James Franco

Sizleri değişik hava koşullardan koruyan ve şıklığı da beraberinde getiren nice ayakkabı ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bir ürün grubu olan James Franco markasının tasarımları, geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olup, ihtiyacınız olandan fazlasını en iyi şekilde sizlere sunacaktır. Her bir ayakkabı modeli ile fark yaratan bu marka, kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sayfamızda yer alan markanın başlıca ayakkabıları; bot, sandalet, günlük, spor ve iskarpin ürünleri olmaktadır. Botlar ve günlük ayakkabılarda hem deri, hem de süet ayakkabı tasarımları yer alabilmektedir. Birçok farklı ayrıntıda imal edilen bu ürün çeşitleri, her kullanıcının zevkine göre üretilmektedir. Her bir ürün çeşidini başlıca siyah renk, mavi renk ve kahverengi renklerinin çeşitli tonlarında bulabilmek mümkündür. Ayrıca tek renkten meydana gelmeyen birçok model üzerinde beyaz veya kırmızı renkli olan kısımlar da mevcut olmaktadır.

Kaliteli materyallerden üretilen bu tasarımlar arasından günlük kullanımdan özel kullanıma kadar değerlendirebileceğiniz tarzınıza yakışır birden fazla ürünü elde edebilirsiniz. Kış mevsimlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak ve hiçbir surette hava veya su geçirmeyecek olan konforlu botlardan, yaz mevsimlerinde oldukça pratik ve rahat bir kullanım sağlayacak olan şık sandaletlere kadar her nitelikte bulabileceğiniz James Franco modelleri ile yaşamınıza bir yenilik kazandırmış olacaksınız. Genel itibariyle süet ve deri ayakkabı tasarımlarında, giyim esnasında ayak uçlarının bükülmesi doğrultusunda iz meydana gelebilmektedir. Ancak bu ürünlerin nitelikli dış tasarımı, giyim deneyiminiz esnasında uzun vadede kırılma ve benzeri bir deformasyona uğramayacaktır. Ayrıca markanın her bir ayakkabı modeli de rahatlıkla temizlenebilir bir yapıya sahiptir. İpli, tokalı veya sade bir biçimde dizayn edilmiş birbirinden farklı bu her bir modeli deneyimlemekten de çok memnun kalacaksınızdır.

Gösterişli ve Minimal Yapılı Çeşitleriyle James Franco Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Markanın bütün ayakkabı çeşitleri, rahat taban yapıları sayesinde konforlu bir giyim deneyimi sunmaktadır. Ortopedik özelliklerinin yanı sıra sağlam yapılı dış tasarımları ile de çok faydalı ürünler olmakta olup, farklı görünümlerde şık detaylarda beğeninize sunulabilmektelerdir. Başlıca ayakkabı türlerinden söz etmek gerekirse öncelikle James Franco ayakkabı bot çeşitlerinden bahsedilebilir. Sayfamızda yer alan markanın botları; ipli kaba bot tasarımları, zarif görünümlü ipli bot modelleri, fermuarlı yarı bot modelleri ve bağcıksız spor bot ürün çeşitleri olmaktadır. Bu her bir bot ürün grubu içerisinde farklı renk ve tasarımlarda şık modeller yer alabilmektedir. Kullanım yerleri olarak değerlendirmek gerekirse öncelikle fermuarlı yarı bot tasarımları ile spor bot modelleri gündelik olarak sonbahar havalarında hem ayaklarınızı sıcak tutacak, hem de hava alacak yapıda, konforlu ürün grupları olmaktadırlar. Kolaylıkla giyilebilir yapıları sebebiyle sıkça tercih gören bu ürünler, bottan çok rahat bir spor ayakkabı ile iskarpin arası bir ayakkabı formuna benzemektedirler. Kategorimizde yer alan birçok bot türü, 36 numaradan 47 numaraya kadar çocuğundan yetişkinine göre çeşitli modellerde bulunabilmektedirler.

James Franco ortopedik ayakkabı çeşitleri içerisinde anılabilecek bir diğer ürün grubu ise, birbirinden şık ve renkli tasarımlarda bulunabilecek kadın sandalet modelleridir. Bu ürünler arasında ister bir plajda değerlendirilebilecek isterse de iş hayatında kullanım sağlanabilecek birçok şık tasarım yer almaktadır. Sandaletleri genel itibariyle deri içerikli üretilmiş olarak bulabilmeniz mümkündür. Sizlere kusursuz bir rahatlık sağlayacak olan bu modelleri, özellikle de ilkbahar ve yaz mevsimlerinde kullanmaktan büyük keyif duyacaksınızdır. Günlük kullanıma uygun ayakkabı ürünlerinden de söz etmek gerekirse, bu tasarımları hem süet, hem de deri olarak kolaylıkla elde edebilmek mümkündür. Klasik bir siyah renkte bulabileceğiniz çeşitli modellerin yanı sıra, mavi renkte veya kahverenginin çeşitli tonlarında birbirinden farklı tasarımlarda pek çok kaliteli modelleri de bulabileceksiniz. Arzu ederseniz ipli bir ürün modelini, isterseniz de ipsiz yapıda imal edilmiş bir günlük ayakkabı çeşidini tercihte bulunabilirsiniz. Bu ürün çeşitleri içerisinde pek çok farklı ortama göre uygun olan James Franco ayakkabı tasarımları yer almaktadır. Bazı ayakkabı modelleri hem iş yerlerinizde, hem de dışarıda arkadaşlarınızla buluşacağınız sosyal faaliyetlerinizde kıyafetlerinizle kolaylıkla kombin oluşturabilecek nitelikte modeller olmaktadır. Rahat taban yapıları bulunan bu ürünler ile gün içerisinde ayaklarınız hiç yorulmayacaktır. Sizlere eşsiz bir kullanım pratikliği sunacak olan her bir ürün çeşidini deneyimlemekten çok memnun kalacaksınız.

Deri Tasarımlı James Franco Ayakkabı Çeşitleri Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Markaya ait deri ayakkabıları bot, günlük veya iskarpin olarak sayfamızda bulabilmeniz mümkündür. Genel itibariyle bu deri James Franco ayakkabı çeşitleri, oldukça kaliteli içeriklerden imal edilmektedir. Dolayısıyla yapılarında kolaylıkla hasar meydana gelmeyecek olsa da, temizlik esnasında yanlış bir uygulama deformasyona sebebiyet olabilir. Ayrıca ekstra bir özen göstermek de her zaman için faydalıdır. Deri ayakkabıların aşınıp yıpranmasını engellemek, uzun ömürlü bir şekilde ilk zamanki yeniliğini muhafaza edebilmek için başlıca temizleme yöntemlerinin başında ayakkabı fırçaları gelmektedir. Fırçaların kullanımı tek başına olmamakta olup, yanı sıra ayrıca deri ayakkabı spreyleri, parlatıcı, beyaz sirke ve yumuşak bir bez de kullanılmaktadır. Bu temizleme kiti ile uygulama yapmadan önce ayakkabınızın iplerini çıkartmayı unutmamanız gerekmektedir. Temizleme faaliyeti olarak ise hepsinden önce fırça ile ayakkabı üzerindeki mevcut tozlar alınır. Daha sonra yumuşak bez nemlendirilerek yavaş bir şekilde, bastırmadan ayakkabı yüzeyi silinmeye başlanır. Silme işlemi, yuvarlak hareketler oluşturularak sağlanmalıdır. Ayakkabı spreyi kullanılarak da aynı silme işlemi sağlanabilir. Eğer deri ayakkabılarınız üzerinde çeşitli lekeler oluşmuş ise temizlenebilmeleri için bezin üzerine beyaz sirke dökülüp deri yüzey bu bez aracılığıyla silinebilir. Bu işlem James Franco bot ürünleri için de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Sirke kesinlikle ayakkabılarınız üzerinde bir sorun teşkil etmeyecektir. Bu işlemin ardından deri ayakkabı spreyi veya cilasını dikiş kısımları haricinde kalan deri yüzey üzerine uygulayarak bez yardımıyla silme işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde uygulama sayesinde ayakkabılarınız bütün parlaklığıyla ilk günkü yeniliklerine kavuşacaktır.

Temizleme işleminde kullanım sağlanabilecek bir diğer ürün grubu ise; başta yine bir ayakkabı fırçası olmak üzere oda sıcaklığında 2 bardak su, 1 adet yumuşak bez ve 1 kaşık sıvı sabun olmaktadır. Bu temizleme yönteminde yine aynı şekilde öncelikle fırça ile ayakkabı üzerindeki tozlar alınmaktadır. Ardından oda sıcaklığındaki su ile sıvı sabun karıştırılır. Yumuşak bezin bu sabunlu suda ıslatılması ile ayakkabının yüzeyi silinmeye başlanır. Bu sayede pratik bir şekilde deri ayakkabılarınız lekelerden arınabilmektedir. James Franco ayakkabı renkleri ne olursa olsun, bu işlemi uygulamanız ardından renginde solma veya eskime söz konusu olmayacaktır. Ayrıca bu ürünleri kullanım deneyiminiz esnasında temiz giymeye özen göstermeniz, ömürlerini daha çok uzatabilmeniz açısından çok önem arz etmektedir. Kullanıcı yorumlarını inceleyecek olursanız, kullanıcıların bu şık tasarımlardan ne kadar memnun kaldıklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Parlak deri ayakkabılarınız ile yapacağınız kombinleriniz, sizlere her zaman için kusursuz bir şıklık kazandıracaktır.

Deri Tasarımlı James Franco Ayakkabı Ürünlerinde Doğru Kullanım Uygulamaları

Deri James Franco ayakkabı ürünlerini kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken öncelikli unsur, ürünlerin güneş altında bırakılmamaları, bu şekilde uzun süre direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamalarıdır. Böylelikle deri ayakkabılarınızın yüzeyinde herhangi bir suretle bozulma görülme olasılığı oldukça aza indirgenebilecektir, çok daha uzun ömürlü kullanım elde edebileceksiniz. Ayrıca deri ayakkabılarınızı muhafaza ederken yüzeyinin başka bir ayakkabı veya cisimle temas halinde olmaması, özellikle üzerine başka bir malzeme koyulmaması önemlidir. Markanın ürünleri her ne kadar nitelikli olsalar da sivri veya ağır bir cisim ile uzun süre temas halinde kalarak muhafaza edildiklerinde yapılarının yıpranabilmesi söz konusudur. Ayrıca ayakkabılarınızı her kullanım deneyiminiz ardından fırça ile temizlemenizde fayda bulunmaktadır. Mümkünse her seferinde deri ayakkabı spreyinizi de az miktarda uygulamanız sizlere ilk günkü yeniliğini uzun yıllar geçse bile gösterecektir. Silme faaliyetleriniz ardından da kurulamak maksadıyla kuru bez kullanmanız, güneşe hiçbir surette bırakmamanız doğru bir uygulama olacaktır. Ayrıca kuru bezle kurulamayarak ıslak bırakılması halinde ise ayakkabılarınız üzerinde leke oluşumları boy göstermeye başlayacaktır. Aynı zamanda en kötü ihtimalle 4-5 haftada bir ayakkabı cilası kullanmak suretiyle parlatmanız, kaliteli yapılarını korumanız açısından faydalı olacaktır. Bu şekilde deri bölümün ömrünü uzatmanız pratik bir şekilde sağlanabilecek olup, kolaylıkla zarar görmesi engellenebilecektir.

Deri James Franco bot ayakkabı ürünü, gündelik ayakkabı veya iskarpin ayakkabılarınızdan birden fazla elde etmeniz de önemli bir başka ayrıntı olmaktadır. Çünkü her gün için aynı ayakkabıyı giymek de ürünler her ne kadar nitelikli olsa da yorulabilmekte ve eskiyebilmektedir. Kategorimizde beğeninize sunulan ürün çeşitleri arasından uygun maliyetlerde tarzınıza göre tasarımları kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bütçenize hitap eden James Franco ayakkabı fiyatları sayesinde birden fazla ürün çeşidini de rahatlıkla satın alabileceksiniz. Bir ayakkabıyı haftada 3 veya 4 gün giymek, o ayakkabının çok uzun bir süre aynı yenilikte kullanılabilmesinde oldukça etkili bir kullanım imkânı oluşturmaktadır. Giyilmedikleri günlerde de kapalı yerlerde muhafaza etmek yerine daha hava alan bölümlerde bulundurulmaları gerekir. Böylelikle çeşitli kötü koku olasılıklarının da üstesinden gelinmiş olunur. Doğu bir şekilde ve zamanında yapılan bakım faaliyetleri sayesinde her çeşit ayakkabının dayanıklılığını korumak oldukça mümkündür. Bu bakımlar ve doğru kullanım uygulamaları ayakkabılarınızın deri bölümlerini besleyecektir. Böylelikle yumuşamalarını sağlayacak olup, kılcal çatlakların oluşumunu neredeyse tamamıyla engelleyecektir. Deri yüzeylerin ıslak bırakılmasıyla su, ayakkabı tarafından emilebilmekte ve hızlı kuruması için de bir ısı kaynağının kullanılması çatlak oluşumunu hızlandırmaktadır. Bu durumdan kaçınılması ile içiniz rahat bir şekilde ürünlerinizden kullanım deneyimleri elde edebilirsiniz.

Süet Tasarımlı James Franco Ayakkabı Türleri İçin Temizleme ve Sağlıklı Kullanım Yöntemleri

Hemen her mevsim koşulunda rahatlıkla giyim deneyimi elde edilebilen süet James Franco ayakkabı türleri, diğer pek çok ayakkabı modeline göre oldukça şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Kibar yapıları, temizlenmeleri esnasında da narin davranmayı gerektirmektedir. Bu sebeple bakımlarının oldukça zor olduğunu da belirtmek gerekir. Hem kadın, hem de erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih gören bu modellerin en büyük problemi kolaylıkla kirlenebilmeleridir. Temizleme faaliyetlerinin oldukça zahmetli olmasından dolayı genel itibariyle çamaşır makinesinde yıkama yapılması da oldukça yaygındır, ancak bu faaliyet uzun vadede ayakkabılarınız için pek de sağlıklı olmamaktadır. Çünkü bu uygulama ile süet ayakkabılarınızın kumaşı zamanla derinleşebilmekte ve kalınlaşabilmektedir. Her dönem moda olan süet ayakkabılar, oldukça zor kumaşlardan imal edildiklerinden dolayı yüzeyleri boya kabul etmez bir yapıdadır. Temizliği için özellikle deterjan ve ıslak bez malzemelerinin kullanımı, süet ürünlerinizin kalitesini direkt olarak bozabilecektir.

En kolay ve en sağlıklı olan bakım yönteminden söz etmek gerekirse, öncelikle dikkat edilmesi gereken fırçaların kullanımıdır. Ayakkabı fırçalarınızı bu ürün modelleri üzerine uygularken fırçanızın ıslak olmadığından emin olmanız gerekir. Ayrıca fırçayı tek yönde uygulamak süet yapısının bütünlüğü açısından daha hoş olacaktır. Silme işleminiz esnasında da fazla bastırmamaya özen göstermeniz gerekecektir. Deri ürünlerde olduğu gibi bu tasarımlarda da direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamaları önemli bir faktördür. Muhafaza etmeniz esnasında da ayakkabılarınızın içeriğine kâğıtlar kullanarak dolgu yapmanız, şekillerini koruyabilmeniz açısından faydalı bir yöntem olacaktır. Süet ürünlerinizin yüzeyini temizlemeniz esnasında nemli bir bez kullanmanız gerekir. Bezin materyalinin mikro fiber olması da ekstra bir kolaylık sağlayacaktır. Mikro fiber bezlerin süet yüzeylere hiçbir surette zarar vermediği kesin bir bilgidir. Süet ayakkabıların temizliğinde kullanılabilecek başlıca kiti oluşturan malzemeler; süet ayakkabı fırçası, süet zımparası, süet süngeri, süet spreyi ve süet silgisi olmaktadır. Süet ürünler içerisinde temizliği diğerlerinden daha zor olanlar ise açık renkli süet ayakkabılar olmaktadır. Açık renkli ürünleri temizlerken yapısındaki farklılık ve lekeler daha belirgin olmakta olup, daha detaylı bir bakım faaliyeti istemektedir. Suya karşı oldukça hassas olan bu ayakkabılar, temizlik deneyiminiz esnasında kesinlikle kuru olmalıdırlar. Süet tasarımlı James Franco ayakkabı bot ürünlerinde de diğer süet ürünleri ile aynı temizlik yöntemleri uygulanmaktadır. Bot oldukları için o kadar da hassasiyet gösterilmesine gerek olmadığı düşünülmemelidir. İşlemler sırasıyla; önce hafif fırça uygulaması, ardından sürtme izleri için silgi uygulaması, daha sonra da 15 cm mesafeden sprey uygulaması şeklindedir. En az bir gece de kurumaya bırakılmaları önemlidir.

Her Bireye Göre Bulunabilen James Franco Ayakkabı Numaraları ve Ürünlerin Fiyatları

Ailenizin her bir üyesi için ayakkabı tasarımları sayfamızda hizmetinize sunulmaktadır. Öncelikle kadın ayakkabı kalıplarından ve boyutlarından söz etmek gerekirse, her bir kadın ürün çeşidinin yumuşak ve konforlu yapıları bulunmakta olduğunu ve bu suretle ayaklarınızın kusursuz bir rahatlığı elde edeceğini belirtmek gerekir. James Franco ayakkabı numaraları, kadın ürünlerinde 35 numaradan 42 numaraya kadar oldukça geniş bir çeşitlilikte olmaktadır. Bu numaralar içerisinde ayrıca 35,5 numaradan 40,5 numaraya kadar yarım numaralı ürünler de bulunabilmektedir. 35 numara bir ayak tam olarak 22,5 cm uzunlukta olmaktadır. En büyük kadın numarası olan 42 numara ise 27,5 cm uzunlukta olmaktadır. Çocuk ayakkabı numaralarından söz etmek gerekirse, en küçük 35,5 numaradan, en büyük 40 numaraya kadar ayakkabı modelleri mevcut olmaktadır. 35,5 numara bir ayağın uzunluğu ise 22,5 cm olmakta olup, 40 numara bir ayağın uzunluğu da 25 cm kadardır. Son olarak yetişkin erkekler için en küçük 39 numara ve en büyük de 47 numara ayakkabı rahatlıkla bulunabilmektedir. 39 numara bir ayak 23,7 cm uzunlukta olup, 47 numara bir ayak ise 30,5 cm uzunluğa sahip olmaktadır. Her ne kadar ayak numaranızı çok iyi bildiğinizi düşünüyor olsanız da, ölçüm yapmanızda fayda bulunmaktadır. Ölçümü bir mezura yardımı ile sağlıklı bir şekilde yapabilmek mümkündür. Öncelikle mezuranın bir ucunu ayak başparmağınızın en tepesine tutmanız suretiyle ölçüme başlamanız gerekir. Topuğunuzun en arka kısmı hangi numaraya geliyorsa ayağınızın ölçüsü o olmaktadır. Ayrıca ayağınızın en geniş bölümünden mezurayı bir tur döndüğünüzde de genişliği bulmuş olacaksınızdır. Buna göre doğru ölçüdeki ayakkabıyı rahatlıkla tercihte bulunabilirsiniz.

Farklı tasarımlarda elde edilebilecek olan her bir ayakkabı modeli de benzersiz maliyetlerde beğeninize sunulmaktadır. Fiyatlara etki eden en önemli faktör, ürün üzerinde yer alan detaylar olmaktadır. Üründe ne kadar çok detay mevcut ise ürünün o ölçüde bir mali değeri bulunabilmektedir. James Franco bot fiyatları, yapıları itibariyle gündelik ayakkabı tasarımlarının fiyatlarından daha pahalı da olabilmektedir. Genel itibariyle her bir modelin materyalinin kalitesi üst seviyede olduğundan dolayı fiyatlarda kalite farkından kaynaklanan bir farklılık görülmemektedir. Dolayısıyla, tarzınıza uygun olan sade ve şık bir ürün modelini oldukça hesaplı bulabileceksiniz. Geniş bir numara skalasında beğeninize sunulan, ayağınıza tam oturacak olan bu ayakkabılar, hiçbir surette ayağınızda zedelenmeye mahal vermeyecektir. Eğer sizler de hem zevkinize, hem de bütçenize uygun bir ayakkabı tasarımı arıyorsanız, Hepsiburada’nın sayfalarını incelemeye başlayabilirsiniz. Buradan tam olarak ihtiyacınız olan kaliteli ürün modelini rahatlıkla bulabileceksinizdir. Dilerseniz anında sipariş edebilir, kaliteli hizmet farkı ile ürününüzü kısa zamanda adresinize teslim alabilirsiniz. 

James Franco Ayakkabı Dayanıklı Mıdır?

Her biri farklı bir estetikte tasarlanmış olan bu ayakkabıların bütün modelleri, kaliteli materyallerden imal edilmiştir. Dolayısıyla bu ayakkabılar, oldukça sağlam ürünler olmakta olup, uzun ömürlü bir kullanım sunabileceklerdir. 

James Franco Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Desen ve tarz bakımından çeşitlilik gösteren bu ayakkabılar, materyalleri doğrultusunda farklı yöntemler ile temizlenebilmektedir. Örneğin; deri ayakkabılarda sabun rahatlıkla kullanılabilirken, süet ayakkabılarda yalnızca süet ayakkabı spreyi uzaktan uygulamak suretiyle kullanılabilir. Her ikisinde de bastırmamak kaydıyla fırça kullanılabilmektedir, ancak süet ayakkabılarda fırça tek yönlü olarak sürülmelidir. 

James Franco Ayakkabı Numaraları Nelerdir? 

Markanın birbirinden şık ayakkabı koleksiyonunda her bireyin rahatlıkla deneyimleyeceği boyutlarda ayakkabılar bulunabilmektedir. Öncelikle kadınlar için 35-42 arası, erkekler için 39-47 arası ve çocuklar için ise 35,5-40 arası numaralarda ayakkabı modeli bulabilmek mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

James Franco

612 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön