Rahat ve konforlu adımlar prensibi ile ayakkabı üretimine başlayan King Paolo, üstün teknolojileri kullanarak hem kadın hem de erkekler için birbirinden özel koleksiyonlara imza atıyor. Yüksek kaliteli üretim ve ileri teknoloji vizyonu ile ayakkabı sektörüne giriş yapan marka, müşterilerinin sağlıklı ve rahat ayakkabı ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Lokal pazarın yanı sıra uluslararası arenada da üretimlerini şekillendiren ve yurt dışı ihracatı yapan şirket, gelecekteki ihtiyaçları bugünden öngörerek ürün gamını bunlara göre şekillendiriyor. 

Doğru üretim teknikleri uygulayarak kaliteyi her zaman üst seviyede tutmaya çalışan King Paolo, her geçen gün teknolojik iyileştirme faaliyetlerine yön veriyor ve müşterilerine kusursuz ürün anlayışı ile hizmet ediyor. Rekabet gücünü artırmak ve sektörde lider hale gelmek için yenilikçi teknolojilerle üretimini sürdüren markanın klimalı, diyabet, comforevo, deşarj, exclusive ve bunyon gibi oldukça farklı ürün koleksiyonları bulunuyor. Erkek ve kadın müşterilerinin beklentilerine özel olarak tasarlanan koleksiyonlarda şıklık ve rahatlık bir arada sunuluyor. Erkek koleksiyonunda her sene değişen trendlere bağlı olarak tasarım çizgileri farklılık gösterirken renkler de sezonun öne çıkan detaylarına göre belirleniyor. Lacivert, kahve tonları, gri ve siyah erkek koleksiyonunda başı çekiyor. Kadın koleksiyonunda ise modern çizgilere sahip deri bot ve ayakkabı modelleri kırmızı, taba ve siyah gibi renklerle öne çıkıyor.

Markanın ürün gamında önemli bir yer tutan Clima comfort teknolojisi özel taban sistemi sayesinde ayakkabı içindeki kirli havayı topuklardan dışarı atıyor. Natürel deriden üretilen modeller hava sirkülasyonlu özel sistem ile ayaklarda nem, bakteri ve koku oluşumunu engelliyor. Klimalı ayakkabılar rahat ve sağlık dolu adımlar vadediyor. Anatomik iç taban ayak kısmının stabilitesini artırarak ayağa gerekli desteği sağlıyor. Eklemleri gevşetiyor ve zinde kalmaya yardımcı oluyor. Ayaklardaki basıncı absorbe eden taban yastığı yürüyüş konforu sunuyor ve topuk kemiğinin zarar görmesini engelliyor. Aktif jel yapı ise zemin kaynaklı problemlerin önüne geçerek darbe olasılığını minimuma indiriyor. 

Diyabet teknolojisi ile üretilen ayakkabı modelleri, şeker hastaları için özel olarak tasarlanmış olup ayak ağrılarını azaltmayı ve yara oluşumunu engellemeyi amaçlıyor. Şeker hastalığının neden olduğu ayakta şişme, sürtünme ve yaraların önüne geçen özel ayakkabı modelleri, rahatlığı her adımda hissetmeyi sağlıyor. Takviye pet ve dikişsiz astar ile yumuşatılmış yüzey yapısı, meydana gelebilecek tüm yaralanmaların önüne geçiyor. Geniş kalıplı modeller sayesinde ayak parmakları özgürce hareket ediyor ve ayakkabılar kolayca giyilip çıkarılabiliyor. Su bazlı natürel deri ile üretilen modeller, extra saf malzemeler ve dana astar ile birlikte mükemmel bir konfor sunuyor. 

Comforevo ayakkabılar ise özel taban sistemi ile yüksek rahatlık sunan modeller arasında bulunuyor. Özel iç yapı ve esnek malzemeler her adımda ayaklardaki konfor hissini öne çıkarıyor. Markanın önde gelen ürünlerinden biri olan Deşarj ayakkabı çeşitleri ise stres önleyici yapısı ile stressiz bir yaşam için kapı aralıyor. Vücutta biriken statik elektriği özel bir sistem yoluyla dışarı atan ayakkabılar, şehir hayatının yarattığı stresi minimuma indiriyor. Neodyum mıknatıs teknolojisi kan dolaşımını harekete geçirerek sağlıklı adımlar sunuyor. Özel iç taban yapısı ve doğal malzemeler rahatlığı ön plana taşıyor. 

Exclusive grubunda yer alan ürünler, kösele vardola ve hafızalı pet teknolojisi ile ayaklarda oluşan teri etkili bir şekilde emiyor. Antik ve rugan deri grubuna sahip olan modeller, poliyou tabanlık sayesinde antibakteriyel özellikler taşıyor. Başparmak şişliği olarak bilinen bunyon rahatsızlığına özel olarak üretilen ayakkabı modelleri, yumuşak ve esnek iç yapısı ile ayak parmaklarının rahatlığını ön plana çıkarıyor. Ayakların konforunu her şeyin önünde tutan King Paolo'nun zengin ürün çeşitliliği sunan koleksiyonundan ayaklarınıza en uygun olan seçenekleri hemen inceleyebilirsiniz.

King Paolo

32 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Cinsiyet
  4. Renk
  5. Numara A-Z
  6. Satıcı
BAŞA DÖN