Kingston SSD Solid State Drive

Yeni jenerasyon veri depolama alınlarının vazgeçilmezleri arasında olan Kinston SSD Solid State Drive modelleri, bilgisayarlarınızın performansını geliştirerek, maksimum hız elde etmenizi sağlar. Özellikle maksimum yazma hızını, normal bir sabit diske göre 5 kata kadar çıkaran SSD’ler sayesinde, bilgisayarınızı bir iş ve oyun istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların imdadına yetişen bu ürünler ile yüksek hızın keyfini sürebilirsiniz. Önde gelen yazılım devleri arasında yerini alan Kinston kalitesi ile sizin için en uygun modelleri inceleyebilir, bilgisayarınızın performansınızı arttırabilirsiniz.

Kingston SSD

Bilgisayar teknolojilerinin gün geçtikçe gelişmesine paralel olarak üretilen yeni nesil depolama araçları SSD’ler, önemini her geçen gün arttırarak, bilgisayarların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Özellikle programlar arasında hızlı geçişler yaparken, tarayıcı sekmeleri arasında işlemlerinizi sürdürürken ya da oyun oynarken ortaya çıkabilecek hızlı tepki verme ihtiyacına etkin bir çözüm sunan Kingston SSD diskler ile işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı yapabilir, etkin veri işleme hızını deneyimleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızın bellek ünitesi ile birlikte çalışan SSD’ler, erişim süresi ve veri güvenliği alanında da ileri bir teknolojiye sahip olmanızı sağlar. Normal bir sabit diske göre çok daha sessiz ve düşük ısıda işlem gören Kingston SSD modelleri sayesinde, veri kaybı riskini minimuma indirebilir, verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz. Sata 3, mSATA ya da PCI Express gibi farklı bağlantı tiplerine göre ürünleri inceleyebilir, anakart modeliniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

HyperX Savage, SSDNow, HyperX Predator gibi farklı Kingston SSD serilerini inceleyerek, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle oyuncuların daha hızlı sistem açılışı, uygulama yüklemesi, harita yüklemesi gibi avantajları etkili bir şekilde sağlamasını amaçlayan modeller, aynı zamanda dosya işleme performansını da arttırmaya yardımcı olacaktır.

Kingston SSD Fiyatları

Özellikle günümüz oyunlarının ihtiyaç duyduğu yüksek sistem gereksinimleri ve depolama ihtiyaçları için etkin bir çözüm sunan Kingston SSD, fiyatları ile de farklı çözümleri bir arada sunar. Çeşitli bilgisayar altyapılarına göre sınıflandırılmış modeller sayesinde, sisteminizi optimum seviyede kullanabilir, hem sabit disk hem de bellek ihtiyacınızı destekleyebilirsiniz.

Farklı kapasite değerlerine sahip ürünler, 30, 60, 120, 240,480 ve 960 GB değerlerine sahiptir. Sisteminiz için en uygun olan bellek değerini ya da ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek depolama alanı ihtiyacınızı GB değerlerine göre belirleyebilirsiniz. Sıra dışı kullanıcılar için sıra dışı çözümler sunan Kingston SSD Solid State Drive modelleri, HyperX teknolojisine sahip modelleri ile de öne çıkar. Belleğin ısı yayılmasını dengeleyen ve etkin bir soğutma sağlayan bu teknoloji sayesinde, hızlı birçok görevlilik ve performans koruması elde edersiniz. Birçok masaüstü ya da dizüstü modeli ile uyumlu ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan modelleri, detaylı bir şekilde inceleyebilir ve birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz.

Gerek oyuncuların gerekse profesyonel tasarımcıların bilgisayarlarının ihtiyaç duyacağı dengeli güç ve performans yönetimini, benzersiz teknolojilerle bir araya getiren Kingston SSD Solid State Drive modelleri, hem bellek ihtiyacınızı hem de depolama ihtiyacınızı tek bir SSD ile sağlamanızı sağlar. Böylelikle hem bilgisayarınızın performansını arttırabilir hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Özellikle açılış ya da ön bellek sürücüsü olarak kullanılmaya uygun olarak üretilmiş ürünler, aynı zamanda diğer sürücülerinizin durumunu izleme özelliğine sahiptir. Serbest dolaşım verileri sayesinde diğer sürücülerinizin eksik ya da yetersiz kaldığı zamanlarda devreye giren SSD sürücüler, kesintisiz ve uzun süreli bir performans elde etmenizi sağlar. Tasarım, modelleme, düzenleme gibi işlemlerinizin sırasında ya da çoklu tarayıcı ve sekme kullanımı gerektiren durumlarda bilgisayarınızın performans değerlerini sabitleyebilir, hızınızı koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kingston SSD Harddisk Fiyatları

82 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Kapasite
Toplam 24 / 82 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/kingston