Evlerde, iş yerlerinde ve diğer ortamlarda bilgisayar kullanımını oldukça kolay bir hale getiren mouselar, önemli çevresel bilgisayar parçaları arasında yer alıyor. Teknolojideki gelişmelere paralel olarak farklı kullanım türleri için özelleştirilmiş birçok mouse ve bu mouselara özel olarak üretilen çeşitli mouse padleri bulunuyor. Mouse kullanımını oldukça kolay bir hale getiren Inca mouse padleri, sağladıkları konforun yanı sıra şık ve dekoratif tasarımları ile de dikkat çekiyor. Markanın evlerde ve iş yerlerinde standart türdeki bilgisayar kullanımları için geliştirdiği mouse padlerinin dışında, oyun tutkunlarına özel olarak üretilen birçok ürün modeli bulunuyor. Bilek yastığına sahip Inca mouse padleri, özellikle uzun süre bilgisayar başına çalışmak zorunda olanların en iyi yardımcılarından biri oluyor. Bilgisayarda yapılan faaliyetlerin türüne göre mouseların sahip olması gereken performans ve hassasiyet oranları değişiklik gösterebiliyor. Inca'nın, çeşitli mouse türlerinden beklenen performansın en iyi şekilde alınabilmesi ve yüksek kullanım verimine ulaşılabilmesi için üstün özelliklerde bir çok mouse pad modeli bulunuyor.

Inca Mouse Pad Modelleri Nelerdir?

Inca firması mouse pad üretiminde uzman firmalar arasında yer alıyor ve çeşitli kullanım türleri için özelleştirdiği oldukça fonksiyonel mouse pad modelleri ile dikkat çekiyor. En yüksek kullanıcı deneyimini yaşatmayı amaçlayan firmanın ürünleri aynı zamanda sahip oldukları son derece şık tasarımlarla da ön plana çıkıyor. Markanın; genel bilgisayar kullanımına yönelik, bilgisayarda oyun oynayanlara yönelik ve uzun süre bilgisayar başında çalışanlara yönelik olmak üzere üç ana kategoride mouse pad modelleri bulunuyor. Uzun süre bilgisayar başında oyun oynama, yazı yazma veya çeşitli bilgisayar programlarını kullanma gibi faaliyetler için oyuncu mouse padlerini ya da bilek yastıklı mouse padleri kullanmak gerekiyor. Bilgisayar oyunları için özel olarak geliştirilen üstün performanslı oyuncu mouselarında, ürünlerin oldukça hızlı ve hassas bir şekilde kullanılabilmesi önem taşıyor. Oyunlarda kullanılan mouselar için özel olarak üretilen Inca oyun mouse padleri, sahip oldukları son derece pürüzsüz yüzeyleri ve oyuncu mouselarına gösterdikleri yüksek uyumla ön plana çıkıyor. Bilek destekli bir tasarımla üretilen mouselar ise uzun süre bilgisayar başında çalışanların bileklerini en iyi şekilde destekliyor ve bilek sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Bilek yastıklı Inca mouse padler, büyük rahatlık sağlayan yumuşak yüzeyleri sayesinde bileklerin yorulmasını engelleyerek ağrıların azaltılmasına katkıda bulunuyor.

Oyunlar İçin Geliştirilen Inca Mouse Padleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

 • Inca oyun mouse padleri, oyuncular için geliştirilen yüksek DPI değerli oyuncu mouselarına son derece yüksek bir uyum gösteriyor ve optimum algılama sağlıyor.
 • Zemin tutuculuğu oldukça yüksek olan kauçuk tabana ve pürüzsüz akıcılık sağlayan kullanım yüzeyine sahip olan ürünler, oyunlarda en zorlu manevraların yapılmasına izin veriyor.
 • Sağlam malzemelerden üretilen ve yıpranmaya karşı dayanıklı dikişli kenarları bulunan oyun mouse padleri, ergonomik tasarımları sayesinde uzun süreli kullanımlarda yüksek konfor sağlıyor.
 • Yüksek algılama ve hızlı geri bildirim oyuncu mouseları için son derece önem taşıyor ve Inca oyun mouse padleri bu ihtiyaca etkili şekilde cevap veriyor.
 • Ürünlerin yüksek kontrol sağlayan tasarımı, çeşitli bilgisayar oyunlarında yapılmak istenen çok hızlı hareketlerin bile kolayca gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.
 • Inca oyun mouse padleri; 90 santimetreye 40 santimetre, 31 santimetreye 41 santimetre gibi farklı kullanım yüzeylerine uyum sağlayan boyutlarda üretiliyor.

Inca Mouse Pad Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Mouse kullanımını oldukça konforlu bir hale getiren ve farklı kullanım ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için tasarlanan mouse padlerin, çeşitli fiyat aralıklarında değişen modelleri bulunuyor. Sahip olduğunuz mouselar ne kadar performanslı olursa olsun bilgisayar kulanımında en iyi verimi alabilmek için kullandığınız mouse padlerin de gereken ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde olması gerekiyor. Inca mouse pad fiyatları ürünlerin kullanım amacına, tasarımlarına ve fiziksel boyutlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Ürettiği modellerde en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmayı ön planda tutan marka, kullanıcılara farklı ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri birçok mouse pad seçeneği sunuyor. İlerleyen teknolojiye bağlı olarak çeşitli bilgisayar oyunlarının ve bilgisayar programlarının özellikleri de aynı derecede gelişim gösteriyor. Bilgisayarda oyun oynayanlar için özel olarak tasarlanan oyuncu mouseları, yüksek DPI değerine sahip performanslı ürünler arasında yer alıyor. Oyuncu mouselarının üstün performanslarının oyunlara yansıtılabilmesi için bu tür ürünlere uygun özellikte olan oyun mouse padlerinin tercih edilmesi önem taşıyor. Inca oyun mouse padlerini satın alarak, en basit oyunlardan en karmaşık bilgisayar oyunlarına kadar tüm bilgisayar oyunlarında oldukça akıcı ve kesintisiz bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Uzun süre bilgisayar başında çalışma veya gelişmiş tasarım programlarını kullanma durumunuz varsa, Inca'nın bilek yastıklı mouse pad modellerini inceleyebilir ve bütçenize en uygun olanları satın alabilirsiniz.

Bilek Yastıklı Inca Mouse Padlerin Faydaları Nelerdir?

 • Inca bilek yastıklı mouse padlerin, zemin tutuculuğu oldukça yüksek olan %100 kauçuk tabanları ve yumuşak dokusu sayesinde bilekleri son derece rahat ettiren silikonlu yüzeyleri bulunuyor.
 • Bilgisayarda uzun süre mouse kullananlar için en ideal ürünlerden biri olan bilek yastıklı padler, bileklerde yorgunluk oluşmasını engelliyor ve çok rahat bir kullanım sağlıyor.
 • Inca'nın üretmiş olduğu birbirinden dekoratif bilek koruyucu padlerin; siyah ve mavi gibi çeşitli renklerde oldukça şık modelleri bulunuyor.
 • Bilek koruyucu mouse padler, silikonlu dokuları sayesinde sadece bileğe tam olarak uyum sağlamakla kalmayıp ağrı oluşumuna da engel oluyor.
 • Inca'nın oldukça sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanarak ürettiği bilek koruyucu mouse padleri, çalışma veriminizi artırıyor ve işlerinizi daha kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor.

Mouse Pad Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bilgisayar başında yapılan faaliyetlerde; en iyi kullanıcı konforunun sağlanması, zaman tasarrufu yapılması ve sağlığın korunması açısından mouse pad satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Farklı türlerde ve sürelerde bilgisayar kullanımları bulunduğu için satın alınan mouse padlerinin yapılan faaliyetlerin özelliklerine en iyi şekilde cevap verebilmesi önem taşıyor. Gerçekleştirilen işlemlerin türüyle tam olarak uyum göstermeyen ürünlerin tercih edilmesi hem kullanıcının daha az keyif almasına hem de çalışma veriminin düşerek çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. Eğer bilgisayarda uzun süre mouse kullanımı gerektiren bir faaliyetiniz varsa, bileklerinizde zaman içinde yıpranma olmaması ve Karpal Tünel Sendromu gibi çeşitli hastalıklardan korunmanız için bilek destekli mouse padleri tercih etmelisiniz. Inca'nın bilek destekli mouse padleri, uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan sağlık sorunlarını ortadan kaldırmaya katkı sağlıyor ve çalışma veriminizi artırarak daha keyifli bir bilgisayar kullanımı sunuyor. Bilgisayarda uzun süre oyun oynamayı seven oyun tutkunlarının ise kullandıkları yüksek performanslı oyuncu mouselarının özelliklerine en iyi şekilde sağlayacak bir oyun mouse padi satın almaları önem taşıyor. Oyuncu mouselarının yüksek DPI değerleri ve hassasiyetleri bulunuyor fakat kullanıldıkları mouse pad uygun özellikte değilse oynanan oyunlar esnasında performans düşmesi durumları yaşanabiliyor. Toza ve kire karşı son derece dayanıklı olan ve oldukça kolay bir şekilde temizlenen Inca mouse padlerinin, üzerlerinde birbirinden güzel resim baskılarının olduğu çeşitli modelleri de bulunuyor. Mouse pad üretiminde uzman bir firma olan ve kullanıcı odaklı modelleri ile ön plana çıkan Inca markasının ürünlerine, Hepsiburada'nın avantajlı fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Inca Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

7 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Inca Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. fotografyabaskı Mouse Padleri
  19. Officekup Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. KayaTech Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. KKmoon Mouse Padleri
  46. OEM Mouse Padleri
  47. Check Mouse Padleri
  48. HP Mouse Padleri
  49. Helixsun Mouse Padleri
  50. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Türü
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Inca
DSACategoryId/2147483646/42/29/inca
Başa dön