Kardelen Kestane Şekeri, Antalya'da modern ve yenilikçi üretim teknikleriyle, üstün donanımlı endüstriyel teknolojiyi bütünleştirerek çalışmalarına devam eder. Kardelen, yurt içinde perakende satış yaparken otellere, restoranlara ve satış noktalarına toptan kestane şekeri dağıtımı yapan bir markadır. Aynı zamanda yurt dışına kestane şekeri ihracatı faaliyetlerinde bulunan marka, hammadde temininden başlayarak ürünlerin alıcıya teslimine kadar üretim sürecinin her aşamasını özenle ve disiplinle takip eder. Kurumsal anlayışla çalışan Kardelen, çağdaş ve son teknolojik makineler ile üretim yapar, ürünlerini bünyesinde yer alan koruma depolarında saklar ve tüketicilere güvenle sunar. 

Kardelen Kestane Şekeri Çeşitleri Nelerdir? 

Kardelen markasının kestane şekeri ürünleri çok seçenekli olarak tüketicilerle buluşur. Markanın ürün seçenekleri birçok farklı gruba ayrılır. Hediyelik ürünler çeşitli boylarda ve içeriklerde kutulardan meydana gelir.

Hızlı atıştırmalık olarak paketli, cam kavanozda ya da raf ömrü uzun kutularda sunulan ürünler arasında kalorisi düşük hafif kestane şekerleri, kestane püresi, kestane ezmesi, haşlanmış-dondurulmuş kestane, badem ezmeli ve çikolatalı çeşitler yer alır. 

Kestane Şekeri Nasıl Yapılır?

Kestaneler üretim tesislerinde özel denetimlerle profesyonel ekipler tarafından hassasiyetle üretilir ve uygun derecelerde saklama dolaplarında muhafaza edilir. Hammadde olarak en iyi kalitede kestanelerin temin sürecinin ardından üretim tesislerinde kestaneler öncelikle haşlanır. Özenle ve tam kıvamında haşlanan kestaneler daha sonra soğutulur. Özel makinelerle el değmeden soyulan ve kabuklarından ayrılan kestaneler şeker haline getirilmeye hazır olur. 

Kardelen markası tarafından geliştirilmiş şerbet, özel formüllerle ve en iyi kalitede malzemeler kullanılarak hazırlanır. Kestaneler ve şerbet Kardelen markasına ait tarif doğrultusunda harmanlanarak kestane şekeri haline getirilir. Kestane şekerleri içerik ve çeşitlerine göre kategorilere ayrılır. Her birine kendi yöntemleri dahilinde ekstra tarifler ve formüller uygulanarak gerekli malzemeler eklenir. Tüm aşamalar el değmeden ve uygun hijyenik koşullarda gerçekleşir. 

Kestane Şekerinin Kalorisi Ne Kadardır? 

Kestane şekerinin 100 gramı 204 kaloridir. Ürünün içeriğinde birçok değerli besin maddesi, vitamin ve mineral bulunur. Ürünün kalorisi çeşitlerine ve içerdikleri ekstra malzemelere göre farklılık gösterir. Bitter konfiserili ve badem ezmeli kestane şekerinin kalorisi Light kestane şekerine göre daha yüksektir. 

Çocuklar ve yetişkinler için lezzetli ve besleyici bir ürün olan Kardelen kestane şekeri kişilere yoğun ve doğal enerji sağlar.

Kestane Şekeri Ne Kadar Dayanır? 

Kardelen kestane şekeri doğal yapısına bağlı kalınarak üretilmiş bir üründür. İçeriğinde çok fazla katkı maddesine yer verilmeyen kestane şekeri ürünleri paketlerinin üzerindeki son kullanma tarihine kadar saklanabilir ve ihtiyaç duyulduğunda tüketilebilir. Kestane şekerinden oluşan ürünlerin saklama koşulları ve dayanma süreleri çeşitlerine göre farklılık gösterir.

Paket veya kavanozların açıldıktan sonra bozulmamaları için buzdolabında saklanmaları uygun olur. Açılan ürünlerin, paketlerindeki saklama koşullarında belirtilen süre zarfında tüketilmeleri önerilir. 

Kestane Şekeri Nerelerde Kullanılır?

Çeşitli boylarda şık kutular içinde yer alan hediyelik kestane şekeri ürünleri birçok farklı çeşitten oluşur. Kestane şekeri kutularını hediyelik olarak değerlendirebilirsiniz. Bayram gezmelerinde, yurt dışına arkadaşlarınızı görmeye giderken, iş için yurt dışına çıkarken, yabancı misafirlerinizi karşılarken veya ofisinizde lezzetli bir atıştırmalıklar sunmak istediğinizde Kardelen butik ürünleri ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılar. 

Kestane şekeri çeşitlerini çay ve kahvelerinizin yanında atıştırmalık olarak değerlendirebilirsiniz. Ürünleri yemek sonrasında tatlı alternatifi olarak ailenize sunabilirsiniz. Kestane şekerlerini spor öncesi enerji kazanmak için hızlı bir atıştırmalık olarak ya da ara öğün yerine tüketmek de seçenekleriniz arasında yer alır.

Kestane püresi çeşitlerini bebek ve çocuklarınızın yoğurtlarına, çorbalarına ekleyerek iştah açıcı olarak kullanabilirsiniz. Kestane püreleri ve konserve ürünlerini pasta, kek, kurabiye yapımında da güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kardelen

514 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kitap Film Müzik
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler