaptörler sayesinde filmlerinizi keyifle izleyebilir, müziğinizi yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ofislerde kullanılan dayanıklı ethernet adaptörleri internet kopmalarını önlemesi nedeniyle oldukça kullanışlıdır. İşlevsel bir soğutucu seçimi sizi masraflardan kurtarır, sağlam bir soğutma aktivitesi gerçekleştiren notebook soğutucu aksesuar sayesinde bilgisayar parçalarınız korunur. Eğer stand şeklinde bir soğutucu tercih ederseniz bacağınızda fazla ısınmadan dolayı oluşacak olumsuzlukları da engellemiş olursunuz.

Koruyucu aksesuarlar en doğru seçilmesi gereken ürünlerdendir. Doğru kılıf ve ekran koruyucu sayesinde bilgisayarınızı yıllarca kullanabilirsiniz. Codegen, Kanex, Luxa gibi markaların geniş renk skalasındaki kılıflarından seçiminizi yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

iMac ve Macbook Aksesuarları

729 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. McStorey İmac Macbook Aksesuarları
  2. Macstorey İmac Macbook Aksesuarları
  3. Arabulalaca İmac Macbook Aksesuarları
  4. Microcase İmac Macbook Aksesuarları
  5. Codegen İmac Macbook Aksesuarları
  6. Mcstorey İmac Macbook Aksesuarları
  7. Apple İmac Macbook Aksesuarları
  8. Alaca İmac Macbook Aksesuarları
  9. Moserini İmac Macbook Aksesuarları
  10. FUJİMAX İmac Macbook Aksesuarları
  11. Kızılkaya İmac Macbook Aksesuarları
  12. Ally İmac Macbook Aksesuarları
  13. Speck İmac Macbook Aksesuarları
  14. Mediatech İmac Macbook Aksesuarları
  15. Retro İmac Macbook Aksesuarları
  16. Wiwu İmac Macbook Aksesuarları
  17. Digitus İmac Macbook Aksesuarları
  18. Luxa İmac Macbook Aksesuarları
  19. Dark İmac Macbook Aksesuarları
  20. Addison İmac Macbook Aksesuarları
  21. Spigen İmac Macbook Aksesuarları
  22. Turotto İmac Macbook Aksesuarları
  23. Alfais İmac Macbook Aksesuarları
  24. Baseus İmac Macbook Aksesuarları
  25. Be.Ez İmac Macbook Aksesuarları
  26. Belkin İmac Macbook Aksesuarları
  27. Cortinoe İmac Macbook Aksesuarları
  28. CoverZone İmac Macbook Aksesuarları
  29. Daytona İmac Macbook Aksesuarları
  30. ESR İmac Macbook Aksesuarları
  31. Lexon İmac Macbook Aksesuarları
  32. Macally İmac Macbook Aksesuarları
  33. Mcdodo İmac Macbook Aksesuarları
  34. Misingpiece İmac Macbook Aksesuarları
  35. Zolt İmac Macbook Aksesuarları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/42/60001378
Başa dön