Noodle'ın eşsiz lezzetini, pratik ve leziz bir hale dönüştüren İndomie, atıştırmalıklarınıza yeni bir renk getiriyor. Farklı damak tatlarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış noodle ürünlerini bir araya getiren İndomie, 3 dakika gibi kısa bir sürede leziz lezzetler ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Tek başına tüketilebileceği gibi, et, balık ya da sebze yemeklerinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak da tercih edilebilen besinler, özellikle vakti kısıtlı olan kişilerin kurtarıcısı oluyor. Tavuklu, sebze çeşnili, kızarmış, aromalı, dana etli ya da köri soslu ürünler sayesinde geniş bir damak tadına hitap edebilen ürünler arasından, zevkinize göre seçiminizi yapabilir, atıştırmalıklarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Tekli ya da 5’li avantaj paketli olarak beğeninize sunulan noodle çeşitleri, kolay hazırlık aşaması ile de dikkat çekiyor. Kaynar suyun içerisine attıktan sonra, paket içerisinde gelen özel çeşniler yardımıyla rahatlıkla yemeye hazır hale getirebileceğiniz ürünler, hem geniş ailelerin hem de tek başına yaşayanların sofralarına pratik bir çözüm oluşturuyor. Aynı zamanda aile bireylerinin damak zevklerine göre seçim yapmasına olanak sağlayan geniş ürün çeşitliliği, leziz ve eğlenceli atıştırmalıkları mümkün kılıyor. Tekli olarak kullanabileceğiniz ürünleri, dilerseniz farklı lezzetler ortaya koymak için çeşitlendirebilir, baharatlarınızı kullanarak damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Her zaman en yüksek kaliteyi elde etmek isteyen İndomie, noodle yapımına verdiği özenle de dikkat çekiyor. Noodle yapımında kullanılacak unları titizlikle bir araya getiren İndomie, hamurunun kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor. Pastörize su, yemek tuzu, kabartıcı, kenger sakızı ve B vitamininden oluşan karışımını, en yüksek kalitedeki buğdaylar ile bir araya getiren marka, bu sayede pratik yemeklere yeni bir soluk getiriyor. Hamurlarını hazırlandıktan sonra, 1 mm olana kadar dev preslerle inceltme işlemine devam eden marka, en doğru incelik ve lezzet ortaya çıkana kadar bu işlemi kademeli olarak devam ettiriyor. Hamurların kesilmesinde gösterdiği özeni, yağda hafif kızartma işleminde de devam ettiren İndomie, 100 derecelik buharda pişirme işleminden sonra servise hazır hale geliyor. Filtrelenmiş paketlere özenle yerleştirilen noodle çeşitleri, bu sayede pratik sofraların kapılarını açıyor.

Farklı damak tatlarının benzersiz ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran İndomie, her porsiyonla beraber baharat kabını da beraberinde getiriyor. Tarifinizden ve öğününüzden maksimum verim alabilmeniz için özenle ölçülerek hazırlanan baharat paketleri, her öğünün aynı eşsiz lezzete kavuşmasını kolaylaştırıyor. Dilerseniz baharat miktarını yeme alışkanlıklarınıza göre ayarlayabilir dilerseniz hiç baharat eklemeden kendi tariflerinizi yaratabilirsiniz.

Kıvrımlı yapısı ve enfes lezzeti ile Uzakdoğu’nun vazgeçilmez tarifleri arasındaki yerini gün geçtikçe güçlendiren noodlelar, İndomie’nin tecrübesi ile sofralara geliyor. Gıda depolarında detaylı olarak analiz edilen her bir paket, en gelişmiş teknolojiler sunularak paketleniyor. Sunduğu kullanışlı ve işlevsel paket yardımıyla da kullanıcıların pratik bir öğün oluşturmasına yardımcı olan ürünler, yalnızca sıcak suyun eklenmesi ile yemeye hazır hale geliyor. Kıvrımlarını ve lezzetini her daim koruyacak şekilde kesilmiş ve özenle bir araya getirilmiş noodle çeşitleri bu sayede özellikle günlük atıştırmaların da yeni gözdesi oluyor. Dilerseniz ara öğünlerde ya da aç hissettiğinizde noodle ürünlerine başvurabilir, açlığınızı enfes ve leziz bir şekilde yatıştırabilirsiniz.

Geniş aileler ya da sık sık yemek yapmak istemeyen kişilerin yardımına koşan 5’li paketler de, elinizin altında her zaman enfes lezzetler barındırmanızı sağlıyor. Körili, tavuklu, çeşnili ya da özel soslu noodle çeşitleri, her güne farklı bir lezzet sığdırabileceğiniz yapısı ile beklentileri sonuna kadar karşılıyor. Hem misafirleriniz hem de aile bireyleriniz için eşsiz sunumlar yapabileceğiniz ve pratik atıştırmalıklar hazırlayabileceğiniz İndomie noodle çeşitleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilir, damak tadınıza göre kullanımınızı şekillendirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Indomie

149 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Hemen Al Sonra Öde
  6. Miktar A-Z
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön