Joker

Birbirinden özel gereçleri içeren Joker ürünleri çok yönlü bir kullanım olanağı sunar. Hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda kullanabileceğiniz Joker ürünleriyle yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Joker marka elektronik ürünler arasında yer alan tartılarla iş yerinizde çeşitli eşyaların ağrılıklarını ölçebilirsiniz. Kantar şeklindeki geniş tartılar çuvalları tartabilmeniz için uygundur. Dijital ekrana sahip olan tartılar sayesinde ölçümlerinizin bilgisini detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Elektronik terazi olarak kullanabileceğiniz tartılar da vardır. Bu ürünler manavlar, bakkallar ve kasaplar için oldukça kullanışlıdır. Tartıların üzerinde yer alan tuşları kullanarak ürünlerinizin ağırlıklarına göre fiyat bilgisini hesaplayabilirsiniz. Farklı ürünlerin kilogram fiyatına dair bilgilerini tartınıza girerek, ölçtüğünüz ürünlerin ne kadar tuttuğunu ekran üzerinden öğrenebilirsiniz. Joker markası açık hava etkinliklerinizde de size yardımcı olur. Joker bıçaklar kılıflı modellere yer verir. Kılıflı bıçakları pantolonunuzun cebinde ya da sırt çantanızda taşıyabilirsiniz. Kampçılar için uygun olan bıçaklarla dalları kesebilir, meyvelerinizi soyabilirsiniz.

Çocuklar İçin Uygun Olan Oyuncaklar

Joker ürünleri arasında çocuklar için geliştirilen birçok oyuncak vardır. Çocuğunuza oyun saatlerinde verebileceğiniz bu aksesuarlar son derece kullanışlı tasarımlara sahiptir. Çıngırak çeşitleri, çıkardıkları seslerle çocukların ilgisini çeker. Bu ürünlerin gövdeleri ergonomik olarak tasarlanır. Çıngıraklar çocukların kolayca kavrayabilmesi için uygundur. Çark şeklindeki çıngıraklarla çocuğunuz renkleri birbirinden ayırt etmeyi pratik bir şekilde öğrenebilir.

Aracınızın Bakımını Joker Ürünleriyle Gerçekleştirin

Joker marka gereçler arasındaki silikon spreylerle arabanızın kabinini daha şık hale getirebilirsiniz. Torpidonuzun üstünü silmek için bu spreyleri kullanabilirsiniz. Spreylerin formülü yüzeye zarar vermez. Parlak ve hijyenik bir torpidoya sahip olmak için düzenli olarak yüzey temizliği yapabilirsiniz. Spreyinizi sıktıktan sonra mikrofiber bezlerle yüzeyi silebilirsiniz. Mikrofiber bezlerin yumuşak dokusu sayesinde torpidonuz çizilmez. Deri kılıfları ve plastik yüzeyleri temizlemek için kullanabileceğiniz spreyler de vardır. Aracınızı temizledikten sonra oto spreyi kullanarak kabininizin hoş bir koku kazanmasını sağlayabilirsiniz. Arabanızdaki ya da eşyalarınızdaki solma problemlerini önlemek için temizleyici spreyleri kullanabilirsiniz. Sprey halindeki ürünler arasında boyalar da yer alır. Farklı renklere sahip boyalarla arabanızın yüzeyinde oluşan çizikleri kapatabilirsiniz. Motosikletinizi ya da bisikletinizi boyarken de bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Çakı ve Bıçak Modelleriyle Çeşitli Nesneleri Kesin

Joker marka ürünler arasından kesici aletlere ulaşabilirsiniz. Ormanlık alanlarda verimli bir şekilde kullanabileceğiniz baltalarla odun parçalarını kesebilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen baltalar oldukça keskindir. Baltaların sapları ergonomik şekilde dizayn edilir. Bu sayede, ürününüzü kolunuzu yormadan kullanabilirsiniz. Daha küçük nesneleri kesmek ya da yontmak için Joker çakılardan yararlanabilirsiniz. Bu çakılar pratik bir şekilde açıp kapatabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaya karşı dayanıklı olan çakıları ıslak yüzeylerin üzerinde de kullanabilirsiniz. Joker markasının tasarladığı bıçak modellerinden kamp yaparken yararlanabilirsiniz. Et ve sebze yemekleri hazırlarken Joker bıçakların işlevsel özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

Vernik spreyler hangi alanlarda kullanılabilir?

Mobilya vernikleriyle sehpalarınızı ve koltuklarınızın ahşap ayaklarını parlatabilirsiniz. Araba vernikleriyle otomobilinizin gövdesini koruma altına alıp daha ışıltılı hale getirebilirsiniz. Plastik ve metal yüzeylere uygulanabilen verniklerle çeşitli ev eşyalarınızın bakımını gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital kantarların avantajları nelerdir?

Dijital kantarlarla hassas ölçümler yapabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi uygun şekilde tartarak müşterilerinize verebilirsiniz. Fiyat bilgisine göre tartma işlemlerini gerçekleştirebilen ürünlerle satışlarını kolayca hesaplayabilirsiniz. Dijital kantarların düz bir yüzeye sahip olması işlerinizi kolaylaştırır. Kantarların ayakları sayesinde ürününüzü zemine dengeli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Çakılar nasıl kullanılır?

Kilit mekanizması bulunan çakıları gövdelerinde yer alan düğmeye bastırarak açabilirsiniz. Çakıların keskin olmayan yüzünden bastırarak ürününüzü tekrar kapatabilirsiniz. Çakıların uç kısımları gövde bölümünden daha dardır. İnce ve hassas ürünleri keserken çakınızın uç kısmından yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Joker

125 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler