Gelişmiş teknik özellikleri ve rahat kullanım avantajları ile dikkat çeken Inca klavye modelleri, çeşitleri ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Birbirinden farklı Inca klavye fiyatları ve modelleri, teknik detaylarına göre farklılık gösteriyor. Bilgisayarınızı daha etkili ve efektif kullanabilmeniz için geliştirilmiş olan ürünler, yapmak istediğiniz işlemleri daha az eforla, daha kısa süreler içerisinde ve daha konforlu bir şekilde yapabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü ve akıcı performans sunan klavye seçenekleri, tuş basım ömürleri, fonksiyonel tuşları ve ergonomik yapıları ile dikkat çekiyor. Oyun, profesyonel kullanım ya da günlük kullanım gibi farklı alanlarda geliştirilmiş olan klavye seçenekleri, kaliteli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Birbirinden Farklı Inca Klavye Seçenekleri

Mekanik, standart ya da mekanik hisli olarak tasarlanmış olan Inca klavye modelleri, kablolu ve kablosuz olarak iki farklı seçenek ile kullanıcılara sunuluyor. Kablosuz modeller bilgisayarı uzaktan kontrol etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alırken, kablolu klavye modelleri masaüstü bilgisayar kullanımını daha verimli bir hale getiriyor. Fazla yer kaplamayan, ergonomik tasarımları sayesinde rahat ve konforlu bir deneyim sunan ürünler, yapmak istediğiniz işlemleri daha az eforla ve daha kısa süreler içerisinde yapabilmenize yardımcı oluyor. Fonksiyon tuşları ile hazırlanmış klavye seçenekleri, bilgisayarı açmanıza, ekran parlaklığını ayarlamanıza, ekran ışığını kesmenize, uyku moduna geçmenize ya da birçok farklı işlemi kolayca yapabilmenize yardım ediyor. Multimedya tuşları ile güçlendirilmiş olan klavye seçenekleri, ses ve görsel konulardaki tüm uygulamaları ve ayarları kolayca yapabilmenizi mümkün kılıyor. Nümerik tuşlar ile dizayn edilmiş olan klavye seçenekleri ise ofis ve profesyonel uygulama kullanımlarında fark yaratmanıza ve sayısal değerleri rahatlıkla girebilmenize ortam sağlıyor.

Inca Klavye Özellikleri

 • Minimum tuş sesi sağlayan tuş mekanizmaları ile tasarlanmış Inca klavye seçenekleri, daha rahat ve konforlu bir bilgisayar deneyimi sunuyor. Özellikle gece bilgisayar kullanmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan ürünler, hassas ve duyarlı tuş takımları ile dikkat çekiyor.
 • RGB renklendirme ile hazırlanmış arkadan aydınlatmalı klavye seçenekleri, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor. Hızlı ve akıcı kullanım sağlayan klavye modelleri, milyonlarca renk seçeneğine sahip geriden aydınlatması sayesinde gece karanlığında oyun oynamayı kolaylaştırıyor.
 • Tanımlanabilir makro tuşları ile hazırlanmış olan Inca klavyeler, dilediğiniz tuşa istediğiniz işlevi atamanıza ve bilgisayarınızı daha etkili bir şekilde kullanabilmenize yardım ediyor. Makro kombinasyonlarına sahip olan G tuşları sayesinde tuşları özelleştirebilmenize ve birçok işleme anında ulaşabilmenize imkân tanıyor.
 • Anti-ghosting teknolojisi ile hazırlanmış olan klavye seçenekleri, aynı anda birden fazla tuşa basmanızı gerektiren işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlıyor. Her tuş darbesini ve çoklu komutları algılayan klavye modelleri, zorlu işlemleri bile kolayca yapabilmenize yardımcı oluyor.
 • Renk değiştirme, parlaklık ayarlama, yanıp sönen ledler, Windows tuşları kilitleme ve Led ışık hızlarını kontrol etme gibi fonksiyonel tuşlara sahip olan ürünler, klavyenizi dilediğiniz gibi renklendirmenizi mümkün kılıyor.

Inca Klavye Fiyatları ve Modelleri

İngilizce Q, Türkçe Q ya da Türkçe F gibi tuş dizilimleri ile hazırlanmış olan Inca klavye seçenekleri, farklı ve uygun fiyatları ile her bütçeye ve kesime hitap ediyor. Oyuncular için özel olarak tasarlanmış olan RGB klavyeler akıcı ve ışıltılı bir klavye deneyimi sunarken, dayanıklı ve birinci sınıf kaliteli malzemeden geliştirilmiş klavye seçenekleri günlük kullanımda fark yaratmanıza imkân tanıyor. Fonksiyonel ve çok yönlü kullanım sağlayan tuş takımlarına sahip olan klavye modelleri, bilgisayarlarınızı daha az eforla daha verimli kullanmanızı sağlıyor. Birbirinden farklı fiyat ve teknik özellikler ile hazırlanmış olan Inca klavyeler, kaliteli ve estetik tasarımları ile sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Inca Klavye Fiyatları ve Modelleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Inca Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Everest Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. MF Product Klavyeler
  10. Redragon Klavyeler
  11. Asus Klavyeler
  12. A4Tech Klavyeler
  13. HP Klavyeler
  14. SW Future Klavyeler
  15. Rush Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. Platoon Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Frisby Klavyeler
  20. PolyGold Klavyeler
  21. Packard Bell Klavyeler
  22. Turbox Klavyeler
  23. Concord Klavyeler
  24. Ajazz Klavyeler
  25. Apple Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. GameBooster Klavyeler
  28. Magic-Refiner Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Microsoft Klavyeler
  31. Philips Klavyeler
  32. SteelSeries Klavyeler
  33. Dexim Klavyeler
  34. Trilogic Klavyeler
  35. Corsair Klavyeler
  36. Delux Klavyeler
  37. Elba Klavyeler
  38. HXSJ Klavyeler
  39. Piranha Klavyeler
  40. Raynox Klavyeler
  41. Xtrike Me Klavyeler
  42. AOC Klavyeler
  43. Addison Klavyeler
  44. GOMAX Klavyeler
  45. Hiper Klavyeler
  46. Hytech Klavyeler
  47. Rii Klavyeler
  48. Zalman Klavyeler
  49. Casper Klavyeler
  50. Classone Klavyeler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk
 8. Bağlantı
  1. Kablolu
 9. Klavye Tipi
  1. Mekanik
  2. Standart
  3. Mekanik Hisli
 10. Dili
  1. Türkçe Q
  2. Türkçe F
 11. Nümerik Tuşlar
 12. Touchpad
 13. Aydınlatma
 14. RGB
 15. Bilek Desteği
 16. Multimedya Tuşları
 17. Fonksiyon Tuşları
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Inca
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/inca
Başa dön