Kablo Makaraları

Ev ve diğer yaşam alanlarında kullanıma uygun olan kablo makaraları, elektriğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabileceğiniz el aletleri arasında yer alır. Değişik ebatlarda üretilen makaralı uzatma kablosu sayesinde güç kaynağına erişebilmeniz oldukça kolaydır. Seyyar makaralı kablolar ekonomik fiyat seçenekleriyle her türlü bütçeye hitap eder. Değişik özelliklere sahip olan kablo makaraları arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Makaralı Kablo Çeşitleri

20, 35, 50 metre gibi değişik uzunluklarda üretilebilen makaralı kablolar özellikleri bakımından birbirinden ayrılır. Seyyar kablo çeşitleri, elektrikli cihazların çalışmasını sağlayacak üçlü ya da dörtlü grup prizlerle donatılmış olabilir. Üçlü uzatma kablosu sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Daha fazla priz bağlantısı için dörtlü uzatma kablolarını tercih etmeniz gerekir. Makaraların üzerinde yer alan prizler sayesinde elektrikli cihazlarınızı farklı yerlerde kullanma fırsatınız vardır. Çeşitli ebatlarda sunulan kablo makaraları arasından ihtiyacınıza uygun olan uzunluktaki modeli tercih edebilirsiniz. 

Kırılmaya dayanıklı olarak tasarlanan kablo makaraları oldukça kullanışlıdır. Plastik makara çeşitlerinde çoğunlukla dörtlü entegre grup priz mevcuttur. Bronz ve ısıya dayanıklı kontak yuvaları olan kablo makaraları güvenli bir şekilde kullanılabilir. Bazı makaralı uzatma kablo modellerinde çocuk koruma kilidi gibi ekstra özellikler de yer alabilir. Küçük çocuğu olan kişilerin çocuk koruma kilidi olan modelleri tercih etmesinde fayda vardır. Kaliteli topraklama sistemine sahip olan kabloları ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Prizler tek sıra halinde ya da çift sıra halinde dizilmiş olabilir. Farklı renk seçenekleri bulunan makaralı kabloların özelliklerine göz atabilir ve tercihinizi beğendiğiniz modelden yana yapabilirsiniz. 

Makaralı Uzatma Kablosu Kullanmanın Avantajları

Makaralı uzatma kabloları, prize uzak olduğunuz zamanlarda önemli ölçüde kolaylık sunar. Makara sistemi kablonun kolay bir şekilde açılmasını ve toplanmasını sağlar. Uzatma kabloları çok değişik özelliklere sahip olabilir. Akım korumalı uzatma kabloları, elektrik akımında oluşabilecek akım dalgalanmalarına karşı cihazlarınızı korumanıza yardımcı olur. Kaliteli malzemelerden oluşan bir makaralı uzatma kablosu tercih ederseniz güvenlik açısından oldukça rahat edersiniz. Tutma sapı kaymaz özellikte üretilen makaralı kablolar, kullanım sırasında elden kayma gibi problemler yaşamanıza engel olur. 

İç ve dış mekânlarda makaralı uzatma kablolarını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dış mekanlar için bahçe uzatma makaralarına yönelmenizde fayda vardır. Konforlu kablo toplayıcı ile mükemmel kullanım sağlayan bahçe kablosu makaraları, kalitesi ve güvenliği ile oldukça etkileyicidir. Bahçeler için üretilen uzatma kabloları farklı renk seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Kullanıldıkları alana ve tasarım özelliklerine göre farklılaşan modeller arasından ihtiyacınıza uygun ebatlarda makaralı uzatma kablosu tercih etmeniz gerekir. Elektriği olmayan ve elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde makaralı uzatma kablolarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Elektrik ihtiyacınızı karşılamak için kablo makaralarını yerde kullanabileceğiniz gibi duvara ya da tavana da monte edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde elektrikli cihazlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. 

Makaralı Kablo Fiyatları

Makaralı kablo fiyatları, ürün çeşitleri arasında farklılık gösterir. Kabloların uzunluğu, ürünlerin teknik ve tasarım özellikleri, yapıldıkları malzemenin kalitesi ve üzerlerindeki priz sayısı fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Priz sayısının fazla olduğu kaliteli modellerde hafif düzeyde bir fiyat artışı görülebilir. 

Aşırı ısınmaya karşı devre kesici sistem ve çocuk koruma kilidi gibi modeller üst düzey güvenlik önlemlerine sahiptir. Elektriğe ulaşma ihtiyacınızı her zaman karşılayacak makaralı uzatma kabloları ekonomik fiyatlarıyla bütçe dostudur. Kablo makaralarında her türlü bütçeye hitap edecek ürün seçenekleri mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda seçim yaparak elektrikli cihazlarınızı her yerde kullanabilir duruma getirebilirsiniz. İstediğiniz özelliklerdeki kablo makaralarını Hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kablo Makaralar

211 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 211 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13005236