Küçük yaşlarda mahalle aralarında başlayan futbol aşkı yaş ilerledikçe okul bahçelerine, ardından halı sahalara taşınır. Yapay zemin üzerinde ayak sağlığını korurken performansı arttırmayı da hedefleyen Joma halı saha ayakkabıları ise oyun kalitesini ve futbol tutkunlarının oyundan aldığı zevki arttırır.

Sergilenen performans ile yakından alakası bulunan ayakkabı seçiminde sağlamlık kadar esneklik de aranılması gereken özelliklerdendir. Topu hissetmenizi sağlayacak derecede yumuşak, ayağı acıtmadan şut çekebilecek kadar da sert olma dengesini iyi yakalayan Joma ayakkabılar, sahada arzuladığınız oyunu sergilemenize imkan verir. Adımlarınızı güvenli tutacak taban teknolojisi ile ayağınızın yere sağlam basmasına olanak tanıyan markanın iklim koşullarına dayanıklı ayakkabı modelleri, olası sakatlıklara karşı da ekstra koruma sağlar.

Joma Halı Saha Ayakkabısı

Vuruş tekniğinizi topa doğru biçimde aktarabilen Joma halı saha ayakkabıları şutlarınızın daha isabetli ve güçlü olmasına imkan tanır. Ayağınıza sağlayacağı hafiflik hissi sayesinde adımlarınızın gücünü maksimum seviyeye taşıyan ayakkabılar uygulanan kuvveti topa oldukça iyi bir şekilde aktarır.

Ayakta ve bilekte yaşanacak rahatsızlıklarda ayakkabı seçimi büyük rol oynar. Bu durum ayağa uygun formda kaliteli bir ayakkabı seçimini zorunlu kılar. Joma ayakkabılar ayağı tam bir uyumla kavrayarak ekstra direnç sağlarken ayağın bütününü korur, parmak ve tırnakların zarar görmesini engeller. Modeller, ayak bileğinde ve tarak kemiğinde yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklanan olumsuzlukların yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır.

Ayakkabı tabanının halı saha zeminini her koşulda kavrayarak dengeli performans ihtiyacına cevap verebilmesi gerekir. Maç yapılacak zeminin özelliklerine uygun yapıda dizayna sahip ayakkabı seçimi performans durumu ile doğrudan ilgilidir. Dünyada spor ürünleri tasarlayan ilk on firma arasında yer alan Joma’nın ayağın doğal hareketi ile uyumlu ayakkabıları, sert yüzeylerde aşınmayı azaltıcı malzemeler ile tasarlanmıştır. Ayağın ayakkabı içerisinde kaymasını engelleyen astarı, ayağın hissettiği basıncı emerek en aza indirgeyen iç taban yapısı ve güçlendirilmiş topuk sistemine sahip Joma modelleri, sizi profesyonellere yakışır üst sınıf bir ayakkabı ile buluşturur.

Joma’nın özel tasarımı ile güçlendirilmiş tabanıyla sahada sağlam adımlar atarken stratejik alanlara destek sağlayan dikişli üst yapısıyla topa güçlü vuruşlar yapabilirsiniz. Ayakkabının konforlu ve gereği kadar esnek yapısı sayesinde seri ve kıvrak hareketler sergileyecek ve oyundan aldığınız keyfi artırabileceksiniz.

Joma Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

Üst sınıf kaliteye sahip, ayağınızı tam bir uyumla saracak olan Joma, tasarladığı halı saha ayakkabılarını bütçenize uygun seçeneklerle beğeninize sunar. Oyun sırasında sağladığı hafiflik hissi ile sarf ettiğiniz efordan tasarruf etmenize imkan veren Joma halı saha ayakkabısı, fiyatları ile de futbol tutkunlarının gönlünü hoş tutmayı başarır.

Özenli tasarım ürünü ayakkabılarla maç esnasında sergileyeceğiniz performansı maksimum seviyeye çıkartmayı hedef edinen Joma, ayak sağlığınıza dost ürünleri hayatınıza sokarak, rahatsızlık hissi duymadan futbol zevkinin doruk noktasında yaşanmanıza katkıda bulunur. Üst düzey bir halı saha ayakkabısı seçimi ile güçlü oyun performansının yanı sıra, güvenli bir giyim ortamı da arzu edenlerin tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Joma’nın tasarım özellikleri, zemini daha iyi hissederek kıvrak hareketler sergilemenizi sağlar. Top ile yoğun şekilde temas eden bölgelerde kullanılan kaliteli malzeme, top kontrolünüzü arttırmanıza ve güçlü şutlar çıkartmanıza imkan tanır.

Hafiflik hissi veren zarif tasarımları ile futbol modanıza güçlü bir tarz kazandıracak Joma kreasyonları göz alıcı renk seçimleri ile sahada klas bir duruş sergilemenize olanak verir. Performansınıza sağlayacağı desteğin yanı sıra tarzınıza da yön verecek markanın stil sahibi tasarımları hem sizin hem de izleyicilerin beğenisini kazanacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Joma Halı Saha Ayakkabısı

Beden
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384554/joma