İnsanların 40 yılı aşkın bir süredir iyi vakit geçirmesine yardımcı olan Intex, iç ve dış mekânlar için yüksek kaliteli, yenilikçi ürünler tasarlamada ve üretmede dünya lideridir. Şişme havuz, havuz aksesuarları, havuz oyuncakları, evde ve kampta kullanabileceğiniz şişme yataklar, şişme çocuk oyuncakları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Intex ürünleri, satışa sunulmadan önce yoğun bir kalite kontrol sürecinden geçirilir. Konusunda uzman Intex çalışanları, üretim sürecinde, ham maddelerin kalitesinden, makinelerin kalibrasyonuna ve her bir ürünün montajına kadar çok çeşitli faktörleri sürekli olarak izler. Intex’in en önemli amacı, güvenli ürünü mümkün olan en iyi kalite ile müşterilerine sunmaktır.

Kamp ya da piknik yaparken olmazsa olmaz ekipmanların hem uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılıkta olması hem de kullanıcıya üst düzey konfor sağlaması beklenir. Intex, kamp malzemeleri fiyatları ile her bütçe ve zevke hitap edecek dayanıklı ve konforlu ürünleri bir araya getirmeyi başarmıştır.

Intex Şişme Yatakları Her Yerde Yanınızda

İç ya da dış mekânlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Intex şişme yataklar normal bir yatak konforunun üzerinde bir konfor sağlar. Dış mekân kullanımlarında ekstra dayanıklılığa sahip şişme yataklar, tekli, çiftli ya da çocuklara özel boyutlarıyla tercihinize sunulmuştur.

 • Elektrikli pompa, el ya da ayak pompası seçenekleri ile yatağınızı hızlıca şişirebilir ya da havasını indirebilirsiniz.
 • Ekstra rahatlık için üst yüzeyi su geçirmez, sıkıştırılmış yumuşak kadife kaplamalı yatak seçenekleri mevcuttur.
 • Güzel bir uyku için ideal sıkılıktadır. Dalgalı yapısı ile destekleyici uyku sağlar.
 • Kompaktır ve hafifliğiyle seyahatlere uygundur.
 • Katlandığı zaman kolaylıkla saklanabilecek boyuttadır.
 • Havayı eşit olarak dağıtan sistem sayesinde deforme olmaz, sarkma yapmaz.

Güvenlikli yüksek kenarlıkları bulunan şişme çocuk yatağı modelinde çocuklarınız emniyetle uyur. İleri teknoloji ile üretilen ergonomik yapısı ile çocuğunuzun vücudunun şeklini alır ve masaj rahatlığı sağlar. Çocuklu misafirleriniz geldiğinde de kolaylıkla şişirip küçük konuklarınızı ağırlayabilme imkânı verir.

Intex Hava Pompaları

Intex kamp malzemeleri fiyatlarında olduğu gibi elektrikli pompa, el pompası ve körüklü pompa çeşitlerinde de bütçenize uygun seçenekler mevcuttur. Intex pompaları;

 • Kolay taşınabilir özelliktedir.
 • Deniz yatağı, top ve şişme yatak gibi birçok ürünü şişirebilmeniz için tasarlanmıştır.
 • Tüm subap girişlerine uygun 3 farklı başlığı bulunmaktadır.
 • En kısa sürede kolaylıkla şişirebilmeye uygun basınçlı pompalardır.
 • Kampta, piknikte, evde ve arabada ihtiyaç duyacağınız her yerde kullanılabilir.

Günlük yaşamda ve doğada rahatlıkla kullanabileceğiniz Intex markalı pek çok farklı ürün bulunmaktadır;

4 kişilik katlanır alüminyum masa sandalye seti, oldukça hafiftir ve kolay taşınabilir. Size iç ve dış mekânlarda kolay kullanım imkânı verir. Kullanımdan sonra da yine saniyeler içinde çanta haline getirebilirsiniz. Masanın tam ortasında bulunan şemsiye deliğine şemsiyenizi de kolayca takabilirsiniz.

Ayrıca çocuğunuzun seyahatlerde rahat bir uyku çekmesini sağlayacak seyahat yastıkları, bebeğinizin altını değiştirmek için kullanabileceğiniz şişme alt değişim yatağı, koltuk olarak da kullanabileceğiniz yataklar Intex tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Şişme Yatak ve Ürünler İçin Güvenlik Tavsiyeleri

 • Kullanımdayken yatağınızı daima tamamen şişirilmiş halde tutunuz.
 • 15 aylıktan küçük çocukları şişme yataklarda yatırmayınız
 • Sıkışmaları önlemek için, 15 aylıktan büyük çocukların kullanımında yatak ile duvar ya da mobilya gibi dikey alanlar arasında en az bir omuz boyunda mesafe bırakınız.
 • Şişme yatağınızı ateşten, keskin ve kırılabilir nesnelerden uzak tutunuz.
 • Yatağınızı şişirirken çok yüksek basınç veren şişiricileri kullanmayınız.
 • Şişme yataklarda kullanılan malzemelerin gerilmesi doğal özellikleridir. İlk kullanımda, şişme yatağınız yeteri kadar gerilmeyip yumuşak kalabilir ve ekstra şişirmeye ihtiyaç olabilir. İstenen sertliği sağlamanız birkaç kullanımdan sonra olacaktır.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

intex Kamp Malzemeleri Fiyatları

Oturma & Dinlenme
Şişme Yataklar
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 64 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/intex