Ingenico Yazar Kasa

Bir tüccar, restoran sahibi ya da benzer niteliğe sahip biriyseniz iş yerinizde bulundurmanızın artık birer zorunluluk olduğu yazar kasalara ihtiyacınız olacaktır. Yüksek performanslı ve güvenilir bir yazar kasa için ihtiyacınız olan tek şey Ingenico yazar kasalarıdır. Ingenico yazar kasalarının tek bir amacı vardır. O da, ödeme karmaşıklığınızı ortadan kaldırmak ve satış kanalı veya ödeme yöntemi ne olursa olsun satın alma deneyimini kesintisiz ve güvenli hale getirmek için kapsamlı ve yenilikçi bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunmaktır.

Ingenico, giderek daha popüler olan bir dizi farklı POS ve yazar kasa ürünü sunar. Bu hafif ve taşınabilir ürünler sayesinde yazar kasa veya POS sistemli bir arayüz olsun veya olmasın, elektronik kart ödemelerini kabul etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ancak Ingenico yazar kasalarının en ilgi çekici özelliği, ödeme işleminden yerleşim raporlamasına ve makbuz yazdırmaya kadar yapmanız gereken her şeyi daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmenizdir.

Ingenico yazar kasaları, EMV uyumludur ve PCI PTS sertifikalıdır. Ayrıca, her ne kadar küçük ya da büyük olsa da, herhangi bir perakendeci için son derece önemli olan en modern güvenlik algoritmalarını destekler. Kullanım kolaylığı, taşınabilirlik ve güvenlik, Ignecio yazar kasalarının son yıllarda büyük bir ilgi görmesinin temel nedenleridir.

Adımları Takip Ederek Kurulumu Gerçekleştirin

Bir Ingenico yazar kasasını kurmak için gelişmiş fizik veya roket bilimi diplomasına sahip olmanıza gerek yoktur. Ürün ile birlikte size ulaşacak olan bir dizi basit talimatı okumanız ve istenen adımları takip etmeniz yeterlidir. Bir diyagrama bakabiliyorsanız, bu yazar kasayı 15-20 dakikada çalıştırıp çalıştıramayacağınızı anlayabilirsiniz. Hatırlamanız gereken birkaç basit ipucu var: İlk olarak yazar kasanızı düz bir yüzeye koymalı ve ekran görüntüsünün kolayca okunabileceği ve kart kaydırmaya kolayca erişilebileceği şekilde yerleştirmelisiniz. Daha sonra, kabloyu telefon prizine takabilirsiniz. Bu arada satıcı kimlik numaranızı hazır bulundurduğunuzdan emin olmalısınız. Böylece gücü açtığınız an kurulum işlemini başlatmış olursunuz.

Ekstra Kazanımlar Elde Etmeye Uygun

Ignenico yazar kasaları, EMV çip ve PIN, magstripe ve NFC / temassız dahil her türlü elektronik ödemeyi kabul etmenize izin verir. Kısacası, bir işlem sırasında artık büyük bir zaman ayırmanıza gerek yoktur.

Ingenico yazar kasalarının "çoklu satıcı özelliği" vardır, bu da bir yazar kasanın çoklu kullanıcılar tarafından paylaşılabileceği anlamına gelir. Böyle bir durumda, her kişinin kendi hesabı altında kendi kod ve süreç işlemleri ortaya çıkar.

Bazı Ingenico yazar kasa modellerine has olarak, internete ethernet üzerinden bağlanabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu bir telefon hattı ile standart bir bağlantıdan çok daha yüksek hızlara erişebilmenize imkân verir.

Yazar Kasaların Ortak Özellikleri

 • Üstün kaliteli kâğıt kullanır ve BPA içermez.
 • Uzun raf ömrü ile dayanıklı bir yazar kasa deneyimi sunar.
 • Yazdırma hızını artırabilme fırsatı sağlar.
 • Şeffaf ve mürekkepsiz baskı ile birinci sınıf kaliteyi mümkün kılar.
 • Tasarımı itibarıyla taşınabilirlik esnekliğine sahiptir.

Soru 1: Yazar kasanın güvenilirliği ne düzeydedir?

Cevap 1: PCI uyumludur. Kurcalamaya karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanır ve işlemin her noktasında kart sahibi verilerini korumak için uçtan uca şifreleme özelliğine sahiptir.

Soru 2: Kendi kâğıt rulolarının ne gibi avantajları var?

Cevap 2: Öncelikle dayanıklılık ve düşük bakım maliyeti ön plandadır. Sunulan termal kağıtlar ile her müşteri için yüksek kalitede baskı sağlayabilirsiniz.

Soru 3: Ingenico yazar kasaları ile ilgili en büyük yenilik nedir?

Cevap 3: Ingenico tarafından geliştirilen ve PDQ makinelerine bağlı büyüyen bir yazılım platformuna erişebilirsiniz. Bu platforma Telium denir. Bu sayede hız, kolaylık ve verimlilik düzeyiniz artış gösterir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

ingenico Yazar Kasa

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. ingenico Yazar Kasa
  2. Saypos Yazar Kasa
  3. Özlem Yazar Kasa
  4. Verifone Yazar Kasa
  5. MT Yazar Kasa
  6. Profilo Yazar Kasa
  7. Beko Yazar Kasa
  8. Hugin Yazar Kasa
  9. Inter Yazar Kasa
  10. Mühlen Yazar Kasa
  11. Olivetti Yazar Kasa
  12. Techno Pole Yazar Kasa
  13. Doğuş Yazar Kasa
  14. Electroon Yazar Kasa
  15. Paracekmecesi Yazar Kasa
  16. Bozyel Yazar Kasa
  17. CAS Yazar Kasa
  18. FixPOS Yazar Kasa
  19. Genresman Yazar Kasa
  20. HANA Yazar Kasa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka ingenico
DSACategoryId/2147483643/15238/271765/ingenico
Başa dön