Beta glukan ile üretilen İmuneks, bağışıklık sistemini güçlendiren bir gıda takviyesi özelliği taşıyor. Bedenin enfeksiyon ve dış etkenlere karşı daha dirençli olmasına yardım eden İmuneks; şurup, kapsül ve tablet gibi farklı formlar ile üretiliyor. Antioksidan özelliğe de sahip olan ürün, vücuttaki enfeksiyonlarla savaşan beyaz kan hücrelerinin aktive olmasını sağlıyor. Bu özelliği sayesinde vücut direncini artırıyor ve bağışıklık sisteminin daha güçlü olmasına imkân tanıyor. İmuneks bağışıklık sistemini güçlendirmeye katkı sağlayan bir besin takviyesi niteliği ile kullanılıyor. Kategori farklı formlarla üretilen İmuneks gıda takviyesi ürünlerini bir arada sunuyor. Size önerilen ve ihtiyacınız olan İmuneks ürününe kolayca ulaşabilirsiniz.

İmuneks Ürün Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Genel olarak kapsül formunda sunulan, farklı vitamin ve içerik özellikleriyle zenginleştirilen İmuneks ürünleri, hücre yenileyici özelliğe sahip beta glukan ile üretiliyor. Bakteri, mantar, maya, ve yulaf gibi ürünlerin hücre duvarlarında bulunan bir tür karbonhidrat olan beta glukan, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bu doğal madde takviyesi ile bağışıklık sistemini oluşturan ajanlar harekete geçiyor. Vücuttaki zararlı mikroorganizmalarla savaşarak onların olumsuz etkilerini engelliyor. Ayrıca antioksidan özelliğe sahip olduğu için toksinlerin hücrelere zarar vermesine izin vermiyor.

Bağışıklık sistemini güçlendiren önemli bir gıda takviyesi olan İmuneks ürünlerinin, yüksek kolesterol ve tansiyon, diyabet, kanser, kronik yorgunluk, fiziksel ve duygusal stres gibi hastalıkların tedavisinde destek ürün olarak kullanılabileceği belirtiliyor. Bunun dışında mevsim geçiş dönemlerinde sıkça karşılaşılan nezle, grip, üst solunum yolları enfeksiyonu gibi rahatsızlıkların iyileşmesinde de sürece katkı sağlıyor. Hastalıkların hızlı biçimde etkisini kaybetmesine yardım ediyor. Doğal gıda desteği olan ürünler, soğuk algınlığı ve grip ilaçlarıyla birlikte kullanılabiliyor. Bağışıklık sisteminin zayıflaması ile ortaya çıkan yorgunluk ve eklem ağrıları için de tavsiye ediliyor. Ağrıların ve kronik yorgunluğun semptomatik tedavisinde etkili oluyor.

Imuneks Ürün Formaları

Yetişkinler ve çocuklar için doğal bir gıda takviyesi olan ürünler, genel olarak ekmek mayasından elde ediliyor ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ürünlerin içeriğindeki en önemli bileşen beta glukan olmakla beraber, farklı vitamin ve mineraller de içeriyor. Çocuklar için üretilen şurup formları; ekinezya ve propolis ekstraktı, çinko, C vitamini ve çilek aroması gibi bileşenlerle beraber üretiliyor. Bebek ve küçük çocuklar için tasarlanan sprey formları da bulunuyor. İmuneks spreyler virüs kaynaklı hastalıkların tedavisinde doğal bir yardımcı ürün olmayı başarıyor.

Yetişkinler için tasarlanan İmuneks kapsül ve tabletleri; beta glukan, vitamin ve mineral takviyeleri ile birlikte hazırlanıyor. Genel olarak tüm bileşenler, vücut direncini arttırmaya yarayan doğal gıda takviyelerinden oluşuyor. İlaç kategorisinde yer alamayan ek gıda ürünlerini, doktor ve eczacı tavsiyesiyle kullanmak da mümkün oluyor. Hamilelik ve emzirme döneminde olan kadınların doktorlarına danışmadan kullanmaları tavsiye edilmiyor.

Grip ve Nezle Tedavisine Katkısı

Grip ve nezle birbirinden farklı seyreden hastalıklar olup tedavi yöntemleri de farklı oluyor. Virüslerin neden olduğu grip; ateş, halsizlik ve eklem ağrısı gibi belirtiler gösterirken. Nezle ise hafif seyreden bir rahatsızlık olup burun akıntısı ve öksürük gibi belirtiler sergiliyor. İmuneks her iki hastalığın tedavisinde yardımcı gıda takviyesi olarak kullanılıyor. Beta glukan içeren İmuneks; parazit, mantar, bakteri ve virüs kaynaklı enfeksiyonlar için kullanılan ilaçların daha etkili olmasını sağlıyor. İmuneks ile desteklenen bağışıklık sistemi güçlenerek hastalıkların iyileşmesine imkân tanıyor.

Ürünler 10 mg ve 50 mg’lık kapsüller şeklinde üretiliyor ve 30, 40, 60 kapsüllük ambalajlarda sunuluyor. Ayrıca efervesan tablet şeklinde olan formları da bulunuyor. Kategoride yer alan ve farklı formlarla sunulan İmuneks doğal gıda destek ürünlerini hemen inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Imuneks

86 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Başa dön