Dinlediği müzikleri dengeli ve gerçek formunda işitebilmek isteyen Hi-Fi tutkunlarının yakından tanıdıkları JBL, 70 yılı geçen üretim yolculuğuna birbirinden kaliteli kulak içi kulaklıkları ürün gamına katarak devam ediyor. Ses ürünleri konusundaki mühendislik becerilerini ve sektör deneyimini, yeni nesil akıllı aygıtlarla ve profesyonel müzik sistemleriyle uyumlu çalışabilen kulak içi kulaklarına yansıtan JBL, müziğe önem verenlerde memnuniyet yaratıyor. Kaliteli ses sunmasının yanı sıra iletişim ve ya da antrenman sürecinin sekteye uğramasını da engelleyen çok sayıda modele imza atan marka, sektör standartlarının kabul ettiği ve kendi geliştirdiği çözümlerle ürünlerini şekillendiriyor.

JBL Kulak İçi Kulaklık

Müzikseverlerin ve spor tutkunlarının gereksinimlerini göz önüne alarak, ortaya koyduğu modelleri yapılandıran JBL, göz alıcı tasarımlara sahip kulak içi kulaklıklarıyla hayranlık uyandırıyor. Teknik açıdan birçok yeniliği beraberinde getiren ürünler, JBL’in imzası haline gelen ses kalitesiyle fark yaratıyor. 6 mm’ye kadar genişliğe sahip olabilen sürücüleriyle bas, mid ve tiz sesleri mükemmel şekilde oluşturan JBL kulak içi kulaklık çeşitleri, kablolu ve kablosuz yapıda olabiliyor. Üst düzey materyallerden istifade edilerek geliştirilen ve bu sayede gerek dayanıklılık gerekse hafiflik konusunda iddialı modeller, özelliklerine göre farklı kategoriler altında yer alabiliyor.

Kablolu JBL kulak içi kulaklık modelleri 3,5 mm jak girişine takılabildiği gibi iOS işletim sistemli akıllı aygıtların, Lightning portlarıyla uyumlu da olabiliyor. Takip ettiği ses ağırlıklı dijital içeriklerden azami düzeyde keyif almak arzusundaki kullanıcıların rahatlıkla yönelebilecekleri kulaklıklar, günlük hayatta ve yolculuklarda değerlendirilebiliyor.

JBL’in Pure Bass teknolojisine sahip kablolu ve kablosuz ürünler, derin ve etkili baslar işitmek isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Dolanma önleyici özel dizaynları sayesinde kullanıcılarına sorun yaşatmayan kulaklıklar, ergonomik yapılarıyla mükemmel kullanım deneyimi yaşatıyor. Kumandaları ve mikrofonları aracılığıyla şarkı değişimi, gelen çağrıları yanıtlama gibi özellikler sunan JBL kulak içi kulaklık modelleri, kullanıcıların hareketli şehir yaşantılarına uyum sağlıyor.

JBL Kulak İçi Kulaklık Modelleri

Kablolu ve tamamen kablosuz olarak tasarlanarak müzikseverlerin ileri düzey konfor ve rahatlık yaşamalarını mümkün kılan JBL kulak içi kulaklık modelleri, farklı batarya kapasiteleri ile geliyor. Kullanımı kolay şarj üniteleri ya da Micro-USB portlarından şarj edilebilen ve kısa süreli şarj edilmelerinin ardından, uzun saatler boyunca kesintisiz kullanılabilen ürünler, telefon görüşmelerinde görev alabiliyor. Mikrofonları ve kontrol tuşlarıyla Hands-free türü görüşmelerin sorunsuz gerçekleştirilmesini temin eden kulaklıklar, görüşme esnasında otomatik olarak stereo mono ses geçişi yapabiliyor.

Spor tutkunlarının ve özellikle atletlerin edinebilecekleri modellere de hayat veren JBL, Bluetooth üzerinden iletişim kurabilen ve aktif kullanım sırasında kulaktan çıkmayan ürünleriyle takdir kazanıyor. Stabil çalışmasına ve kulaktan çıkmamasına karşın, kullanıcıda herhangi bir rahatsızlık yaratmayan ürünler, 10 saatlik kullanım süresi vadederek, antrenmanların verimli geçmesine yardım ediyor. IPX5 ile desteklenerek; ter, nem, yağmur ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık kazanan ürünler, kişisel antrenör uygulamalarıyla uyumlu çalışıyor. Kalp atış hızını ölçebilen ve akıllı aygıtlara, kalp atış verilerini iletebilen spor tutkunlarına özel JBL kulak içi kulaklık modelleri, titreşim yeteneğiyle dikkat çekiyor. Gelen arama ve önemli bildirimler olduğunda titreşim yayarak bilgi veren modeller, NXTGen gürültü engelleme sistemiyle güç kazanabiliyor. Çevreden gelen sesleri tamamen ya da kısmen ortadan kaldırarak, kullanıcıların antrenman ve müziğe odaklanılabilmelerinde önemli rol oynayan kulak içi kulaklıklar, çok amaçlı kullanım için uygunluk gösteriyor.

Renk ve tasarım zenginlikleri sayesinde her türlü beğeniye hitap eden JBL kulak içi kulaklık çeşitleri, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL Kulak içi Kulaklık

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
Toplam 24 / 34 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/jbl