İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, arayüz, performans ve donanım desteğiyle kullanıcılarına teknolojinin en yenilikçi ürünlerini sunuyor. Tasarımında kullandığı spesifik renklerin yanı sıra boyut ve görüntüleriyle de büyük beğeni topluyor. İzoly bilgisayarlarında Intel Core serileri başta olmak üzere AMD Ryzen'ın işlemci tipi modellerini tercih ediyor. Ekran kartı hafızası 8 GB'a kadar yükselen modellerde paylaşımlı ekran kart hafızası tercihi de mümkün. Sistem belleği olarak 64 GB'a kadar yükselen Ram değeri ile etkin bir kullanım sağlıyor. 1 TB''a kadar yükselen harddisk kapasitesi sayesinde bütün verileriniz güvende oluyor. İzoly masaüstü bilgisayar, 32 GB Ram, 480 GB SSD ve yeni nesil işlemci teknolojileri sayesinde kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasına giriyor. 

Güçlü İşlemci Sistemi: İzoly Masaüstü Bilgisayar 

İzoly masaüstü bilgisayar siyah renk tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Oldukça zengin tasarımlara sahip olan İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, güçlü donanım desteği ile beğeni topluyor. İzoly, bilgisayarlarında Intel Core i7, Intel Core i5, AMD Ryzen 7 ve AMD Ryzen 5 gibi güçlü işlemci tiplerini tercih ediyor. Bilgisayarın beyni olarak nitelendirilen işlemci, İzoly masaüstü bilgisayar modellerinde en iyi markaların teknoloji tabanlı sürümleriyle tercih ediliyor. Ekran kartı hafızası olarak 2 GB ve 8 GB arasında değişen modeller, yüksek hafıza desteği sunuyor. Çoklu ekran kullanan ve tek ekran kullananlar için özel olarak tasarlanan kartlar ile verileriniz depolanır ve sonraki işlemlerde etkili bir şekilde komut desteği alabilirsiniz. İşletim sistemi olarak tercih edeceğiniz Windows, Linux ve Ubuntu gibi sistemler İzoly ile tamamen uyumlu ve etkili bir performans için kullanıcılarını bekliyor. Dilediğiniz işletim sistemini tercih edeceğiniz İzoly masaüstü bilgisayarlar ile teknoloji evreninde yerinizi alabilirsiniz. 

Oyunlarda Yüksek Performans

İzoly masaüstü bilgisayarlar ile dilediğiniz oyunda güçlü ve etkili performansa hazır olun. En güçlü oyunlarda bile yüksek performans desteği sağlayan bilgisayarlar, yeni rekorlar kırmanıza yardımcı oluyor. 1 TB'a kadar yükselen harddisk kapasitesi sayesinde masaüstü bilgisayarınıza dilediğiniz kadar oyun yükleyebilirsiniz. Yüksek GB'lı oyunlar için geniş bir harddisk imkanı sunan İzoly, kullanıcılarına kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. 4, 8, 16 ve 32 GB RAM kapasitesine sahip olan İzoly masaüstü bilgisayar modelleriyle dilediğiniz oyunu bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Güçlü RAM desteği sayesinde oyunlarda takılma, donma veya kendiliğinden kapanma gibi problemler ortadan kalkıyor. Bilgisayarlarında kullandığı ekran kartlarıyla oyunlarda gerçekçi görüntü deneyimi yaşayabilirsiniz. Intel HD Graphics'in yanı sıra Nvidia GeForce GT420, Nvidia Geforce GT730 ve AMD Radeon RX 570 ekran kartı modellerine sahip olan İzoly masaüstü bilgisayarlar ile en güçlü oyunlarda maksimum net görüntü keyfini yaşayabilirsiniz. Oyunlardaki komut ve video akış hızını net bir şekilde sunan ekran kartlarıyla dilediğiniz oyunda yüksek kalite ekran görüntüsüne sahip olabilirsiniz. 

Etkili Performans Entegre Arayüz: İzoly Bilgisayar 

  • Intel Core ve AMD Ryzen serisi işlemci tipi ile bilgisayarınızdaki program ve oyunlarda güçlü bir altyapıya erişebilirsiniz. 
  • 8 GB'a kadar yükselen ekran kartı hafızası ile dilediğiniz fotoğraf, film ve videoları belleğinize entegre edebilirsiniz. Bu sayede yüksek hızlı veri medya transfer desteği sağlayabilirsiniz. 
  • 1 TB'a kadar yükselen harddisk kapasitesi ile dilediğiniz kadar oyun indirip yükleyebilirsiniz. Film, video, fotoğraflarınızı saklayabilir, sunum ve belgelerinizi depolayabilirsiniz. 
  • 32 GB'a kadar desteklenen RAM kapasitesi ile en güçlü oyunlarda yüksek performans sağlayabilirsiniz. Programlarınızı çalıştırabilir, aynı anda birden fazla işlemi güçlü performansla yapabilirsiniz. 
  • 480 GB'a kadar desteklenen SSD ile bilgisayarınız açılış ve kapanışta oldukça hızlı. Program ve oyunların açılış hızını maksimum seviyede yaşayabilirsiniz. 
  • DDR4 ve DDR3 Ram tipi ile maksimum performans minimum enerji tüketimi. 
  • Ekran kartı modelleriyle film, oyun ve dizilerde en gerçekçi görüntülere sahip olabilirsiniz. 

Programlarda Güçlü Altyapı: İzoly Bilgisayar 

İzoly bilgisayar profesyonel segmentteki kullanıcıları için DDR ve SSD seçimlerini en güçlü programlar için özel olarak tercih ediyor. Çizim, sayısal işlem, okuma ve yazma, veri transferi gibi profesyonel iş alanları için oldukça önemli olan programların kullanımı için güçlü bir altyapı desteği sunuyor. 480 GB SSD kapasitesi sayesinde bilgisayarın açılma hızı oldukça yüksek bir performansa kavuşuyor. Programlarda vereceğiniz komutların, yükleme ve indirmelerin iyi bir seviyeye çıktığı güçlü SSD ile profesyonel kullanıcılar büyük başarılara imza atıyor. İzoly masaüstü bilgisayar modellerinde DDR3 ve DDR4 bellek kullanıyor. Güçlü bellek performansı ile bilgisayarınızda maksimum güce, minimum enerji ile erişebilirsiniz. Güç tasarrufu olarak yüzde 40-50 arasında bir değer sunan İzoly, kullanıcılarına iyi performansı düşük güç tüketimi ile sağlıyor.  

İzoly Masaüstü Bilgisayar ve Monitör

İzoly masaüstü bilgisayarlar dileyen kullanıcılar için monitörlü olarak da satılıyor. Bu sayede farklı monitörlere gerek duymadan İzoly'nin kendi monitörleriyle bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. 18.5, 19, 21 ve 22 inç monitör boyutlarına sahip olan modeller ile gerçekçi görüntüleri İzoly kalitesinde görebilirsiniz. Bilgisayarlar ile renk ve kasa olarak uyumlu olan monitörler kolay kurulum ile kullanıcı dostu özelliği taşıyor. 

Film ve Oyunlarda Gerçekçi Görüntüler

İzoly masaüstü bilgisayarlar film ve oyunlarda gerçekçi bir görüntü deneyimi sunuyor. Yüksek performansın yanında sunduğu maksimum net görüntüler ile film ve oyunlarda keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Ekran kartı modelleriyle görüntüler HD kalitede keyifle izleniyor. Film, dizi ve video izlerken gerçekçi görüntü deneyimini yaşayabilirsiniz. Oyunlarda akıcı ve net bir görüntü sunan İzoly, yüksek Wireless ve Ethernet desteği ile FPS değerini minimuma indirgiyor. Bu sayede oyun ve filmlerde görüntü kalitesini maksimuma çıkartıp keyif yapabilirsiniz. 

İzoly Masaüstü Bilgisayarlarda Donanım Desteği

İzoly masaüstü bilgisayar modelleri, tercihinize göre monitörlü olarak satılmaktadır. Bilgisayarlarda bulunan USB port desteği sayesinde dilediğiniz kadar donanımı bilgisayarınıza entegre edip kullanabilirsiniz. Klavye ve mausenin yanı sıra flashbellek ve şarj kablosu gibi sıklıkla kullanılan donanımlar İzoly ile etkin performans sağlıyor. Yazıcı, faks, oyun konsolları, modem gibi cihazlarınızı İzoly masaüstü bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Bu sayede günlük hayatınızda ve iş hayatınızda maksimum verimi sağlayabilirsiniz. 

Geniş Kullanım Alanı ve Estetik Tasarım

İzoly masaüstü bilgisayar modellerini ev, ofis ve oyun kullanımlarınızda tercih edebilirsiniz. Evinizde dilediğiniz kadar film izleyebilir, oyun oynayabilir, sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ofisinizde tercih edeceğiniz İzoly masaüstü bilgisayarlarla en zorlu programları yüksek performansla kullanabilirsiniz. Oyun tercihiniz için özel olarak tasarlanan İzoly bilgisayarlar ile oyun evreninde yeni rekorlara imza atabilirsiniz. İzoly masaüstü bilgisayarlarında siyahın özel tonlarını tercih ediyor. Mat ve parlak olarak farklılık gösteren bilgisayar renkleri kullanım alanınızda dekorunuza estetik katıyor. Oyun severler için tasarlanan modellerde temel renklerin yanı sıra karmaşık renklerde kullanılıyor. İzoly masaüstü bilgisayar modelleri saçtığı ışıklarla performansınıza havalı bir görüntü katıyor. 

İzoly, standartların ötesinde bilgisayar sloganı ile pazarda güçlü rekabetini sürdürüyor. Bilgisayarlarında kullandığı donanım desteği ve güçlü arayüz ile kullanıcılarına yüksek performans vadediyor. Profesyonel, orta ve başlangıç segmentindeki kullanıcılara özgü tasarlanan onlarca model, yenilikçi teknolojiler ile donatıldı. İzoly masaüstü bilgisayar modeli, ev, ofis ve oyun alanlarında maksimum performans desteği sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İzoly Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

402 ürün listeleniyor
HP
Asus
Lenovo
MSI
Dell
Casper
Go Gamer
Zetta
Acer
Turbox
Dragos
Zeiron
Ramtech
İzoly
Xaser
Rogame
Gameline
Canar
BigGameX
Avantron
8 GB
4 GB
6 GB
Paylaşımlı
12 GB
16 GB
10 GB
9 GB
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
İşlemci Tipi
Toplam 38 / 402 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
HDDKısa yazılışı HDD olan hard disk drive ürünleri, veri transferini ve depolanmasını sağlar. HDD’ler, ilk keşfedildiklerinde boyut olarak oldukça büyük üretilirken, günümüzde kompakt boyutlarda tasarlanır. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisyarlar ya da çok daha küçük boyutlara sahip akıllı telefonlar gibi elektronik cihazlarda bilgi depolamaya ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde HDD'ler mutlaka bulunur. HDD’lerin bellek kapasitesi ise MB (megabayt), GB (gigabayt) ve TB (terabayt) olarak ifade edilebilir. İhtiyaçlar doğrultusunda bellek kapasitesine karar verilmesi, HDD’nin kullanımının uzun olmasını sağlar. Hard Disk Drive ürünleri, cihazlara monte edilerek ya da taşımaya elverişli şekilde üretilebilir. Taşımaya elverişli HDD cihazlar sayesinde veriler taşınabilir ve verilere ihtiyaç duyulan her an erişebilir. HDD’ler, veri aktarma konusunda RAM’lere oranla çok daha yavaştır. Bu nedenle bilgisayarda kalıcı ve yardımcı bellekler yer alır. RAM’de depolanan veriler, bilgisayarın kapatılmasıyla silinir; ancak kalıcı bellekler, kullanıcının dilediği her veriyi bilgisayar kapatılsa bile saklar. Bu nedenle hard disklerin işlevi, bilgisayarlarda önemlidir. HDD’ler, dönen disklere sahiptir ve bu dönen disklerin üst kısımlarında manyetik bantlar yer alır. Bu disk ve manyetik bantların hemen üstlerinde okuma ve yazma kafaları bulunur ve bu sayede veriler, bilgisayar ortamında görüntülenebilir ve depolanabilir. HDD ürünleri, narin yapılara sahiptir. Özellikle taşınabilen modellerin özenli saklanması ve itinalı taşınması önemlidir. Yere düşürülmesi, HDD’nin darbe alması ya da sıvı teması, sabit diskin hasar görmesine ve kayıtlı olan tüm verilerin silinmesine neden olabilir. Kimi belleklerden bir uzman yardımıyla veriler kurtarılabilirken, kimi durumlarda ise diskin aldığı zarar nedeniyle veriler sonsuza kadar silinir. Cihazlarınızdaki kıymetli verilerinizin kaybolmaması için diskin hasarlardan koruyan harici Hard Disk Drive'lara özel olarak üretilen koruma kılıfları kullanılabilir.
Detaylar
SSDSSD (Solid State Disk), Türkçe'ye "Katı Hâl Sürücü" şeklinde çevrilmektedir. SSD'ler sabit disklerin yerini alan ve onlardan daha hızlı, kompakt ve güvenli veri depolama aygıtlarıdır. SSD, klasik hard disklerdeki bir motorun çalıştırdığı mekanik plakaların yerine tamamen bellek yongaları kullanır. Bu durumun getirdiği en önemli avantaj, SSD'lerin çok daha hızlı olmasıdır. SSD, işletim sistemlerinin daha hızlı açılmasını; aynı zamanda pek çok uygulama ve işlemin daha hızlı başlamasını sağlarken, veri kopyalama ve taşıma işlemlerini de önemli ölçüde hızlandırır. Bunun dışında oyun içi yükleme sürelerini de büyük oranda kısaltır. SSD'lerin bir diğer artısı ise bünyelerinde mekanik bir parça bulundurmadıklarından, darbelere ve dış etkenlere karşı daha güvenli ve korunaklı olmalarıdır. Aynı zamanda normal SSDlere göre çok daha sessizdirler. SSD disklerin kapasitesi, genel olarak 120 GB seviyesinden başlayarak artmaktadır. Bu sürücüler de kendi aralarında farklı türlere ayrılmıştır. Notebook ve masaüstü bilgisayarlara HDD sürücülerle aynı SATA portu üzerinden takılabilen SSD çeşitleri daha yaygın olsa da mSATA ve M2 adlarıyla küçük SATA portları üzerinden girişi yapılabilen daha küçük, kompakt ve daha hızlı SSD çeşitleri de bulunmaktadır. mSATA sürücüler, özellikle ultrabook cihazlarda tercih edilen 2 inç boyutlarından küçük sürücüler olmakla birlikte günümüzde pek çok anakart, bu portu desteklemektedir. M2 SSD'ler de çoğu notebook ve anakarta takılabilen hem daha küçük hem de genel olarak 2.5 inçlik normal SSD'lerden daha hızlı okuma ve yazma değerleri bulunan katı hâl sürücüleridir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara takılabilen SSD sürücüler haricinde günümüzde USB bağlantısı üzerinden kullanılabilen taşınabilir SSD'ler de bulunmaktadır. İşletim sisteminin, grafik uygulamalarının, programların ve eğer mümkünse oyunların SSD sürücü üzerine kurulması önerilmektedir. Bunların haricindeki diğer dosyalar ve depolama işlemleri için HDD diskler de kullanılabilir.
Detaylar
HarddiskHarddisk, bir bilgisayar içerisindeki ana ve çoğunlukla en büyük veri depolama donanımıdır. İşletim sisteminden yazılıma dek birçok dosya, "sabit disk" olarak da anılan harddisk sürücüsünde saklanır. Harddisk, çoğu zaman doğru bir teknik kullanım olmamasına rağmen, Microsoft Windows’un birincil bölümünü adlandırırken "C" sürücü harfini kullanmasından ötürü C sürücüsü olarak da bilinir. Kısaca HDD olarak da anılan ve küçük boyutlara büyük verileri sığdıran harddisk, bilgisayarlardan akıllı telefonlara kadar birçok alanda kullanılmaktadır. RAM gibi geçici depolamalardan farklı olarak harddisk, kapatıldığında bile verilerin saklanmasını sağlar. Döner plakalardan oluşan Harddisk içerisinde veriyi okumak ve yazmak için bir aktüatör kolu ile hareket eden manyetik kafalar vardır. Veri organizasyonunun "track" adı verilen halka setlerle yapıldığı bu cihazlar, verinin yazılması ve okunması için temel bir sistem sunar. Bilgisayarlarda veri depolanmasını sağlayan ve RAM’lerden farklı olarak kapansa dahi verilere erişmenize yardımcı olan Harddisk, manyetik bir ortamda bilgilerin kayıt edilmesine yardımcı olur. Bilgisayarlarda birden fazla Harddisk bulunabilir. İlk Harddisk, C sürücüsü olarak adlandırılırken, daha sonra takılan Harddiskler ise sırasıyla D, E, F harflerini alabilir. Harddiskler, bilgisayarınızı açtığınız zaman işletim sisteminden yazılımına dek tüm verileri sistem belleğine yükler ve kalıcı olarak saklamak istediklerinizi korur. Dâhili ve harici olmak üzere kullanım şekline göre iki tür harddisk vardır. Bilgisayarınızın performansını artırmak adına harddiski yükseltebileceğiniz gibi ihtiyacınıza göre harici bir harddisk de kullanabilirsiniz. Taşınabilir harici harddiskler, daha mobil bir depolama alanı sunmaktadırlar. Aynı zamanda harici harddiskleri veri yedekleme aracı olarak da kullanabilirsiniz. Harddiskler konusunda birçok alternatif mevcuttur. Bu alternatifler içerisinden öne çıkan isimler ise Western Digital, Seagate, Samsung, Toshiba ve Apple gibi üreticilerin ürettiği farklı boyut ve ihtiyaca yönelik ürünlerdir.
Detaylar
İşlemciBilgisayarın çalışmasını ve sistem içindeki data (veri) akışını kontrol eden; verileri değerlendirip yeni veriler üreten elektronik aygıta işlemci denilmektedir. İşlemcinin veriler üzerinde yaptığı işlemler, basit aritmetik işlemler olabildiği gibi çok daha karmaşık olan işlemleri de içerebilir. İşlemciler, sadece bilgisayarlarda bulunan bir donanım değildir. Tüm elektronik cihazların çalışması, işlemci yoluyla gerçekleşir. Fabrikalardaki otomatik cihazlar, televizyonlar, otomatik çamaşır ve bulaşık makineleri de işlemci sayesinde çalışmaktadır. İşlemciler, girilen tuşun ifade ettiği karakteri aynen ekranda gösterebildiği gibi; aldığı verileri değerlendirip yeni veriler de üretebilmektedir. İnsan beyninin sinir sistemi vasıtasıyla tüm vücut organlarını kontrol edebildiği gibi işlemciler de kontrol sinyalleri ile sisteme bağlı olan tüm birimlerin çalışmasını düzenleyerek yönetir. Elektronik sistemlerinin üzerinden aktığı milyonlarca transistör mikroişlemcileri oluşturularak, bilgisayarın yaptığı tüm toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gibi işlemler, işlemciden gelen sinyaller vasıtasıyla gerçekleşir. Sistem devresinde elektrik sinyalinin olması “1” olarak ifade edilirken, devrede elektrik sinyalinin olmaması ise “0” olarak ifade edilmektedir. İşlemci, bu işlemleri en basit sayma sistemi olan ikili sistem üzerinden gerçekleştirir. Ancak, işlemciye ne yapmasını istediğinizi söyleyen programlar olmadığı sürece işlemci bir işe yaramaz. Bilgisayarlardaki tüm programlar hard diskte (sabit disk) tutulur ve işlemci her saniye milyonlarca, hatta milyarlarca komutu işleme gücüne sahiptir. Günümüzde kullanılan işlemcilerin çoğu, 0,25 mikron olarak üretilmekte ve bu mikron rakamı ne kadar aşağı düşerse, işlemcinin hızı da o derece artmaktadır. Her bilgisayarda komutları düzenli bir şekilde yerine getirebilmesi için işlem hızını belirleyen ve aygıtlar arasındaki senkronizasyonu sağlayan dâhili bir saat bulunur ve işlemci, her bir komutu belirli bir saat döngüsünde yerine getirir. 1 MHz, saniyede bir milyon saat döngüsüne karşılık gelmekte ve 500 MHz’lik bir işlemci, saniyede 400 milyon döngü yapabilmektedir.
Detaylar
Ekran KartıEkran kartı, bilgisayarın monitöre görüntü vermesini sağlayan bilgisayar donanımına verilen addır. GPU (Graphic Processing Unit kelimesinin kısaltılmışı) veya Grafik İşlemci Ünitesi olarak da bilinir. Ekran kartları; harici ayrı bir kart olarak ya da işlemci ünitesine tümleşik (paylaşımlı) olarak da bulunabilmektedir. Günümüzde ekran kartı üretimi yapan iki büyük firma öne çıkmaktadır. Bunlar, NVidia ve AMD firmaları olmakla birlikte Intel gibi işlemci devleri de kendi işlemcilerinde tümleşik olarak ekran kartı bulundurmaktadır. NVidia ve AMD arasındaki rekabet, ekran kartlarının gün geçtikçe daha yüksek işlem gücüne sahip olmasını ve GPU işlemci mimarilerinin gelişmesini sağlamaktadır.  Ekran kartları, bilgisayar içerisinde üretilen yazı ve grafikleri VGA, DVI veya HDMI gibi aktarma donanımları ile monitöre iletirler. GPU'lar (harici olanlar), anakart üzerinde bulunan çeşitli veri yolları üzerine konumlandırılır. Günümüzde ekran kartlarının takıldığı en çok kullanılan veri yolu PCI-e olsa da PCI ve PCI-X gibi çeşitli veri yollarına da takılabilen ekran kartları bulunmaktadır. Ayrıca, Multi-GPU denilen birden fazla ekran kartının takılabildiği sistemler için Crossfire ve SLI gibi teknolojiler geliştirilmiştir. Günümüz ekran kartlarında pek çok donanım arabirimi bulunmakla birlikte kartın işlemci gücü ve mimari yapısı büyüdükçe enerji tüketimi de doğru orantılı olarak artar. Bunların yanı sıra yüksek işlem gücüne sahip ve gelişmiş ekran kartlarının pek çoğunda soğutucu fan veya soğutucu plaka da bulunur.  Günümüzde üretilen tümleşik ekran kartları; genellikle ev ve ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verirken, harici olarak üretilen ekran kartlarının büyük çoğunluğu ise özellikle oyuncu bilgisayarlarında veya video render ve grafik tasarım işlemleri yapılacak bilgisayar sistemlerinde kullanılmaktadır.. Bu tür ekran kartları için sürekli özelleştirme ve yeni güncellemeler gelerek kartların gücü ve verimliliği artırılmaya çalışılmaktadır.
Detaylar