İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, arayüz, performans ve donanım desteğiyle kullanıcılarına teknolojinin en yenilikçi ürünlerini sunuyor. Tasarımında kullandığı spesifik renklerin yanı sıra boyut ve görüntüleriyle de büyük beğeni topluyor. İzoly bilgisayarlarında Intel Core serileri başta olmak üzere AMD Ryzen'ın işlemci tipi modellerini tercih ediyor. Ekran kartı hafızası 8 GB'a kadar yükselen modellerde paylaşımlı ekran kart hafızası tercihi de mümkün. Sistem belleği olarak 64 GB'a kadar yükselen Ram değeri ile etkin bir kullanım sağlıyor. 1 TB''a kadar yükselen harddisk kapasitesi sayesinde bütün verileriniz güvende oluyor. İzoly masaüstü bilgisayar, 32 GB Ram, 480 GB SSD ve yeni nesil işlemci teknolojileri sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasına giriyor. 

Güçlü İşlemci Sistemi: İzoly Masaüstü Bilgisayar 

İzoly masaüstü bilgisayar siyah renk tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Oldukça zengin tasarımlara sahip olan İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, güçlü donanım desteği ile beğeni topluyor. İzoly, bilgisayarlarında Intel Core i7, Intel Core i5, AMD Ryzen 7 ve AMD Ryzen 5 gibi güçlü işlemci tiplerini tercih ediyor. Bilgisayarın beyni olarak nitelendirilen işlemci, İzoly masaüstü bilgisayar modellerinde en iyi markaların teknoloji tabanlı sürümleriyle tercih ediliyor. Ekran kartı hafızası olarak 2 GB ve 8 GB arasında değişen modeller, yüksek hafıza desteği sunuyor. Çoklu ekran kullanan ve tek ekran kullananlar için özel olarak tasarlanan kartlar ile verileriniz depolanır ve sonraki işlemlerde etkili bir şekilde komut desteği alabilirsiniz. İşletim sistemi olarak tercih edeceğiniz Windows, Linux ve Ubuntu gibi sistemler İzoly ile tamamen uyumlu ve etkili bir performans için kullanıcılarını bekliyor. Dilediğiniz işletim sistemini tercih edeceğiniz İzoly masaüstü bilgisayarlar ile teknoloji evreninde yerinizi alabilirsiniz. 

Oyunlarda Yüksek Performans

İzoly masaüstü bilgisayarlar ile dilediğiniz oyunda güçlü ve etkili performansa hazır olun. En güçlü oyunlarda bile yüksek performans desteği sağlayan bilgisayarlar, yeni rekorlar kırmanıza yardımcı oluyor. 1 TB'a kadar yükselen harddisk kapasitesi sayesinde masaüstü bilgisayarınıza dilediğiniz kadar oyun yükleyebilirsiniz. Yüksek GB'lı oyunlar için geniş bir harddisk imkanı sunan İzoly, kullanıcılarına kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. 4, 8, 16 ve 32 GB RAM kapasitesine sahip olan İzoly masaüstü bilgisayar modelleriyle dilediğiniz oyunu bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Güçlü RAM desteği sayesinde oyunlarda takılma, donma veya kendiliğinden kapanma gibi problemler ortadan kalkıyor. Bilgisayarlarında kullandığı ekran kartlarıyla oyunlarda gerçekçi görüntü deneyimi yaşayabilirsiniz. Intel HD Graphics'in yanı sıra Nvidia GeForce GT420, Nvidia Geforce GT730 ve AMD Radeon RX 570 ekran kartı modellerine sahip olan İzoly masaüstü bilgisayarlar ile en güçlü oyunlarda maksimum net görüntü keyfini yaşayabilirsiniz. Oyunlardaki komut ve video akış hızını net bir şekilde sunan ekran kartlarıyla dilediğiniz oyunda yüksek kalite ekran görüntüsüne sahip olabilirsiniz. 

Etkili Performans Entegre Arayüz: İzoly Bilgisayar 

 • Intel Core ve AMD Ryzen serisi işlemci tipi ile bilgisayarınızdaki program ve oyunlarda güçlü bir altyapıya erişebilirsiniz. 
 • 8 GB'a kadar yükselen ekran kartı hafızası ile dilediğiniz fotoğraf, film ve videoları belleğinize entegre edebilirsiniz. Bu sayede yüksek hızlı veri medya transfer desteği sağlayabilirsiniz. 
 • 1 TB'a kadar yükselen harddisk kapasitesi ile dilediğiniz kadar oyun indirip yükleyebilirsiniz. Film, video, fotoğraflarınızı saklayabilir, sunum ve belgelerinizi depolayabilirsiniz. 
 • 32 GB'a kadar desteklenen RAM kapasitesi ile en güçlü oyunlarda yüksek performans sağlayabilirsiniz. Programlarınızı çalıştırabilir, aynı anda birden fazla işlemi güçlü performansla yapabilirsiniz. 
 • 480 GB'a kadar desteklenen SSD ile bilgisayarınız açılış ve kapanışta oldukça hızlı. Program ve oyunların açılış hızını maksimum seviyede yaşayabilirsiniz. 
 • DDR4 ve DDR3 Ram tipi ile maksimum performans minimum enerji tüketimi. 
 • Ekran kartı modelleriyle film, oyun ve dizilerde en gerçekçi görüntülere sahip olabilirsiniz. 

Programlarda Güçlü Altyapı: İzoly Bilgisayar 

İzoly bilgisayar profesyonel segmentteki kullanıcıları için DDR ve SSD seçimlerini en güçlü programlar için özel olarak tercih ediyor. Çizim, sayısal işlem, okuma ve yazma, veri transferi gibi profesyonel iş alanları için oldukça önemli olan programların kullanımı için güçlü bir altyapı desteği sunuyor. 480 GB SSD kapasitesi sayesinde bilgisayarın açılma hızı oldukça yüksek bir performansa kavuşuyor. Programlarda vereceğiniz komutların, yükleme ve indirmelerin iyi bir seviyeye çıktığı güçlü SSD ile profesyonel kullanıcılar büyük başarılara imza atıyor. İzoly masaüstü bilgisayar modellerinde DDR3 ve DDR4 bellek kullanıyor. Güçlü bellek performansı ile bilgisayarınızda maksimum güce, minimum enerji ile erişebilirsiniz. Güç tasarrufu olarak yüzde 40-50 arasında bir değer sunan İzoly, kullanıcılarına iyi performansı düşük güç tüketimi ile sağlıyor.  

İzoly Masaüstü Bilgisayar ve Monitör

İzoly masaüstü bilgisayarlar dileyen kullanıcılar için monitörlü olarak da satılıyor. Bu sayede farklı monitörlere gerek duymadan İzoly'nin kendi monitörleriyle bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. 18.5, 19, 21 ve 22 inç monitör boyutlarına sahip olan modeller ile gerçekçi görüntüleri İzoly kalitesinde görebilirsiniz. Bilgisayarlar ile renk ve kasa olarak uyumlu olan monitörler kolay kurulum ile kullanıcı dostu özelliği taşıyor. 

Film ve Oyunlarda Gerçekçi Görüntüler

İzoly masaüstü bilgisayarlar film ve oyunlarda gerçekçi bir görüntü deneyimi sunuyor. Yüksek performansın yanında sunduğu maksimum net görüntüler ile film ve oyunlarda keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ekran kartı modelleriyle görüntüler HD kalitede keyifle izleniyor. Film, dizi ve video izlerken gerçekçi görüntü deneyimini yaşayabilirsiniz. Oyunlarda akıcı ve net bir görüntü sunan İzoly, yüksek Wireless ve Ethernet desteği ile FPS değerini minimuma indirgiyor. Bu sayede oyun ve filmlerde görüntü kalitesini maksimuma çıkartıp keyif yapabilirsiniz. 

İzoly Masaüstü Bilgisayarlarda Donanım Desteği

İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, tercihinize göre monitörlü olarak satılmaktadır. Bilgisayarlarda bulunan USB port desteği sayesinde dilediğiniz kadar donanımı bilgisayarınıza entegre edip kullanabilirsiniz. Klavye ve mausenin yanı sıra flashbellek ve şarj kablosu gibi sıklıkla kullanılan donanımlar İzoly ile etkin performans sağlıyor. Yazıcı, faks, oyun konsolları, modem gibi cihazlarınızı İzoly masaüstü bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Bu sayede günlük hayatınızda ve iş hayatınızda maksimum verimi sağlayabilirsiniz. 

Geniş Kullanım Alanı ve Estetik Tasarım

İzoly masaüstü bilgisayar modellerini ev, ofis ve oyun kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz. Evinizde dilediğiniz kadar film izleyebilir, oyun oynayabilir, sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ofisinizde tercih edeceğiniz İzoly masaüstü bilgisayarlarla en zorlu programları yüksek performansla kullanabilirsiniz. Oyun tercihiniz için özel olarak tasarlanan İzoly bilgisayarlar ile oyun evreninde yeni rekorlara imza atabilirsiniz. İzoly masaüstü bilgisayarlarında siyahın özel tonlarını tercih ediyor. Mat ve parlak olarak farklılık gösteren bilgisayar renkleri kullanım alanınızda dekorunuza estetik katıyor. Oyun severler için tasarlanan modellerde temel renklerin yanı sıra karmaşık renklerde kullanılıyor. İzoly masaüstü bilgisayar modelleri saçtığı ışıklarla performansınıza havalı bir görüntü katıyor. 

İzoly, standartların ötesinde bilgisayar sloganı ile pazarda güçlü rekabetini sürdürüyor. Bilgisayarlarında kullandığı donanım desteği ve güçlü arayüz ile kullanıcılarına yüksek performans vadediyor. Profesyonel, orta ve başlangıç segmentindeki kullanıcılara özgü tasarlanan onlarca model, yenilikçi teknolojiler ile donatıldı. İzoly masaüstü bilgisayar modeli, ev, ofis ve oyun alanlarında maksimum performans desteği sunuyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

İzoly Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

183 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi A-Z
 4. Ekran Kartı Modeli A-Z
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Markalar A-Z
  1. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  2. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  3. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  7. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  8. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Destro Masaüstü Bilgisayarlar
  11. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  12. Warbox Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  14. Zariyos Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  17. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Collect Masaüstü Bilgisayarlar
  19. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Month Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Ramtech Masaüstü Bilgisayarlar
  31. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Ferih Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Oyunkolik Masaüstü Bilgisayarlar
  34. Aidata Masaüstü Bilgisayarlar
  35. Apple Masaüstü Bilgisayarlar
  36. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  37. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  38. Mapple Masaüstü Bilgisayarlar
  39. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
 7. Ekran Kartı Hafızası
  1. 4 GB
  2. 2 GB
  3. Paylaşımlı
 8. İşletim Sistemi
 9. SSD Kapasitesi
 10. İşlemci Nesli
 11. Kullanım Amacı
 12. RAM Kapasitesi
 13. Monitör
 14. Ekran Kartı Tipi
 15. Harddisk Kapasitesi
 16. İşlemci Numarası A-Z
 17. Ram Tipi
 18. Fotoğraflı Değerlendirme
 19. Satıcı
 20. Optik Sürücü
 21. Webcam
 22. Kart Okuyucu
 23. Power Supply
 24. Ethernet
 25. Adet
 26. Wireless Özelliği
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka İzoly
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/izoly
Başa dön