Senelerdir güvenilir ve bilinen bir marka olarak İpana, ağız ve diş sağlığı için hayatımızda yerini koruyor. İpana tüm diş ve diş eti problemlerine profesyonel çözümler getiriyor. Diş hassasiyeti ve çürükler, tartar ve plak oluşumu, lekeler ve diş eti problemlerinin hepsine birden yardımcı olacak etkili çözümler sunan İpana, farklı yaşlara ve sorunlara hitap ediyor.

İpana Pro Expert serisinin Hassasiyet Kalkanı ürünü, içerdiği sodyum florür ve potasyum nitrat maddeleri sayesinde diş minesini onarmaya yardımcı olurken, Clinic Line Diş Eti Koruyucu, Stabilize Stannous Florür sayesinde diş eti problemlerini azaltıyor ve diş minesinin kendisini yenilemesine katkıda bulunuyor. Bunun yanında sadece beyazlatıcı ürünler seçmeniz de mümkün. Pearl serisinin ürünleri, lekeleri yok ederken bembeyaz gülüşleri ortaya çıkarıyor. 2 haftalık doğru ve düzenli kullanım ile dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmanız artık zor değil. Çay ve kahveyi yoğun kullanan ve sigara içenler için geliştirdiği güçlü formülü sayesinde de İpana, tazeleyici ve yenileyici bir beyazlatma özelliğine sahip. Zenginleştirilmiş tam koruma içeren ürünler de, gece ve gündüz için farklı ürünler sunuyor.

İpana, çocukların ağız ve diş bakımını da ihmal etmiyor. 2-7 yaş arasındaki çocuklar için eğlenceli ambalajı ve hafif jel formülü ile onlara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmada destek oluyor. Çocuklarınız için aynı zamanda 4-24 ay, 2-4 yaş ve 5-7 yaş olarak ayrılan diş fırçalarını tercih edebilirsiniz. Süt dişleri, diş etleri ve kalıcı dişler için tasarlanan diş fırçaları ile çocukların diş fırçalama alışkanlıkları, eğlenceli bir deneyime dönüşüyor.

Manuel ve şarj edilebilir diş fırçaları, diş yapınıza ve sorunlarınıza göre farklı çözümler üretiyor. Ayrıca ağız ve diş bakımınızı kusursuz hale getirmek için, İpana Ağız Çalkalama Suyu ve İpana Diş İpi gibi ürünleri de hepsiburada.com da bulmanız mümkün. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve bu deneyimlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...