İntex

İntex, yarım asra yakın bir süredir üretmiş olduğu ürünler ile müşteriler için güvenli, kaliteli ve eğlenceli seçenekler sunmaktadır. Özellikle, yaz aylarında vazgeçilmez olan ürünler arasında ilk akla gelen şişme yataklardır. İntex markasının çocuklara yönelik olarak tasarlamış olduğu renkli kolluk, deniz simitleri, can yelekleri sayesinde, konforlu ve güvenli bir şekilde yüzme tecrübesi elde edilebilir. Botlar ve İntex şişme yatak seçenekleri sayesinde keyifli bir şekilde ev ya da plajlarda eğlenceyi yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, şişme havuzlar da markanın ürettiği ürün grupları arasında yer alır. 

Üretilen şişme botların keskin ya da sivri yüzeyler tarafından zarara uğrayabilmesi mümkündür. Ancak bu zararın oluşması durumunda markanın tamir ve onarım setinden yararlanılabilir. Bu set sayesinde, kolaylıkla zarar gören kısımlar onarılır. Ardından güvenli bir şekilde bot ya da şişme havuzları kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, İntex markası her bütçeye uygun oranlarda şişme yatakları ev veya kampta konforlu bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. 

İntex Şişme Havuz ve Çocuk Ürünleri

İntex şişme havuz özellikle yaz aylarında tatil yaparken eğlenceli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Dayanıklı ve güvenilir olan bu ürünleri, ebeveynler kendileri ve çocukları için rahatlıkla tercih edebilir. Balkonda, bahçede, plajda çocuklarınızın rahatlıkla oynayarak eğlenebileceği renkli tasarımlara sahip şişme havuz seçenekleri vardır. İntex havuz üretimleri büyüklü ve küçüklü olarak üretilir ve yaz aylarının vazgeçilmezidir. Markanın bebek ve çocukları düşünerek imal ettiği güvenli kullanıma olanak sağlayan şişme tabanlı havuz modelleri de vardır. 

Anne ve babaların en fazla tercih ettiği modeller arasında çocuklar için üretilen şişme havuzlar yer alır. Şişme havuzları tercih ederken bu seçimi etkileyecek olan konular arasında derinlik de bulunmalıdır. Derinliğin 3 ya da 4 boğumlu olarak tercih edilmesi uygun olacaktır. Şişme havuz alternatifi olarak sunulan birçok model, kullanım alanlarınıza hitap eder. Çocuklara özel olarak imal edilen havuz modellerinin yanı sıra aile boyu olarak kullanacağınız seçenekler de vardır. Örneğin, İntex çift kişilik yatak modellerini aile boyu keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda bahçe ya da teraslarda rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliktedir. 

İntex deniz yatağı üretimleri, en popüler olan ve bebekler için tasarlanan özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, deniz simitleri bebeklerin narin tenini güneşten koruyan tasarımdaki ürünlerdir. Çünkü bu ürünler, İntex gölgelikli bebek simidi şeklinde üretildiği için güvenli bir şekilde bebeklerin suyun tadını çıkarmasına yardımcı olur. Canlı renkler, eğlenceli figürlerle bebek ve çocukların ruh yapısına hitap eden tasarımlardır. Markanın ürettiği can yeleği, kolluk ve benzeri ürünler tatilde yanınıza alacağınız ürün kategorilerinin başında yer alır. Deniz ve havuz ürünleri, çocuklarınızın yüzerken kendini güvende hissetmesine yardımcı olur. 

İntex Şişme Yatak ve Botlar

İntex şişme bot ve yataklar farklı tip üretim yapılarına sahiptir. Doğa severlerin evlerinde uyku konforu yaratabilmeleri adına şişme yataklara ihtiyaç duyduklarını söyleyebiliriz. Çünkü bu ürünler, hızlıca şişirilerek kullanıma hazır bir hale getirilir. Bunun yanı sıra, aynı hızda bu bot ve yatakların indirilebilmesi de mümkündür. Böylece kolayca bu ürünleri dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Uykusundan ödün vermek istemeyen doğa tutkunları için imal edilen İntex şişme yatak çift kişilik ya da tek kişilik seçenekler ile üretilir. Bu ürünleri, günün yorgunluğunu üstünüzden atmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz şişme yatak ve botları kamp ya da kampçılık malzemeleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Markanın uzmanlaştığı bir diğer alan ise ev içi kullanım maksadıyla imal edilen şişme yataklardır. Evinize gelen misafirleriniz için ayrı bir yatağa ihtiyacınız varsa İntex tek kişilik yatak ya da çift kişilik ürünleri kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi rahat ettirmek istiyorsanız, ev içi şişme yatakları kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her keseye uygun olarak satın alınabilecek şişme yatak ve botlar konforu ve pratikliği bir arada yakalayabilmeniz mümkündür.

İntex Şişme Yatak Teknik Özellikleri

İntex bot ve şişme yatak seçenekleri farklı üretim özellikleriyle imal edilen ürünlerdir. Bu bot modelleri, elektrikli ve pompalı özelliklerle üretilebilmektedir. Böylece hızlıca şişirip bir çırpıda bu ürünleri kullanabilmeniz mümkündür. Klasik yatakları aratmayan işlevsel ve ergonomik yapısı ile bu yataklarda derin bir uyku çekebilirsiniz. Markanın marjinal bir üretimi olan İntex prefabrik havuz boyut olarak oldukça geniş bir tasarıma sahiptir. Dış yüzeyi hasırdan imal edilen prefabrik havuzlara rahatlıkla bir aile sığabilmektedir. Korozyona dayanıklı ve metal çerçevelerden imal edildiği için son derece kalitelidir. Bu havuzların ekstra güçlü yan duvarları bulunur. 

Uzunluk ve genişlik olarak rahatlıkla içine birçok kişinin sığabileceği bu havuzları, evinin önünde havuz olmayan aileler rahatlıkla tercih edebilir. Su kapasitesi ise yaklaşık 14 ton alabilen ürünlerdir. Havuzun yanı sıra şemalı kurulum kılavuzu da bu ürünün yanında verilir. Prefabrik havuzların kum filtreli devir daim motoru da vardır. Motorun içinde kodlu olarak filtreye yer verilmiştir. Bu filtre ise 15 günlük süreçler ile değiştirilmesidir. Bu havuzun aynı zamanda, üst kapama bezi de vardır. Aynı zamanda, havuza tırmanabilmeniz için havuz merdiveni de ürünün içinde yer alır. Su tahliye vanası sayesinde de bu havuzdan suyu rahatlıkla boşaltabilirsiniz. 

İntex Havuz ve Bot Fiyatları

İntex havuz fiyatları belli başlı unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Örneğin, ürünlerin teknik özellikleri, malzeme yapıları, kullanım alanları ve üretim yapıları gibi nitelikler fiyat aralıklarına etki eder. Genel olarak, bütçe dostu oranlarla şişme havuz ve bot modellerine sahip olabilirsiniz. Ancak tercih edeceğiniz ürünün hangi kesime hitap ettiği de fiyatları etkileyen bir diğer özelliktir. Genellikle, düz ve sağlam bir zemine konulan şişme havuz ve botlar her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

İntex easy set havuz modelleri ise kolay kurulumlu olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kurulumu kolay olduğu için ismini de buradan almıştır. Ekstra güçlü ve dayanıklı olduğu için 3 katmanlı malzemeleri uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlar. Havuzun içinde yer alan suyu bahçe hortumuyla rahatlıkla doldurabilirsiniz. Ortalama su dolum süresi ise 10 dakikadır. Suyu doldurmaya başladığınızda, havuz şeklini alacaktır. Ancak ürünü doldurmadan önce havuzun üst halkasını öncelikle şişirmeniz gerekir. Bu ürün de çocuklar için tercih edebileceğiniz havuz türleri arasındadır. Aynı zamanda, fiyat olarak oldukça ekonomik oranlar ile satışa sunulur. Böylece rahatlıkla satın alabileceğiniz bir üründür. 

İntex Şişme Yatak Kaç Kilo Taşır?

Bu markanın üretmiş olduğu şişme yataklar, farklı kilo ve boyutlarda tasarlanmıştır. Tek ve çift kişilik modelleri olduğu için kaç kilo taşıyacağı konusunda net bir bilgi söylenmesi mümkün olmayacaktır. 

İntex Şişme Yatak Yıkanır Mı?

Bu yatakların üst kısmında yer alan kullanma talimatlarının dikkatli bir şekilde okunması gerekir. Kullanım talimatlarına uygun olarak İntex markasının üretmiş olduğu yataklar yıkanabilir. Bu ürünler elde yıkamaya daha uygundur.

İntex Şişme Yatak Tamir Edilir Mi?

Şişme yataklar, farklı sebeplerden kaynaklı olarak delinir ya da zarara uğrayabilir. Ancak bu gibi durumlar da İntex tamir setleri kullanılarak rahatlıkla şişme yatakları tamir edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

intex

978 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Yurt Dışından Ürünler
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. HepsiLojistik Ürünleri
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön