Karavan Malzemeleri ve Ekipmanları

Karavanla seyahat etmeyi ve karavanlarında konaklayarak farklı yerleri gezmeyi seven kişilere yardımcı aksesuarlarla hareket eden mobil evinizi daha da konforlu hale getirebilirsiniz. Gazlı ocak çeşitlerini inceleyip kendi taşıtınızdaki alana en uygun boyutlardaki ürünü satın alabilirsiniz. Yemeklerinizi pratik ve güvenli bir biçimde hazırlayabilmeniz için üretilen gazlı ocaklar ateşi kısıp açabilmenizi sağlayan düğmeleriyle verimli bir kullanım yaşatır. Takıp çıkarılabilir tencere taşıma telleriyle kullanışlılıkları artan ocaklar birden fazla gözü bulunan modellere de sahiptir. Karavanınızın tentesinde meydana gelen yırtılma ve açılmaları tamir edebilmeniz için üretilmiş olan onarım yamalarıyla hem taşıtınızın dış görünüşünü iyileştirirsiniz hem de soğuk hava, rüzgâr ve yağmurun içeriye girmesini önlersiniz. Karavan aksesuarları arasında boy gösteren koltuk ısıtıcılar soğuk havalarda oturduğunuz alanı sıcak yaparak daha konforlu bir yolculuk için gerekli desteği oluşturmayı başarır. Uyumlu ölçüleri ve koltuklarınızın üzerine geçirilebilir yapılarıyla oldukça pratik bir kullanım vadeden koltuk ısıtıcılar, kısa bir süre içerisinde ısınarak soğuklardan korunmanıza yardımcı olur.

Karavanınızı Daha İşlevsel Kılan Aksesuarlar

  • Teknolojik destek yaratan akü yönetim sistemleri elektronik özellikleriyle akünüzden en yüksek verimi alabilmenize katkıda bulunur.
  • Mevcut akü düzeyini ve bu akünün ne kadar süre daha enerji üreteceğini takip edebilmenizi sağlayan akü yönetim sistemleri, dijital ekranlı göstergeleriyle verilere anında erişebilmeniz için idealdir.
  • Karavan aksesuarları arasından satın alabileceğiniz soğutma ve ısıtma fonksiyonuna sahip termoslar aracılığıyla içeceklerinizin ısısını dilediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.
  • Vidalı montaj kolaylığı yaratan termoslar hızlı bir şekilde soğutma ve ısıtma işlevini yerine getirirken şık dış kaplamalarıyla da güven verir.
  • Amortisörlü cam modelleri, karavan aksesuarları içerisinde bulunan ve kademeli bir şekilde camlarınızı açıp kapayabilmenize yardım eden son derece kullanışlı gereçlerden biridir.

Karavanınızın Görünümünü Geliştiren Modern Aksesuarlar

Kalınlıklarıyla kırılma ve çatlama gibi problemlere karşı koruma sağlayan cam modellerini karavanınıza takarak soğuk havanın içeriye erişmesini de engellemeniz mümkün olmaktadır. Karavan tenteleriyle taşıtınızı dış etkilerden ve zorluk yaratan hava koşullarından koruyarak kullanabilirsiniz. Karavanınızın aküsünü doldurabilmeniz için geliştirilmiş olan şarj cihazlarıyla kısa sürede bataryaları şarj edebilirsiniz. Temiz su tankıyla beraber üretilen ve ev konforu yaratan tuvalet modellerini sipariş ederek tuvalet ihtiyacınızı gidermek için karavanınızı terk etmenize gerek kalmadan pratik çözümlere sahip olabilirsiniz. Pratik bağlantı ve montaj olanaklarından yararlanarak karavanınız için modern bir tuvalet oluşturabilirsiniz. Karavan amortisörlerini taşıtınıza takarak sarsıntılara karşı daha konforlu bir sürüş gerçekleştirip eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Römork kısmını takılabilen amortisörlerle engebeli arazilerde ya da bozuk yollarda oluşan sarsıntıları önleyip sönümleme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Karavan Aksesuarları Hijyen ve Güvenlik İçin Nasıl Katkılar Sunar?

Karavanınızdaki tuvaletlerde yararlanabileceğiniz tuvalet kağıtlarıyla hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ve narin yapılı hamurları teninizi tahriş etmeyen tuvalet kağıtlarını karavanınızdaki tuvalette uygun noktalara yerleştirerek değerlendirebilirsiniz. Çatı kısmına tırmanabilmeyi kolaylaştıran ve karavanınıza daha işlevsel bir yapı kazandıran basamaklı merdivenler oldukça hafif ve dayanıklı yapılarıyla araç sahiplerinin beğenisini kazanır. Paslanmaz çelik gövdeye sahip merdivenler tırtıklı yapılarıyla tutma ve kavrama konusunda kullanıcılarının güvenliğini artırır. Entegre lavaboya sahip ocak modelleri çifte kullanım olanağıyla hem yemek yapmanızı hem de yemekten sonra ellerinizi yıkayabilmenizi sağlar. Paslanmaya karşı dayanıklı evyelerle karavanınızda tabaklarınızı ya da çatal ve kaşıklarınızı hareket halindeyken koruyan bir aksesuardan faydalanabilmenize olanak tanır. Elektrikli ızgara modellerinin de yer aldığı karavan aksesuarları ile hareket halideyken de lezzetli yemekler hazırlayarak molalarda karnınızı doyurabilirsiniz. Pratik elektrik bağlantısı ve paslanmaz ızgaralar aracılığıyla nefis yemekleri kısa sürede sunuma hazır duruma getirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Karavan Malzemeleri

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 628 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/80320451