Dünyanın en büyük siber güvenlik şirketlerinden olan İngiltere merkezli Kaspersky Lab, 200 ülkedeki 400 milyondan fazla kullanıcısının dijital bilgilerini korumak için teknolojinin tüm imkânlarından yararlanıyor. Geliştirdiği farklı yazılım uygulamalarıyla özel şirketlere ve devlet kuruluşlarına da profesyonel güvenlik çözümleri üreten firma; yüksek kapasiteli sunucular, bilgisayarlar ve mobil cihazlar için uçtan uca bulut tabanlı platformlar sunuyor. Bireysel kullanıcıların ihtiyacı olabilecek tüm güvenlik araçlarını ev ürünleri grubunda bir araya getiren Kaspersky kendi kendini yönetebilen, güncelleyen, teknik karmaşadan uzak ve sade bir yazılım arayüzü kullanıyor.

Virüsleri, farklı amaçlara hizmet etmek için yaratılmış zararlı yazılım uygulamaları olarak düşünebilirsiniz. Bilgisayarınıza, tabletinize ya da akıllı telefonunuza bulaşan bir virüs; tüm dosyalarınızı silebilir, işletim sisteminizi kullanılamaz hale getirebilir, sosyal medya hesaplarınızı ele geçirebilir ya da banka hesaplarınıza erişebilir. Hem maddi hem de manevi kayba uğramadan önce siber tehditlere karşı mutlaka önlem almalısınız. Günün her saatinde yeni bir virüs türünün yayıldığı dijital dünyada, bu virüslere karşı güncel veritabanı bulunan Kaspersky ürünlerini tercih ederek kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Kaspersky Güvenlik Antivirüs Programı Fiyatları

Kaspersky antivirüs yazılımı bilgisayarlar için Windows ve Mac, akıllı telefonlar ve tabletler içinse Android ve iOS yazılım platformlarını destekliyor. Sizi sadece virüs tehditlerine karşı değil kimlik hırsızlıklarına, istenmeyen e-posta mesajlarına (spam mail) ve güvenli olmayan alışveriş sitelerine karşı da koruyor. Cihazlarınızdaki performans sorunlarını raporlayarak gereksiz yer kaplayan uygulamaları silmenizi, zayıf şifrelerinizi güçlendirmenizi, İnternet tarayıcılarınızın çerezlerini temizlemenizi öneriyor.

Kaspersky güvenlik antivirüs programı fiyatları kullanım süresine, sahip olduğu güvenlik araçlarına, kullanıcı ve cihaz sayısına göre farklılık gösteriyor. Ev kullanıcıları için bireysel lisanslama yapılırken, küçük-orta ve büyük boy işletmelere sunucu ve bilgisayar sayısı üzerinden kurumsal lisanslama yapılıyor. Kaspersky’nin temel düzeyde koruma sağlayan standart paketleri, hem bilgisayarınızdaki hem de harici cihazlarınızdaki mevcut dosyaları zararlı yazılımlara ve virüslere karşı anlık olarak tarayabiliyor. Mobil cihazlarınızda da antivirüs programı kullanmak isterseniz, ekstra güvenlik özellikleri barındıran ve daha avantajlı fiyatlara sahip olan üst seviye paketleri tercih edebilirsiniz. Tüm paketlerde, güncel virüs türlerine karşı eşit savunma yapılabilmesi için aynı virüs kütüphanesi kullanılıyor.

Yapılan araştırmalara göre virüsler sıklıkla e-posta mesajları üzerinden bilgisayarlara ve mobil cihazlara bulaşıyor. Gün içerisinde onlarca mesaj aldığınızı düşünürseniz, hangilerinin zararlı olabileceğini ayırt etmeniz zorlaşıyor. Tanınmış firmalardan gelmiş gibi görünen, dosya eki ya da İnternet adresi içeren virüslü e-postalar, antivirüs programı bulunmayan kullanıcılar tarafından gerçek zannedilerek açılabiliyor. Aynı ağı kullanan bir şirket bilgisayarına virüs bulaşması ise tüm çalışan personelin dosyalarını etkileyebiliyor. Popüler e-posta yazılımları ile güvenlik entegrasyonu bulunan Kaspersky antivirüs programları, hem kurumsal hem de kişisel e-postalarınızı eş zamanlı olarak kontrol ederek, tehlikeli içerik barındıranlar hakkında sizi uyarıyor.

Evinizde tüm sevdiklerinizle güvenli bir şekilde İnternet’e bağlanabilmeniz için ebeveyn kontrol modülünü de kullanımınıza sunan Kaspersky güvenlik antivirüs programı çocuklarınızı zararlı sitelerden korumanıza yardımcı oluyor. Hangi saatlerde, hangi cihazlardan ve hangi konumlardan İnternet’e bağlanıldığını raporlayabilir; gerekli olduğunu düşündüğünüz sınırlamaları kolaylıkla etkinleştirebilirsiniz. Üyelik gerektiren web sitelerindeki ve sosyal medya hesaplarınızdaki parola karmaşasını sonlandırmak isterseniz, Kaspersky üzerinde tek bir ana parola belirleyerek tüm hesaplarınızı eşitleyebilir; hızlı, güvenli ve kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Sizin için önemli olan dokümanlarınızın, fotoğraflarınızın ve videolarınızın, fiziksel olarak çalınması ya da kaybolması durumunda ise görüntülenememesi için güvenlik şifresi oluşturabilir, yanlış şifre girişinde imha edilmesini sağlayabilirsiniz. Konforlu bir İnternet deneyimi yaşamanız için ihtiyacınız olabilecek tüm güvenlik araçlarını barındıran Kaspersky antivirüs programları, fiyatları ile de kurumların ve bireylerin alım gücüne yakın durarak beğeni kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaspersky Güvenlik Antivirüs Programları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/2147483646/41/60000207/kaspersky