Kemal Tanca Ayakkabıları

Türkiye'nin en eski ayakkabı markalarından biri olan Kemal Tanca, erkek ayakkabıları ile başlayan yolculuğunu kadın ve çocuk ayakkabıları ile büyüterek yoluna devam ediyor. Erkek segmentinde hem spor hem de günlük kullanıma uygun modelleri ile beğeni toplayan marka, kadın segmentinde ise abiye ve günlük modelleri ile sektörüne öncülük yapıyor. Müşterileri farklı yaş ve meslek gruplarından olan firma, tasarımlarında en çok rahatlık ve konforlu kullanıma dikkat ediyor. Deri, suni deri, nubuk ve kumaştan yapılan ayakkabılar, sağlam dikişleri ile uzun süreli kullanım imkanı da sunuyor. Çok büyük bütçeler ayırmadan kaliteli ve şık ayakkabılar giyerek günlük stilini tamamlamak isteyen her kesimden alıcıya hitap eden marka, yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerinin beğenisini artırmak için kullanıyor.

Kadın ayakkabılarında modelleri ile fark yaratan markalar arasında yer alan Kemal Tanca; stil sahibi müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarım geliştiriyor. Daha çok şehirli ve aktif kadınlara yönelik tasarım yapan firmanın modellerinde yenilikçi yaklaşımlar, dikkat çekiyor. Dünyayı ve trendleri yakından takip eden marka, her sezon gözden geçirdiği koleksiyonları ile kadınların gardıroplarındaki yerini alıyor. Düz babetler ve loafer'ların yanı sıra botlara da ağırlık veren firma, aynı zamanda topuklu modelleri ile de koleksiyonuna çeşitlilik kazandırıyor. 

Kadınlar için üretilen çizme ve kadın botlarda topuklu, topuksuz farklı modeller çalışan firma, bu ürün segmentinde aksesuar kullanımı ile fark yaratıyor. Özellikle aksesuar kullanımı ve modellerde yaratılan ilave hareketler ile ister günlük isterse de abiye olsun ayakkabılara ayrı bir hava katıldığı görülüyor. Firmanın kadın segmentinde başarılı olduğu bir diğer alan ise terlik, sandalet ve spor ayakkabı grubu oluyor. Son derece rahat ve konforlu olan bu gruptaki modeller, ortopedik yapıları ile ayakları tüm gün rahat ettirirken, yorgunluğu da önlüyor. Ayaklara ekstra enerji veriyor.

Erkek modellerinde de çok çeşitlilik ile çalışan Kemal Tanca, klasik takım elbiseler ve spor giyim ile kolaylıkla kombinlenen ürünler tasarlıyor.  Erkekler için üretilen ayakkabılarda sağlamlığın yanı sıra konforu da önemseyen marka, yıllar geçse de giyilebilir modeller üretmeye gayret ediyor. Suni deri, deri ve nubuk modeller, bağcıklı ve bağcıksız olarak ikiye ayrılırken, aksesuar olarak ise kemer ve tokalar da müşterilerin beğenisine göre kullanılabiliyor. Aktif hayatın bir gereği olarak spor modellerin yanı sıra sandalet ve terlik modelleri de çalışan firma, ayrıca erkek çizme ve erkek bot modelleri ile de dikkat çekiyor. 

Çocukları da ihmal etmeyen Kemal Tanca, gençler ve çocuklar için de cıvıl cıvıl enerjik modeller tasarlıyor. Gençlerin hareketli yapıları ve sportif aktivitelere olan eğilimlerini dikkate alan marka, sağlamlığın yanı sıra güvenliğe de önem veriyor. Gençlerin ayaklarını ortopedik olarak destekleyen ayakkabılar, sağlam zemin tutuşu sağlayan dış tabanları ile kayma ve düşme gibi durumlara karşı önlemini önceden alıyor. Her çeşit giyim ile kombinlenen genç ve çocuk ayakkabısı da üreten firma, en yeni trendleri anında uygulayarak yeni nesli kazanmayı hedefliyor.

Kemer, cüzdan ve çanta segmentinde de faaliyetleri olan Kemal Tanca, erkek ve kadın modelleri ile müşterilerini geri çevirmiyor. Abiye ve günlük çanta modelleri, klasik ve yeni trendleri takip eden çizgilerden oluşuyor. Evrak çantası ve laptoplar için daha geniş modelleri olan firmanın kemer ve cüzdanları da erkek ve kadınların şıklıklarını tamamlıyor. Günlük hayatın her anında aktif ve katılımcı bireylere tarzlarını tamamlayabilecekleri şık ve özgün ayakkabılar üreten Kemal Tanca, trendleri takip eden sağlam ve dayanıklı ürünleri ile müşterilerinden tam not alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kemal Tanca Ayakkabıları

1.881 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön