ARA
Loading interface...
Loading interface...
Keenetic
Keenetic Peak DSL AC2600 4x5 dBi Cloud VPN Dualcore MU-MIMO Beamforming WPA3 Amplifier 2xUSB 9xGE Link Aggregation VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic Peak DSL AC2600 4x5 dBi Cloud VPN Dualcore MU-MIMO Beamforming WPA3 Amplifier 2xUSB 9xGE Link Aggregation VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router

Keenetic
%23 indirim 2.099,00 TL 1.620,00 TL
SEPETTE % 5
1.539,00 TL
( / adet)
Satıcı: OVY
Puan 10
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/60003514

Keenetic Peak DSL
AC2600 4x5dBi, Cloud, Mobil Uygulama, VPN, KeenDNS, Dualcore CPU, WPA3, Amplifier, 4x4 MU-MIMO, Beamforming, Airtime Fairness, Torrent, Medya Sunucusu (DLNA), Ebeveyn Kontrolü, Adguard, QoS, USB3.0 ve USB2.0, 9xGigabit Ethernet Portu ve Link Aggregation
VDSL2/ADSL2+ Gigabit Fiber Mesh WiFi Modem Router
KN-2510-01TR

Ev ve iş yeriniz için fark yaratan benzersiz kablosuz bağlantı, üstün yazılım nitelikleri ile premium
KEENETIC Peak DSL burada!

Keenetic Wi-Fi Mesh Sistemi 2021

Güçlü Donanım

Keenetic Peak DSL 900MHz çift çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Peak DSL'de bulunan 256MB DDR3 RAM ve 128MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Peak DSL'de bulunan 8 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır. Keenetic Peak DSL'de bulunan 4 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Peak DSL'de bulunan antenler sökülüp takılabilir antenler olduğundan uygun bağlantılara sahip olan kendi harici antenlerinizi de kullanmanıza imkan tanır.

9 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen gigabit akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde dilerseniz Keenetic Peak DSL'i fiber internetleriniz için de kullanabilirsiniz. Gigabit hızdaki ethernet portlarını Keenetic Peak DSL'de sunulan Link Aggregation (Link Birleştirme) özelliği ile uygun cihazlarınız için 2 gigabit hızlara da çıkarabilirsiniz.

1 adet USB3.0 ve 1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama
Keenetic Wi-Fi Mesh Sistemi

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Peak DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Keenetic Wi-Fi Mesh sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Çok düğümlü Keenetic Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. Bandsteering, IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh

Keenetic Peak DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Peak DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Peak DSL cihazının yanına Keenetic Speedster’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Peak DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Keenetic Çalışma Modları

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma

Keenetic Peak DSL ve tüm Keenetic cihazlar router, menzil genişletici (range extender), erişim noktası (access point) ve istemci (client) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Keenetic Peak DSL 9 gigabit port animasyon

9 Gigabit Port

Peak DSL sahip olduğu kablolu bağlantı için ethernet portları ile bir DSL modemden çok daha fazlası. Peak DSL'in arka panelinde yer alan toplamda 9 adet ethernet portu bulunuyor. Bu portların tümü gigabit hızlarda ve istendiğinde ev cihazlarını internete bağlamak için (LAN) veya ethernet kablosu ile gelen genişbant internetiniz sonlandırmak için (WAN) kullanılabiliyor.

Keenetic Peak DSL Link Aggregation animasyon

Link Aggregation ile 2 Gigabit Hız

Keenetic Peak DSL modelinde ethernet portlarını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bu portların tümünü LAN (yerel ağ bağlantısı) veya WAN (Genişbant ağ bağlantısı) için kullanabilirsiniz. Link aggregation (link birleştirme) özelliği sayesinde uyumlu cihazlarınızı ethernet kablosu ile bağlamanız gerektiğinde 2 gigabit hızlara kadar kablolu bağlantılar elde edebilirsiniz. Bu özelliğin bağlantıyı yapacağınız diğer cihaz veya cihazlarda da desteklenmesi gerektiğini lütfen unutmayın.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic Peak DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Keenetic Bileşenler

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Peak DSL cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Peak DSL sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
KeeneticOS işletim sisteminde sunulan bazı opsiyonel bileşenler şunlardır*:

 • Ağ hızlandırıcı motoru: Cihazınızın routing performansını geliştirir.
 • AdGuard DNS: AdguardDNS servisi sayesinde ev yada ofis ağınızdaki can sıkıcı online reklamların önüne geçer.
 • SafeDNS: 3.parti SafeDNS servisi ile gelişmiş ebeveyn kontrolü ve içerik yönetimi sağlar.
 • 802.1x İstemci: Ethernet ağları üzerinden oturum açma/şifre tabanlı kimlik doğrulama desteği sağlar.
 • PPTP VPN Sunucu: PPTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • SSTP VPN Sunucu: SSTP kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • L2TP/IPSec VPN Sunucu: L2TP/IPsec PSK kullanarak ev ağı cihazlarına bağlanmanıza izin verir.
 • OpenVPN İstemci: OpenVPN tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • IP-IP Tünelleme: IP-over-IP tünelleri yaratmanıza imkan tanır.
 • Wireguard VPN: Wireguard tünelleri oluşturulmasına imkan tanır.
 • Trafik sınıflandırma motoru ve IntelliQoS: Dinamik internet bağlantısı bant genişliği dağıtma sistemi.
 • SNMP Sunucu: Uzaktan cihazdaki istatistikleri toplamak için izin verir.
 • Captive Portal: SMS kimlik doğrulama ile açık wifi ağı oluşturmanıza imkan tanıyan uygulama.
 • Paket Yakalama (Packet Capture): Yönlendirici arayüzlerinde ağ trafiğini yakalamaya izin verir.
 • Dosya paylaşımı (Apple Dosya Protokolü -AFP- ve Time Machine): Time Machine yedekleme desteği de dahil olmak üzere USB sürücüleri AFP özellikli cihazla paylaşmanıza izin verir.
 • Medya Sunucu: Bu cihazın USB sürücüde depolanan içeriği ağa bağlı dijital ortam yürütücülere aktarmasına izin verir.
 • İndirme Merkezi: Bağımsız hafif web arayüzü sağlayan BitTorrent ağlarında dosya paylaşmanıza izin verir.
 • FTP Sunucu: FTP protokolü üzerinden dosya paylaşımına izin verir.
 • Open Package Desteği: OPKG'ye dayanan hafif paket yönetim sistemi.

* Bileşen seçenekleri cihazda bulunan donanımlara göre farklılık gösterir.

Keenetic Peak DSL Webdav ve Keendns ile Kişisel Bulut Personal Cloud

Kendi Kişisel Bulutunuz

Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve WebDAV sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüye ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygumayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanıdığınız uygulamanın WebDAV protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.

Keenetic Wireless Amplifier

Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier)

Keenetic Peak DSL, sahip olduğu 4 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 8 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu 8 adet güçlendiricinin 4 adeti 2.4GHz bandı, 4 adeti ise 5GHz bandı için görevlendirilmiştir. Bu güçlendiriciler sayesinde, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Peak DSL sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

MU-MIMO

Geleneksel routerlardan farklı olarak Keenetic Peak DSL, 4x4 MU-MIMO özelliklere sahiptir. Bu özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kablosuz ağ cihazı ile veri alışverişi sağlayabilir. MU-MIMO (Çok kullanıcı, çoklu giriş çoklu çıkış) özelliğinin kullanılabilmesi için kablosuz istemci cihazının da bu özelliği desteklemesi gerekir.

Beamforming Teknolojisi

Beamforming teknolojisi sayesinde kablosuz sinyallerin geldiği yöndeki alım hassasiyeti artılırken, kablosuz ağ cihazının bulunduğu yöne gönderilen sinyallerin şiddeti artırılır. Wi-Fi sinyal gücünü alıcı cihazlara göre optimize ederek sinyal kalitesini ve iletim hızını artırır.

Airtime Fairness

Genellikle, toplam ağ kapasitesi cihazlar arasında trafiğe göre eşit olarak bölünür. Düşük veri hızına sahip istemci cihazlar (eski cihazlar veya kablosuz kapsama alanı sınırındaki cihazlar) bir ağı büyük ölçüde yavaşlatacaktır. Airtime Fairness, dağıtım mekanizmasını zamana göre değiştirerek bu olumsuz etkiyle mücadele eder, böylece yüksek veri hızlarına sahip cihazlar daha yüksek iletim hızlarının keyfini çıkarabilir.

Keenetic Hero DSL Ürün Görseli GIF

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic Peak DSL bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Peak DSL ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic Peak DSL cihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Keenetic Peak DSL'in ethernet portları ile sunulan Link Aggregation (Link birleştirme) özelliğini dilerseniz iki adet fiber internetinizi birleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Keenetic Güçlü Koruma

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic Peak DSL, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Peak DSL 'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Peak DSL ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Peak DSL cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.

Keenetic WPA3-OWE

WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik

Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Peak DSL'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Peak DSL cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Keenetic Akıllı Ev

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

Keenetic Peak DSL bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Peak DSL ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Peak DSL internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Keenetic Tüm İş İhtiyaçları İçin

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

Keenetic Peak DSL ve sahip olduğu Keenetic Wi-Fi Mesh sistemi özelliği ile çok düğümlü (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Peak DSL KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:

 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;
 • Link aggregation (link birleştirme) özelliği ile LAN veya WAN için 2 kata kadar daha yüksek kablolu bağlantı;
 • 9 adet gigabit ethernet portu ile işletmenizdeki kablolu cihazlarda yüksek hız;
 • RP-SMA konektör bağlantısı ile değiştirilebilir harici antenler;
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.
Keenetic Mobil Uygulaması 2021 gif

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic Peak DSL Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Keenetic Wi-Fi Mesh sistemi cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, ağınızı yönetmesi için aile bireylerinden dilediğinizi yönetici olarak atayabilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Cihazlarınızın yazılım güncellemelerini yapabilir, ağ trafiğindeki hareketleri görüntüleyebilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Keenetic Sezgisel Web Arayüz Peak DSL

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz

Keenetic Peak DSL ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

Keenetic Peak DSL DSL Hat perf analizi ve raporlama

DSL Hat Performans Analizi ve Raporlama

Keenetic Peak DSL ve diğer tüm VDSL/ADSL destekli Keenetic modem router cihazlarda DSL hat performans analizi ve raporlama özelliği mevcuttur. Bu eşsiz özellik sayesinde DSL hattınızla ilgili detaylı analiz ve raporların sizin talebinizle alınması mümkün olur. Bu raporlar değerlendirilerek çok daha yüksek seviyede hizmet sunulur ve hattınızla ilgili detaylı tanılamalar yapılabilir.

Keenetic VDSL 35b supervectoring Peak DSL

VDSL 35B Supervectoring

Keenetic Peak DSL, VDSL 35b supervectoring profilini desteklemektedir. Bu sayede Peak DSL cihazı VDSL üzerinden 300Mbps'ye kadar indirme hızlarına imkan tanımaktadır.Keenetic Peak DSL'de sunulan bu özelliğin kullanılabilmesi için internet hizmeti aldığınız servis sağlayıcının da bu özelliği sunması gerekmektedir.

Keenetic Peak DSL SNR Margin yapılandırma

SNR Margin Yapılandırması

Keenetic Peak DSL, VDSL ya da ADSL hattınızla ilgili SNR margin ayarlarını yapılandırmanıza imkan tanır. Ek hat ayarları ve SNR margin ayarlarını yapılandırarak hattınızın kararlılığını ve hızını iyileştirebilirsiniz.

Keenetic Peak DSL Ağ Trafiği İzleme

Anlık Ağ Trafiği İzleme

Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Keenetic Peak DSL Trafik sınıflandırma motoru

Trafik Sınıflandırma Motoru

KeeneticOS'de sunulan trafik sınıflandırma motoru ve analizörü ağınızdaki cihazların hangi servisleri hangi seviyelerde kullandığını gözlemlemenize yardımcı olur. Bu akıllı paket yönetimi sayesinde Keenetic cihazınız ağınızı en verimli şekilde yönetirken aynı zamanda size hangi cihazlara hangi sınıflandırmaları yapacağınızla ilgili ipuçları da verir.

Keenetic Peak DSL Asimetrik Hız Sınırlandırma

Asimetrik Hız Sınırlandırma

Keenetic kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Asimetrik hız sınırlandırma, genellikle indirme ve yükleme yönünde farklı hızların sunulduğu DSL hatlar için önemlidir. Örneğin; Volkan'ın telefonu 20 mbit/s ile indirme, 5 mbit/s ile yükleme yapabilir şeklinde bir ayarla birlikte Işıl'ın laptopu 50 mbit/s ile indirme 20 mbit/s ile yükleme yapabilir ayarını belirleyebilirsiniz.

Keenetic Peak DSL Önceliklendirme

Servis ve Cihaz Önceliklendirme

Keenetic cihazlarda ağdaki cihazların trafiğini istemci cihazın kullandığı uygulamalara göre optimize edebilirsiniz. Örneğin; daha düşük gecikmeye ihtiyacınızın olduğu ses hattınız varsa bu istemci cihazı en öncelikli kategoriye alabilir, daha düşük önceliğe sahip indirme görevleri bulunan NAS cihazları gibi cihazları ise daha düşük sınıfa yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ağınızın hızını optimize eder ve ağdaki kesinti ve gecikmeleri azaltırsınız.

Keenetic Peak DSL Torrent İstemci ve DLNA Medya Sunucu

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA)

KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz.

Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*


* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.

Keenetic Peak DSL fonksiyon butonu ve göstergesi

Fonksiyon Butonu ve Göstergesi

Keenetic Peak DSL 2 adet fonksiyon (FN) butonu ve LED göstergesi ile gelir. Yapılandırılabilir fonksiyon butonuna web arayüzden farklı görevler atayabilirsiniz. Örneğin; yazılım güncellemesi mevcut olduğunda cihazınızın FN LED göstergesinin yanmasını sağlayarak güncelleme yapabilir veya torrent istemcisinin hız mod değişkliğini yapılandırabilirsiniz.

Keenetic Adguard SafeDNS Yandex DNS 2021

Adguard DNS & Yandex DNS & SafeDNS & CloudflareDNS
Ebeveyn Kontrolü & İçerik ve Reklam Engelleme

Keenetic Peak DSL içerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Peak DSL'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde Adguard DNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

Keenetic Peak DSL KeenDNS

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi

Keentic Peak DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz (fatih.keenetic.pro ya da mehmet.keenetic.link gibi) Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz (kamera.fatihofis.keenetic.pro ya da nas.fatih.keenetic.link gibi)

Keenetic Peak DSL VPN Türleri

İstediğiniz VPN Protokolünü Kullanın

Virtual Private Network (Sanal Özel Ağlar), başka bir ağ üzerinden bir veya daha fazla ağ bağlantısını etkinleştirmeye verilen genel addır. VPN kullanmanın bir sürü farklı nedeni vardır. Bu sebeplerin en yaygını güvenlik ve veri gizliliğidir.

Keenetic'te PPTP/SSTP VPN, L2TP over IPSec (L2TP/IPSec) VPN, Wireguard VPN, OpenVPN, IPSecVPN, GRE/IPIP/EoIP, IPSec Xauth PSK (Virtual IP) gibi VPN protokolleri desteklenmektedir.

Keenetic OPKG Paket yöneticisi

OPKG Paket Yöneticisi

Keenetic Peak DSL ile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü taraf yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.

Keenetic Türkiye Destek Kanalları

Güçlü donanım ve yazılım özellikleri, sürekli ve planlanmış güvenlik ve yazılım güncellemeleri, mobil uygulama sayesinde hızlı ve kolay kurulum aşamaları ile Keenetic cihazlarının kurulumu ve detaylı yapılandırması çok kolaydır. Keenetic cihazlarının web arayüzleri ve Keenetic Mobil Uygulaması tamamen Türkçedir. Kurulum, gelişmiş yapılandırma ve diğer aşamalarda yardım almak için aşağıdaki kanallardan biriyle Keenetic Destek ekibine ulaşabilirsiniz:

Keenetic Web Sayfası Destek 2021

Keenetic Web Sayfası ve Makaleler

keenetic.com.tr ve destek.keenetic.com.tr ilk kurulum ve detaylı yapınlandırma ile ilgili faydalanabileceğiniz kaynakların bulunduğu kütüphanedir. Keenetic web sayfasından cihazınızın basit ayarları ile ilgili destek alabileceğiniz gibi konsol yönetimi (CLI) ve diğer uzmanlık ayarları ile ilgili de bilgiler bulabilirsiniz.

Keenetic Mobil Uygulama Destek

Keenetic Mobil Uygulaması

Keenetic Mobil uygulamasında bulunan 'Destek' bölümünden konuyla ilgili yazılmış olan makaleleri aratabilir veya doğrudan destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Konuyu ya da sorununuzu destekleyecek görsel eklemeler yapabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibi en kısa sürede iletişime geçerek probleminizi çözmeye yardım eder.

Keenetic E-posta Destek

E-posta

Keenetic Destek Ekibine probleminizi e-posta yoluyla bildirebilirsiniz. Probleminizle ilgili maili destek@keenetic.com.tr adresinden Keenetic Türkiye'ye ulaştırın. E-posta ile ulaştırdığınız destek talepleriniz işlem sırasına göre otomatik olarak işlenecektir.

Keenetic Telefon Destek

Telefon ve Çağrı Merkezi

Keenetic Türkiye Destek Ekibine telefonla da ulaşabilirsiniz. Anlık çağrı yoğunluğuna göre en kısa sürede yaşadığınız problemle ilgili destek alabilirsiniz. Keenetic Türkiye Destek Ekibine 0 (216) 709 32 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hangi VDSL2/ADSL2+ Modemi Almalısınız?

Özellik Keenetic
Omni DSL
(KN-2011)
Keenetic
Extra DSL
(KN-2111)
Keenetic
Hero DSL
(KN-2410)
Keenetic
Peak DSL
(KN-2510)
SNR Margin Yapılandırma
ve DSL Hat Raporlama
Var Var Var Var
VDSL Profilleri 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a, 35b 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a, 35b
İşlemci Hızı 700Mhz 900Mhz 900Mhz, dual core 900Mhz, dual core
Kablosuz Sınıfı N300 AC1200 AC1300 AC2600
2.4GHz Kablosuz Hız 300Mbps 300Mbps 400Mbps 867Mbps
5GHz Kablosuz Hız - 867Mbps 867Mbps 1733Mbps
Ethernet Portu 4 Adet 4 Adet 5 Adet 9 Adet
Ethernet Port Hızları 10/100 Mbps
Fast Ethernet
10/100 Mbps
Fast Ethernet
10/100/1000 Mbps
Gigabit Ethernet
10/100/1000 Mbps
Gigabit Ethernet
Fonksiyon ve WPS Butonu Var Var Var, 2 adet Var, 2 adet
Antenler 2x5 dBi
(Yönlenebilir)
4x5 dBi
(Yönlenebilir)
4x5 dBi
(Yönlenebilir)
4x5 dBi
(Yönlenebilir ve değiştirilebilir)
Wireless Amplifier Sayısı
(Kablosuz Güçlendirici)
2 4 2 8
USB Portu 1 x USB2.0 1 x USB2.0 1 x USB2.0
1 x USB3.0
1 x USB2.0
1 x USB3.0
Wi-Fi Mesh Sistemi Var Var Var Var
MIMO 2x2 MIMO 2x2 MIMO 2x2 MU-MIMO 4x4 MU-MIMO
Airtime Fairness - - Var Var
Beamforming - - Var Var

Hangi Dualband Gigabit Routerı Almalısınız?

Keenetic Peak DSL gibi Keenetic'te hem 2.4GHz bandında hem de 5GHz bandında eş zamanlı yayın yapan ve gigabit ethernet portlarına sahip Keenetic Viva, Giga, Ultra, Hero DSL ve Peak DSL modelleri de bulunmaktadır. Birbirine yakın özellikleri olan Peak DSL ve Ultra modellerinin karşılaştırması aşağıdaki gibidir.

*Önemli Not: Keenetic Ultra modeli router cihazıdır. RJ-11 portu bulunmamaktadır. VDSL2/ADSL2+ hatlarınızı Keenetic Ultra modelinde sonlandıramazsınız. Eğer bağlantınız VDSL veya ADSL türünde ise Keenetic Peak DSL modelini tercih etmelisiniz.

Özellik Keenetic
Ultra*
(KN-1810)
Keenetic
Peak DSL
(KN-2510)
Çalışma Modları
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
VDSL2/ADSL2+ Modem
Wi-Fi Mesh
Router
Range Extender (Mesafe Genişletici)
Access Point
İstemci (Client)
Fiber Desteği Var Var
VDSL/ADSL
Modem Özelliği
Yok Var
Wi-Fi Amplifier
(Kablosuz Güçlendirici)
Var Var
2.4GHz Kablosuz Hız 800Mbps 800Mbps
5GHz Kablosuz Hız 1733Mbps 1733Mbps
Link Aggregation Yok Var
Antenler 4x5 dBi (Yönlenebilir) 4x5 dBi (Yönlenebilir, değiştirilebilir)
USB Portu 1 x USB2.0
1 x USB3.0
1 x USB2.0
1 x USB3.0
Ethernet Port Sayısı 5 9
Wi-Fi Mesh Sistemi Var Var
Fonksiyon Butonu Var Var

Keenetic Peak DSL Teknik Özellikleri

Özellik Değer Açıklama
İşlemci (CPU) EN7516GT
900 MHz
Keenetic Peak DSL modelinde bulunan işlemci çift çekirdeklidir. (Dual core)
Hafıza (RAM) 256 MB DDR3 -
Flash Memory, Dual Boot 128 MB Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
Wi-Fi Sınıfı AC2600 2.4GHz, 800Mbps
5GHz, 1733Mbps
Wi-Fi Hızı 2600Mbps 2.4GHz, 800Mbps
5GHz, 1733Mbps
Antenler 4x5 dBi Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler. Peak DSL'de antenler RP-SMA konektör uçludur, sökülüp takılabilir.
Anten Sayısı ve Tipi 4 adet Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler. Peak DSL'de antenler RP-SMA konektör uçludur, sökülüp takılabilir.
MU-MIMO Var, 4 x 4 Aynı anda birden fazla kablosuz ağ cihazı ile veri alışverişi sağlayabilir. MU-MIMO özelliğinin kullanılabilmesi için kablosuz istemci cihazının da bu özelliği desteklemesi gerekir.
Beamforming &
Airtime Fairness
Var Beamforming
Beamforming teknolojisi sayesinde kablosuz sinyallerin geldiği yöndeki alım hassasiyeti artılırken, kablosuz ağ cihazının bulunduğu yöne gönderilen sinyallerin şiddeti artırılır. Wi-Fi sinyal gücünü alıcı cihazlara göre optimize ederek sinyal kalitesini ve iletim hızını artırır.

Airtime Fairness
Genellikle, toplam ağ kapasitesi cihazlar arasında trafiğe göre eşit olarak bölünür. Düşük veri hızına sahip istemci cihazlar (eski cihazlar veya kablosuz kapsama alanı sınırındaki cihazlar) bir ağı büyük ölçüde yavaşlatacaktır. Airtime Fairness, dağıtım mekanizmasını zamana göre değiştirerek bu olumsuz etkiyle mücadele eder, böylece yüksek veri hızlarına sahip cihazlar daha yüksek iletim hızlarının keyfini çıkarabilir.
Kablosuz Amplifier
(Sinyal Artırıcı)
Var
(8 adet)
8 amplifier ile zayıf kablosuz sinyalleri en iyi seviyede alınır.
Ethernet Portları 9 Adet Keenetic'te bulunan ethernet portları yönetilebilir Smart Switch özellikli portlardır. Ethernet portlarını istediğiniz gibi LAN, yerel ağ (Local Area Network) veya WAN, genişbant ağ (Wide Area Network) bağlantısı için kullanabilirsiniz.
Ethernet Port Hızı 1000Mbps Gigabit hızlardaki ethernet portları masaüstü bilgisayar veya NAS cihazı gibi cihazlarınıza ethernet portu üzerinden yüksek hızlı bağlantı sunar.

Peak DSL'de bulunan Link aggregation özelliği sayesinde iki adet port uygun cihazlar için birleştirilerek 2 gigabite kadar kablolu hız elde edilebilir.
WPS/Wi-Fi Butonu Var WPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
FN Fonksiyonu Butonu Var, 2 Adet Cihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
3G/4G/LTE Desteği Var Uyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr'yi ziyaret edin.
VDSL/ADSL Desteği Var Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Peak DSL 300Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
Farklı Çalışma Mod Desteği Var Wi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
IPoE/PPPoE routing 1800 Mbit/s'ye kadar Duplex
L2TP/PPTP routing 800 Mbit/s'ye kadar -
USB Sürücüden Okuma 90 MB/s'ye kadar USB3.0 portu ile
Otomatik ADSL
Modülasyon Seçimi
Var -
G.dmt Var -
G.lite Var -
ADSL2 Var -
ADSL2+ Var -
Annex A Var -
Annex M Var -
Maks. PVC Sayısı 8 -
VDSL2 Desteği Var -
G.vector desteği Var -
VDSL Profilleri 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a, 35b Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Peak DSL 300Mbps'ye kadar DSL hatları desteklemektedir.
IPoE Var -
PPPoE Var -
PPTP Var -
L2TP Var -
802.1x Var -
Birden çok PPP tünelleri Var -
PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2 Var -
MPPE (Auto/40/56/128) Var -
VLAN IEEE 802.1Q Var -
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var -
Link Duo Var PPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
IntelliQoS Var Özel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya IPTV'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
DHCP (istemci/sunucu) Var -
IPv6 Dual Stack Var -
NAT Var Birden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
IGMP Var -
UPnP Var -
Manuel Port Yönlendirme Var -
VPN Passthrough Var -
DoS Ataklarından Koruyan
SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)
Var -
Ping Denetleyicisi Var -
WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ Güvenliği Var En güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
Misafir Wi-Fi Ağı Desteği Var -
MAC Adresi ile Ağ Erişim Kontrolü Var -
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var -
Android ve iOS için mobil uygulama Var Hızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
Transmission Torrent İstemcisi Var Bilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
Dosya Sunucusu Var Ev ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
DLNA Sunucusu Var USB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
UDP - HTTP Proxy Var Multicast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için
FTP Sunucusu Var Bağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
Yazıcı Sunucusu Var Uyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var -
PPTP VPN sunucu 10 Adet VPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
Yandex.DNS İnternet Filtresi Var Ön yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
SafeDNS Ebeveyn Kontrolü Var Bulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
Dinamik DNS İstemcisi Var No-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
AdGuard Reklam Engelleyici Var Tüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
Cihaz Boyutları 214mm x 154mm x 33mm Anten hariç.
Cihaz Ağırlığı
536gr -
Çalışma Sıcaklığı
0 – 40°C -
Nem
%20 – %95 Yoğuşmasız
Güç Giriş Gerilimi 100-240V
50/60 Hz
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
3G/4G Desteği 3G, 4G
Anten Gücü 4 x 5 dBi
Anten Sayısı Dört Antenli
Değiştirilebilir Anten Var
Ethernet Çıkışı Yok
Fiber Bağlantı Var
Firewall Özelliği Var
Kablosuz Bağlantı Hızı 2600 Mbps
Modem Tipi ADSL - VDSL Modem
Router Özelliği Var
Splitter Var
Türkçe Menü Var
USB Var
Wireless Özelliği 802,11 a/b/g/n/ac
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000BP1IF
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
ZyXEL VMG1312-T20B VDSL2 - ADSL2+ 4 Port Kablosuz USB Destekli Modem
Keenetic Omni DSL N300 2x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router
Asus DSL-N16 DualBand Vpn ADSL VDSL-Fiber Modem Router
%4
799,00 TL 765,75 TL
Sepette %27 indirimli fiyat
559,00 TL
%26
372,88 TL 275,00 TL
%24
499,00 TL 379,09 TL
%20
419,00 TL 333,13 TL
Sepette %5 indirimli fiyat
316,47 TL
Satıcı
OVY 10
Hepsiburada
Hepsiburada
Vizyon Bilgisayar 9,9
Değerlendirmeler
(2662)
(711)
(1779)
(1031)
Anten Gücü 4 x 5 dBi 2 x 5 dBi 2 x 5 dBi 2 dBi
Ethernet Çıkışı 4 Port 4 Port 4 Port Yok
Kablosuz Bağlantı Hızı 1200 Mbps 300 Mbps 300 Mbps Belirtilmemiş
USB Var Var Var Yok
Wireless Özelliği 802,11 a/b/g/n/ac 802,11 n 802,11 b/g/n 802,11 b/g/n