JBL, ürettiği ses sistemleri ve hoparlör modelleri ile adını söz ettirmeyi başarıyor. Dünyaca ünlü markanın JBL Consumer ve JBL Professional olmak üzere iki alt markası bulunuyor. JBL Consumer, daha çok günlük kullanımlar için tasarlanan kulaklık, hoparlör ve ses sistemlerini üretiyor. JBL Professional ise daha çok stüdyolar ve profesyonel müzisyenler için satışa sunduğu cihazları ile dikkat çekiyor. 1946 yılında kurulan JBL, dünyanın dört bir yanında satışlarını sürdürüyor. JBL’in bünyesinde yaklaşık 12 bin kişi çalışıyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Konforlu Mu?

JBL kulak üstü kulaklık, özel bir tasarımla üretiliyor. Kulaklığın bu tasarımı sayesinde dinleyiciler, çok rahat bir şekilde müzik dinleyebiliyor. Kulaklığın ergonomik yapısı ve kulağa tam oturması, modelin çokça tercih edilmesini sağlıyor. Öte yandan markanın kulaklıkları, dışarıdan gelen sesleri engelleyebiliyor ve dinleyicilerin müzik zevkini üst seviyelere çıkarabiliyor. Ayrıca kulaklıktan çıkan sesler de dışarıdan duyulmuyor. Böylelikle dinleyiciler, müzik dinlerken kimseyi rahatsız etmemiş oluyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Sağlıklı Mı?

Markanın ürettiği kulaklıklar, özel ham maddeler kullanılarak üretiliyor. Kulaklığın üretimi esnasında insan sağlığına ve çevreye zararı bulunan maddelerin hiçbiri kullanılmıyor. Ürünün üretimi esnasında kullanılan birinci kalite ham maddeler, kulağa ve baş bölgesine hiç zarar vermiyor. Kulak üstü kulaklıkların uzun süreli kullanımlarında görülebilecek problemlerin hiçbiri JBL kulaklık ile yaşanmıyor. JBL kulak üstü kulaklık, böylelikle doğaya ve tüketicilerin sağlığına olan saygısını da gösteriyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklık Nasıl Temizlenir?

Her kulaklık gibi kulak üstü kulaklıklar da zamanla kirlenebilir ve kullanıcılar kulaklıkları temizleme ihtiyacı hissedebilir. JBL kulak üstü kulaklıkları temizlerken özel temizlik solüsyonları sıklıkla tercih ediliyor. Kimyasallardan uzak durmak isteyen kullanıcılar, aldığı kulaklığı bir adet bez ve bir miktar su yardımıyla kolaylıkla temizleyebiliyor. Böylelikle kulaklığın üzerinde yer alan tüm kir ve toz taneciklerinin üstesinden rahatlıkla gelinebiliyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklıkların Ses Kalitesi Nasıl?

JBL kulaklıkların üretimi esnasında en güncel ses teknolojileri kullanılıyor. Üründe kullanılan ses teknolojileri sayesinde en güçlü ve en net sesler tüketicilerle buluşuyor. Ergonomik yapısıyla müzikseverlere rahatlığı tattıran ürün, ses kalitesi ile de birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklıklar Dayanıklı Mı?

Kulaklık satın alırken müzikseverlerin en çok sorduğu sorulardan biri de kulaklıkların uzun süre dayanıp dayanmayacağıdır. JBL, yüksek kalitesi ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken kulak üstü kulaklıklar üretiyor. JBL’in günümüzün en son ses teknolojileri ile ürettiği model, düzgün bir şekilde kullanıldığı takdirde dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabiliyor. Kulaklık, bu özelliği ile birçok tüketicinin tercih listesine girmeyi de başarıyor.

JBL Kulak Üstü Kulaklığın Sıkça Tercih Edilmesini Sağlayan Noktalar Nelerdir?

Kulaklığın yüksek ses kalitesi ve ergonomik yapısı kulaklığın tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Üründe kullanılan teknoloji ve ince işçilik sayesinde kulaklıktan çıkan sesler, oldukça güçlü ve net bir şekilde çıkabiliyor. Modelin ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanımlarda bile dinleyicilerin kulakları yorulmuyor. JBL, kablosuz kulaklık modelleri ile kullanıcılara ayrı bir rahatlık yaşatıyor. Kablo derdinden kullanıcılar, müzik keyfini doruklarda yaşıyor. Hem günlük kullanım için kulaklık arayanlar hem de profesyonel amaçlar için bir kulaklığa sahip olmak isteyenler, JBL kulak üstü kulaklıkları rahatlıkla tercih edebiliyor. JBL kulak üstü kulaklık fiyatları, kulaklık satın almak isteyenlerin çok dikkat ettiği özelliklerin başında geliyor. Cazip fiyatları ile müzikseverlerin ilgisini çeken kulak üstü kulaklık, şık tasarımı ve müzik kalitesi ile de çokça tüketicilerin en sevdiği ürünler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

21 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/jbl