Oto aksesuar ürünleri sektöründe önemli bir yere sahip olan Image markası, özellikle araç paspas ürün modelleri ile ön plana çıkıyor. Üretimlerinde “güvenli ve pratik kullanım” özelliğini ön planda tutan marka, ürün skalasında oldukça geniş bir çeşitlilik sunuyor. Farklı marka ve modellerde araçlar ile birebir uyumlu bir dizayn eşliğinde üretilen araç paspas modelleri, marka tarafından % 100 kauçuk malzeme kullanılarak enjeksiyon ile imal ediliyor. Bu sayede çok uzun yıllar yırtılma, deforme olma ya da aşınma sorunu yaşanmadan kullanılabiliyor.

Markanın araç paspas modelleri arasında Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai ve Kia marka araçlara uygun paspas çeşitleri yer alıyor. Aynı zamanda Land Rover, Mazda, Mercedes, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volvo, Volkswagen ve daha pek çok araç markasına uygun paspasları bu markanın ürün grupları arasında bulmak mümkün oluyor. Üstelik tüm paspas modelleri araç modelinin iç dizaynına birebir uygun biçimde hazırlandığından herhangi bir kesme işlemine gerek kalmıyor.

Paspas modellerinde genellikle havuzlu sistem tercih ediliyor. Bu sayede tüm mevsimlerde toz, su ve çamur paspasın oluklu kısımlarında toplanıyor ve aracın kirlenmesi önleniyor. Aracın yıkanması için ayrılan bütçeden de hatırı sayılır bir tasarruf yapmak mümkün olabiliyor. Havuzlu sistem araç oto paspasları kolay temizlenebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor. Sadece su tutularak paspasları üzerindeki tüm partiküllerden arındırmak mümkün olabiliyor.

Yüksek kalitede kauçuk malzeme kullanılarak imal edilen paspas modelleri, markanın garanti kapsamında bulunuyor. Image, paspas modellerinin alt kısmını kaymayı önlemesi amacıyla özel kauçuk tırtıklarla donatıyor. Bu sayede sürüş esnasında ve özellikle ani frenleme gibi durumlarda paspasın kayması ve toplanması önlenmiş oluyor. Güvenli bir sürüş sunması amacıyla dizaynı özel olarak hazırlanan tasarımların alt kısmındaki tırtıklar dökülmeden uzun süre “kaymayan” özelliğini koruyabiliyor ve konforlu bir kullanım vadediyor.

Markanın ürün modelleri hurda malzeme içermiyor ve aynı zamanda koku testinden geçirildikten sonra kullanıma sunuluyor. Ürünler, Tüv Cert, ISO 9001:2000 sertifikalarına sahip olan fabrikada üretiliyor. Ürün modelleri arasında tüm yerli ve yabancı araçlara uyum sağlayabilecek ebatlarda dizayn edilen ve aynı zamanda kesilebilir özellikte olan araç paspasları da yer alıyor. Bu ürünler kendi aracına uygun paspas modeli bulamayan araç sahipleri için ideal bir seçenek oluyor. Çünkü paspası kendi araçlarına uygun ölçülerde kolayca kesebilmeleri için paspasların üzerinde kesme çizgileri de bulunuyor.

Image markası kullanıma sunduğu pek çok araç paspas modelinde tek renkten ziyade birkaç farklı renk seçeneği sunması ile de dikkat çekiyor. Ürün skalasında yer alan paspas modellerinin büyük bölümü siyah, gri ve bej rengi seçeneklerine sahip oluyor. Bu sayede araç sahipleri de tercihlerini araçlarına en uygun renkten yana yapabiliyor ve araç içi dizaynını en doğru paspas rengi ile taçlandırabiliyor.

Markanın paspas modellerinde oluklu ve havuzlu dizaynın kullanılmadığı tasarımlar da ayakların kaymasını önleyen çizgilere sahip oluyor. Bu sayede hangi model seçilirse seçilsin, güvenli bir şekilde kullanılması mümkün olabiliyor. Elbette araç paspas modellerinin en büyük katkısı, araç taban döşemeliklerinin çamur ve nem nedeniyle çürümesini engellemesi oluyor. Hem havuzlu hem de düz paspas modellerinde araç sahiplerine farklı desen seçenekleri sunuluyor. Paspas üzerine kazandırılan desenler arasından en beğenilen model kolaylıkla seçilebiliyor. Birinci sınıf kauçuk malzemeden üretilen Image araç paspas modelleri tüm beklentileri karşıladığından, araç sahiplerinin de tercih ettiği ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...