Küçük yaştaki çocuklarda yaratıcılık ve hayal gücünü geliştiren oyun hamurları çocukların eğlenerek öğrenmesinin yanı sıra el ve zihin koordinasyonlarını geliştirmelerini de sağlıyor. Eğitici ve öğretici olan oyun hamurlarının kullanılması çocuklar 18 aylık olduktan sonra mümkün oluyor. Son dönemlerde oldukça popüler olan Jovi oyun hamurları ayrıca yetişkinler tarafından da büyük ilgi görmeyi başarıyor. Hamura şekil verilmese bile hamura dokunmak, yuvarlamak ve bölmek güzel bir his vererek eğlenceli zaman geçirmenize olanak tanıyor.

Jovi oyun hamurları bir yanda çocukların başarı duygularının açığa çıkmasını sağlarken öte yandan dijital ortamdan uzak kalmasını sağlayarak yaratıcılığını ve yeteneğini ortaya çıkarabileceği bir aktivite olarak oldukça ilgi görüyor. Genel olarak üç yaşından itibaren hamura şekil vermeye başlayan çocukların oyun hamurundan ortaya çıkarmış oldukları eserleri sergileyerek özgüvenlerinin artması sağlanıyor. Ayrıca renkli hamurları karıştırıp yeni renk kombinasyonları oluşturma imkanı tanıyan Jovi oyun hamuru kalitesi ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor.

Jovi Kil

Jovi oyun hamuru çocukların tek başına oyun oynarken hiç yönlendirme yapmadan zihnindekilerin açığa çıkmasını sağlıyor. Renkli hamurları karıştırıp değişik kombinasyonlar oluşturma imkanı sağlayan Jovi kil oyun hamuru dilerseniz hamur şekillendirici ile birlikte set halinde de alınabiliyor. 15, 24 ve 30 parça olarak satışa sunulan oyun hamurları kalıp halinde ya da komple set olarak kullanıcıların tercihine sunuluyor. Geniş bir renk yelpazesi ile raflardaki yerini alan Jovi oyun hamurları içinde fosforlu renkler de oldukça sık tercih ediliyor.

Kurumayan özelliği ile kullanımı oldukça rahat ve esnek olan Jovi oyun hamurları tamamen bitkisel ürünlerden yapılmış olarak sağlıklı bir kullanım imkanı tanıyor. Jovi kil dayanıklı yapısı, düşük ısılarda iken bile uygun yumuşaklıkta olması, kolay şekil verilebilen kıvamda olması gibi nedenlerle kaliteli bir kullanım sunuyor. Ayrıca hamura verilen şeklin uzun süre muhafaza edilebilmesi ve değişik renklerde objeler ortaya çıkmasından dolayı da tercih sebebi olmayı başarıyor.

Yapısında kullanılan kaliteli malzemesi ile kolay kolay katılaşmayan ve sertleşmeyen, kullanımı ile öne çıkan Jovi kil rahat bir kullanım ortaya koyuyor. Esnek ve son derece kaliteli malzemeden yapılan Jovi oyun hamurlarının içeriğinde bitkisel ve mineral ürünler bulunuyor. Hafif ve geniş hacimli olarak üretilen hamurlar kolay şekil verilebilir özelliği ve parlak renkleri ile oldukça beğeniliyor.

Jovi kil, üç yaş ve üzeri çocukların yanı sıra yetişkinler tarafından da ilgi görmeyi başarıyor. Eğlenceli bir aktivite olan oyun hamurlarından maketler veya kalıplar yaparak stresin yok olmasını sağlayan hamurlar bu yönüyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Su bazlı olan Jovi oyun hamuru oldukça yumuşak ve taze bir dokuya sahip ve çocukların ellerine uyumlu yapısı ile ideal ve kullanıcı dostu bir kullanım olanağı sunuyor.

Hamurun kurumasını önlemek ve kullanım ömrünü uzatmak için hava geçirmeyen bir ambalajın içinde saklanması önem taşıyor. Hamur kullanılmadığı zamanlarda bir streç filme sararak kapalı kutularda saklanabilen Jovi kil kolayca şekil verilebilen, yapışmayan ve birbirleri ile karıştırılabilen renk seçenekleri ile kullanıcılar tarafından beğeni toplamayı başarıyor.

Güvenlik açısından çocukların ağızlarına sokmalarını önlemek için kötü bir tada sahip olan Jovi oyun hamurları kolay temizlenmesi sebebiyle de avantajlı bir kullanım sunuyor.

Çocuğunuzun el ve parmak kaslarını geliştirmeye olumlu katkısı olan oyun hamurları aynı zamanda ince kas gelişimini desteklemesi ile de ön plana çıkıyor. Oyun hamurlarına özel kalıplar ile değişik yüzey ve desenlere sahip objeler ile istediğiniz şekil verilebiliyor.  Oyun hamuruyla oynamak çocuğun elindeki nesneye şekil vermesini sağladığı için yaratıcı zekayı geliştirerek çocukların gelecekte daha verimli bireyler olmalarını sağlıyor.

Jovi Oyun Hamuru ve Killer

85 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Jovi
  2. Bu-Bu
  3. Play-Doh
  4. Let's
  5. Das
  6. Faber-Castell
  7. Fatih
  8. Nova Color
  9. Craft and Arts
  10. Ceo
  11. Lino
  12. Amos
  13. Niloya
  14. Bigpoint
  15. Darwi
  16. Brons
  17. Jumping Clay
  18. Nani Toys
  19. Sculpey
  20. Alpino
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Yaş Aralığı
 6. Cinsiyet
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Jovi
DSACategoryId/2147483643/21005491/15421/21028265
BAŞA DÖN