Kavanoz Mama

Bebekler dünyaya geldiklerinden itibaren anne ve babalarının özel ilgisi ile karşılaşır. Bebeklerin sağlıklı beslenmesi de bu ilginin en önemli parçasıdır. Yenidoğanların ilk besin kaynağı anne sütü olurken, 6. aylarından itibaren ek gıdalar verilebilir. Kavanoz mamalar da uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen günümüzün en ideal ek gıdalarından biridir.

Ebeveynler tarafından çeşitli sebze ve meyvelerle hazırlanan gıdalar, bebeklerin sağlıklı büyümesine katkı sağlar. Ancak bu gıdaların hemen tüketilmesi gerekliliği, hijyenik ortamda muhafaza edilebilme zorluğu ve mevsimine uygun sebze ve meyvelerin her zaman tedarik edilememesi, evde hazırlanan ek gıdalar için başlıca sorunları teşkil eder. Bu anlarda kavanoz mamalar anne babaların yardımına koşar.

Bebeğinizin Damak Tadına Uygun Sağlıklı Kavanoz Mamalar

Günümüzde artık çeşitliliği oldukça fazla olan kavanoz mamalar, evde hazırlanan ek gıdalara göre birçok avantaja sahiptir. Sıkı kontrol süreçlerinden geçen ve her üretim aşamasında özenle takip edilen kavanoz mamalar, üretiminin yapıldığı ülkelerin sağlık otoriteleri tarafından onay almış ürünlerdir. Titiz bir şekilde üretilen bu gıdalar, organik sebze ve meyvelerden yapıldığı gibi süt ürünlerinden de oluşabilmektedir. Besin değeri açısından da zengin olan kavanoz mamalar, bebeğinizin bir öğünde ihtiyacı olan gıda miktarını karşılayabilecek özel gramajlarda hazırlanmaktadır.

Bu mamaların en belirgin özellikleri arasında mevsiminde toplanmış sebze ve meyvelerden üretilmiş olmaları yer alır. Böylece anne babalar, bebeklerini her mevsim bu sağlıklı gıdalar ile besleyebilirler. Ayrıca kavanoz mamalar, hava almayacak şekilde vakumlama sistemi ile kapatıldıklarından son kullanma tarihlerine kadar sağlıklı bir şekilde tüketilebilirler. Kavanoz mamaların içeriklerinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz ve organik besin kaynaklarından üretilirler.

Anne sütüne ek olarak tüketilmesi önerilen bu gıdaların diğer bir avantajı ise ailece yapılan gezilerde anne ve babaların kurtarıcısı olmalarıdır. Kavanoz mamalar, evden uzak kalındığı durumlarda bebeklerin sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlar. 6. aydan itibaren bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak belirli gramajlarda satışa sunulan kavanoz mamalar, besin değeri yüksek gıdalardır. 

Hepsiburada.com’da kavanoz mamalar kategorisinde sektörün önde gelen markalarını bulmanız mümkündür. Hepsi birbirinden kaliteli ve özenle üretilmiş kavanoz mamaların 3 çeşidi bulunur. Bunlar; meyve püreleri, sebze püreleri ve süt ürünlerinden üretilmiş kavanoz mamalardır. Ayrıca bu kategoride yoğurt ile çeşitli meyvelerin karıştırılarak yapıldığı bebeklerin keyifle yiyeceği tatlılar da bulunur.

Ailenizin en yeni üyeleri minik bireyleriniz, bazı dönemlerde daha az iştahlı olabilirler. Böyle dönemlerde iştah açıcı kavanoz mamalar, bebeğinizin karnının doyması için yeterli olacaktır.

Kavanoz Mamalarda Bol Çeşit Hepsiburada.com’da

Birçok çeşidin bulunduğu kavanoz mamalar kategorisinde bulunan meyve pürelerinde, tek meyveden yapılmış mamalar bulabileceğiniz gibi birbirleriyle uyumlu meyvelerden üretilmiş kokteyl meyve püreleri de bulabilirsiniz. Birbirinden leziz meyve pürelerini keyifle tüketecek olan bebekleriniz, böylece çok daha enerjik ve mutlu olacaklardır.

Bebekler tatlı gıdaları tüketmeyi her zaman daha çok severler ve bunları iştahla tüketirler. Ancak sağlıklı gelişmeleri için farklı tatlara sahip olan sebzeleri de tüketmeleri gerekir. Bu konuda da anne babaların imdadına yetişen sebze püresi olarak hazırlanan kavanoz mamalar, miniklerin hem sağlıklı şekilde büyümelerine hem de ileri yaşlarında bolca tüketmeleri gereken sebzelerin tatlarına alışmalarını sağlar. Diğer bir alternatif olan süt ürünlerinden üretilen kavanoz mamalar ise bebeklerin tatlı ihtiyaçlarını karşılayan sağlıklı gıdalardır.

Sektörün önde gelen markaları olan Hipp, Hero Baby, Milupa ve Bebelac kavanoz mamalarını hepsiburada.com ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Böylece bebeğinizi koruyucu, renklendirici ve gluten içermeyen, onun damak tadına uygun, bol çeşitli kavanoz mamalar ile güvenle besleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kavanoz Mamalar

229 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/2147483639/60002072/301163/302132