Kemer Yastığı ve Aksesuarları

Emniyet kemeri aksesuarlarıyla arabanızı daha şık ve daha güvenli hale getirebilmeniz kolaylaşır. Emniyet kemerlerinizi kaplayan kılıflarla yolculuklarınızda cildinizin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Kemer yastığı kullanarak da teninizde kızarıklık gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Çocukların ciltleri daha narin olduğu için emniyet kemerinin gergin yüzeyi çocuğunuzun tenine zarar verebilir. Bunu önlemek için kemer kesmesini önleyen aparatları kullanabilirsiniz. Bu aparatlar yumuşak yüzeyleriyle çocuğunuzun cildini korur ve kesme sorunun önler. Cırt cırtlı şekilde tasarlanan kemer aparatlarını kısa bir sürede takabilirsiniz. Cırt cırtlarını açtıktan sonra bu ürünleri kemerlerinize uygun şekilde yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme işleminden sonra cırt cırtları kapatarak aksesuarınızı sabitleyebilirsiniz. Ön ve arka koltuklar için uygun olan emniyet kemeri aparatlarıyla çocuğunuzu koruyabilirsiniz. Yetişkinler için tasarlanan emniyet kemerleri çocuklar için tehlikeli olabilir. Bu tehlikelerin önüne geçmek için emniyet kemeri aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşına uygun aparatları kullanarak güvenlik sağlayabilirsiniz.

Sağlamlıklarıyla Öne Çıkan Emniyet Kemeri Aparatları

Paraşüt kumaşıyla üretilen kılıflar oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kemerlerin yüzeyini daha yumuşak hale getirmek için kemerlerinize kılıf takabilirsiniz. Kılıflarda yer alan yazılar ve logolar alternatif tasarım seçenekleri yaratır. Bu opsiyonlar arasından arabanızın kabininin dekoruna uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz. Emniyet kemerinize takabileceğiniz kılıflar terleme sorununa yol açmaz. Hava alabilen kumaşlara sahip olan kılıflar yolculuklarınızda size rahatlık ve güvenlik sağlar. Emniyet kemeri kılıflarında kullanılan dayanıklı dikişler darbelere ve esneme sorununa karşı koruma oluşturur. Dayanım oranı yüksek olan dikişler sayesinde kılıfınızın deforme olması da önlenir. Kemer tutucular, çocuğunuzun yolculuğunuz boyunca güvenli bir şekilde korunmasına yardım eder. Kemerin kaymasını önleyen bu ürünler, kemeri çocuğunuzun boynundan uzakta tutarak güvenlik yaratır. Otomobiller için tasarlanan bu ürünler koku oluşumuna yol açmaz.

Yolculuklarınızda Emniyetinizi Sağlama Alın

Özel nakışlarla tasarlanan emniyet kemeri kılıflarını satın alarak yolculuklarınıza konfor katabilirsiniz. Şık nakışlarıyla dikkat çeken bu ürünler aracınızın görünümünü zenginlik katar. Karbon desenli kılıflar estetik tasarımlarıyla dikkat çeker. Suni deri malzemenin kullanıldığı kılıflar oldukça dayanıklıdır. Emniyet kemerinizde kullanabileceğiniz aparatlar arasında yastık şeklinde tasarlanan modeller de vardır. Bu ürünleri kullanarak yolculuklarınızda hem güvenli hem de konforlu bir şekilde uyuyabilirsiniz. Boyun tutulması sorunu yaşamamak için otomobilinizle uyumlu yastıkları satın alabilirsiniz. Yastıkların dolguları içe göçme sorununa karşı dayanıklıdır. Emniyet kemerinize takabileceğiniz bu yastıklar boynunuzun tahriş olup kızarmasını da önler. Yastığınızı nemli bezlerle silerek temizleyebilirsiniz. Cırt cırtlı yastıkları emniyet kemerinizin ölçülerine uygun şekilde kısa bir sürede aracınıza monte edebilirsiniz. Yumuşak yastıklar ipeksi bir dokuya sahiptir. Bu yastıklar çocuğunuzun yolculuk sırasında rahatça uyuyabilmesi için uygun özellikler taşır.

Kemer yastığı nasıl takılır?

Otomobilinize kemer yastığı takmadan önce emniyet kemerinizin yüzeyini temizleyip kurulamanız gerekir. Bu işlemin ardından kemer yastığınızı kemer yüzeyine geçirebilirsiniz. Yastığı uygun bir noktaya getirdikten sonra aksesuarınızın cırt cırtlarını kapatabilirsiniz. Çıtçıtlı tasarıma sahip olan yastıkları monte ederken bu çıtçıtları kapatarak ürününüzü sabitleyebilirsiniz.

Kemer aksesuarları nelerdir?

Kemer kaplama aksesuarlarıyla arabanızdaki kemerlerin yuvalarını daha estetik hale getirebilirsiniz. Kemer kılıfları emniyet kemerinizin derinizi rahatsız etmesini önler. Kemer yastıklarıysa yolculuklarınızda uyurken boynunuzun ağrımasını engeller. Kemer aksesuarlarını arabanızdaki koltukların ve kemerlerin tasarımlarına uygun modeller arasından seçebilirsiniz.

Emniyet kemeri kılıfı ne işe yarar?

Emniyet kemeri kılıfları seyahat konforunuzu artırabilmenize yardım eder. Kemerinizin vücudunuzu fazla sıkmasını önlemek için kemer kılıflarından yararlanabilirsiniz. Dolgulu kılıflar sayesinde kemerinizin bedeninizi tahriş etmesini ve sizi terletmesini önleyebilirsiniz. Kılıfları kullanarak kemerlerinizin daha zarif bir görünüm kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emniyet Kemeri Aksesuarları

90 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 90 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/264130/20006811