Jungle, farklı desen ve tasarımlardaki halı seçenekleri ile ev dekorasyonlarının vazgeçilmezleri arasına giriyor. Ürettiği halılarda sağlığa zarar vermeyen, antialerjik, antibakteriyel malzemeler kullanan Jungle, birbirinden özgün ve birbirinden canlı modelleri ile beğeni topluyor. Jungle Halı, kendi tasarımcıları tarafından farklı beğeni ve farklı zevklere uygun olarak tasarlanan yüzlerce modeliyle yeni halı trendlerini belirliyor; renk, desen ve figür seçenekleri ile herkesin beğenisine uygun bir ürün gamı oluşturuyor. Jungle halılarda yer alan Antistres özelliği, sağladığı yumuşaklık ve ferahlık hissi ile kullanıcıları rahatlatıcı bir etki sağlıyor.

Kaymayan suni deri zeminli halılar, sağlığa da herhangi bir zarar vermiyor. Antialerjik, hav yapmayan dokusu sayesinde daha ferah bir kullanım sunuyor. Jungle halıların yumuşaklık ve rahatlık hissi veren dokusu, doğal malzemelerle rahatlıkla temizlenebiliyor. Lekeye ve yoğun kullanıma dayanıklı olarak üretilen Jungle halı modelleri, ayağınızı rahat ettiriyor, evinize güzellik katıyor. Jungle Halı, zengin çeşit sunan baskılı modelleri ile beğeni toplarken, “Baskılı halı yıkanabilir mi?” kaygılarına son veriyor. Jungle Halı modellerinin tümü, evde doğal halı şampuanı ile yıkanabiliyor ya da halı yıkama fabrikalarında temizlenebiliyor. Özel durumlar ve özel ihtiyaçlar için Jungle Halı ürünü ile birlikte verilen yıkama talimatlarına uyulması tavsiye ediliyor.

Elastik bir yapıya sahip olan Jungle halı çeşitleri, evin her bölgesi için uygun alternatifler içeriyor. Kaymaz tabanı ile denge kaybı, düşme gibi ev kazalarından sizi koruyan Jungle Halı modelleri, sahip oldukları suni deri kaymaz tabanı ile evin zeminine tamamen oturuyor. Her zemin türünde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Jungle Halı çevre dostu bir üretim anlayışı ile hem sizin konforunuzu hem de dünyanın geleceğini düşünüyor. Zararlı maddeler ya da herhangi bir kanserojen madde içermeyen Jungle halı tabanları, yüksek kaliteli yapılarıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahip olan Jungle Halı alt taban teknolojisi, tekstil ürünlerinin tüm üretim aşamalarını kapsayan bağımsız denetleme ve sertifikasyon sisteminden tam not alıyor. Sağlık ile ilgili tüm aşamaların test edildiği bu sertifikasyon sistemi, Jungle halının kaymaz taban sistemine tam not veriyor.

Alerji ve astım gibi rahatsızlıkların oluşumunu kolaylaştıran alerjenlere karşı etkili olan Jungle Halı modelleri, antialerjik yapıları ile herkes için daha ferah bir hava sağlıyor. Jungle Halı, özellikle çocuk odası modellerinde çok daha özenli davranıyor, ev akarlarına, bakterilere ve tüm alerjenlere karşı mücadele eden halılar üretiyor.

Yüksek kaliteli dijital baskı içeren Jungle halı modelleri, yumuşak dokuları ile canlı görüntüler sunuyor. Çocuk halıları güvenle kullanılabiliyor. Jungle halılarda yer alan dijital baskılarda üç boyutlu görüntüler de yer alabiliyor. Özellikle çocukların beğenisine hitap eden, hayal gücünü güçlendiren özel baskılı halılar, huzurlu ve mutlu oda dekorasyonları yapmaya imkan sağlıyor. Kız ve erkek çocukları için severek kullanacakları halı modelleri bulunan Jungle Halı, bebek odası için de özel halılar üretiyor. Sevimli karakterlerden hayvan figürlerine, canlı renk seçeneklerinden sıcak desenlere pek çok seçenek bulunuyor.

Ayak altı konforu, sıcak bir oda atmosferi, ömür boyu antistatik koruma gibi pek çok gelişkin özelliği bulunan Jungle Halı modelleri, göz alıcı tasarımları ve özgün figürleri ile beğeni topluyor. Tamamen Jungle tasarımcıları tarafından farklı iç dekorasyon ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan halı modelleri, trend olan renk ve desen seçenekleri dikkate alınarak hazırlanıyor.

Evin farklı odalarının farklı ihtiyaçlarına yönelik özel halılar da üreten Jungle, kullanıcıları satış sonrasında da yalnız bırakmıyor; satış sonrası servis hizmeti ve 24 ay üretici firma garantisi sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jungle

731 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar