Karakarga Yayınları

Kara Karga Yayınları

Kara Karga Yayınları, 2006 yılından bu yana Destek Yayınları bünyesinde faaliyet gösteren, köklü çizgi roman yayıncılarından sayılıyor. Farklı çizgisiyle kısa sürede yüz binlerce okuyucunun gözdesi olan Kara Karga'nın kitap portföyünde Çağdaş Türk Edebiyatı eserleri ve illüstrasyon içeren kitaplar da yer alıyor. 

Çizgi Roman Tutkunlarının Vazgeçilmezi 

Çizgi Roman konusunda mükemmel bir başarı yakalamış, bu alanda oldukça yetenekli çizerleri olan Kara Karga, pelerinli kahramanlardan ibaret olan klasik çizgi romanlardan büyük ölçüde ayrılmayı başarıyor. Adeta bir sinema filminin sahneleri gibi kompozisyonlar içeren başarılı kolajlar, okuyucuları estetik güzelliğiyle büyülemeyi başarıyor. Bir sanat galerisi atmosferi verilen Kara Karga çizgi romanları farklı kimlikleriyle çizgi tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatıyor. Yerli ve yabancı çizer portföyüyle, çizimleri üstün bir başarı gösteren Kara Karga klasik çizgi romanlardan sıkılan okuyucuları yeni çizimlerini keşfetmeye çağırıyor. Her yaştan okuyucuya hitap edebilen başarılı çizgi roman seçenekleri bulunan yayınevi, bu konuda ün kazanmış isimler arasında yer alıyor. 

Şiir Severler İçin Özel Tasarımlar

Şiir okumayı sevenler için koleksiyonunda şiir kitaplarına da yer veren Kara Karga, muazzam şairlerin en güzel şiirlerini bir araya getiriyor. Şiir okumak; diksiyon, kelime tonlama ve vurgulama, hayal gücü, gözlem yeteneği gibi konularda gelişime de yardımcı oluyor. İnsanların duygularını alevlendiren şiirler, beyin ve ruh sağlığını da olumlu yönde etkiliyor. Beynin aktivitesini arttıran şiirler beyin esnekliğine de büyük ölçüde tesir ediyor. Kara Karga Yayınları'nın harika yayıncılık anlayışıyla, sevilen şiirler farklı bir boyut kazanıyor. Oldukça başarılı kitap tasarımlarına imza atan Kara Karga, sevdiklerinize kitap hediye edebilmeye de yeni bir kapı aralıyor. 

Yetişkinler İçin Öykü Kitapları 

Öykü okumayı sevenler için, en iyi yazarların öykü kitaplarına ev sahipliği yapan Kara Karga, Yeraltı Edebiyatı'nın en güzel öykü seçeneklerini okuyuculara kazandırıyor. Oldukça akıcı bir şekilde yazılmış, kısa öykü kitapları hem kolayca bitirilebiliyor, hem de öğretici olgular barındırıyor. Kitap okumaya çok fazla vakit ayıramayanlar için en iyi seçeneklerden biri olan öykü kitapları, uzun uzun roman okumayı sevmeyenlerin de kitap okuma alışkanlığı elde etmesine yardımcı oluyor. Mahir Ünsal Eriş, Aslı Erdoğan gibi başarılı öykü yazarlarının kitapları da Kara Karga portföyünde yer alıyor. 

Çocuk Masalları İçin En Doğru Seçenek

Çocuk masalları; çocukların ruh sağlığını etkileyen, önemli öğretici bilgiler kazandıran, çocukların güzel alışkanlıklara sahip olmasına yardımcı olan eğitici kitaplar olarak kabul ediliyor. Kara Karga Yayınları bu anlayış çerçevesinde; bilim adamlarını ve önemli ressamları, eğlenceli ve öğretici masallara dahil ederek, çocukların genel kültürünü de arttırıyor. Einstain, Newton, Aziz Sancar, Frida Kahlo, Leonardo Da Vinci gibi dünyanın en dev isimlerini çocuklarla tanıştırıyor. Kara Karga, başarılı çocuk öyküsü yazarları ve eğlenceli kapak tasarımlarıyla çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu yönüyle de çocuk masalları, çocukların okul hayatının daha başarılı olmasında önemli bir rol üstleniyor. 

Romanlar ve Denemeler

Menderes Samancılar, Gündüz Vassaf, Zülfü Livaneli, Sunay Akın gibi büyük isimlerin eserlerini barındıran Kara Karga Yayınları, her yaştan okuyucuya hitap edebiliyor. Kelime hazinesine önemli ölçüde katkıda bulunan, beyinde yeni nöron bağlantıları açabilen ve yüzyıllardır değerini kaybetmeyen kitap okuma alışkanlığı, Kara Karga Yayınları'nın katkılarıyla eşsiz bir görsel tasarımla buluşuyor. Stres azaltmaya da yardımcı olan romanlar, farklı karakterlerin hayatını zihninizle tanıştırıyor. Hayata güzel bakabilmenin en iyi yolunu gösteren kitaplar, Kara Karga Yayınları'nın tanıştırdığı yabancı yazarlarla da geniş kitlelere ulaşabilmeyi sağlıyor. Edebiyat incelemeleri okumayı sevenler için inceleme kitapları da bulabileceğiniz Kara Karga Yayınları, okuyucunun beğenisini kazanmayı başarıyor. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...