Kingston SSD Solid State Drive

Yeni jenerasyon veri depolama alınlarının vazgeçilmezleri arasında olan Kinston SSD Solid State Drive modelleri, bilgisayarlarınızın performansını geliştirerek, maksimum hız elde etmenizi sağlar. Özellikle maksimum yazma hızını, normal bir sabit diske göre 5 kata kadar çıkaran SSD’ler sayesinde, bilgisayarınızı bir iş ve oyun istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların imdadına yetişen bu ürünler ile yüksek hızın keyfini sürebilirsiniz. Önde gelen yazılım devleri arasında yerini alan Kinston kalitesi ile sizin için en uygun modelleri inceleyebilir, bilgisayarınızın performansınızı arttırabilirsiniz.

Kingston SSD

Bilgisayar teknolojilerinin gün geçtikçe gelişmesine paralel olarak üretilen yeni nesil depolama araçları SSD’ler, önemini her geçen gün arttırarak, bilgisayarların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Özellikle programlar arasında hızlı geçişler yaparken, tarayıcı sekmeleri arasında işlemlerinizi sürdürürken ya da oyun oynarken ortaya çıkabilecek hızlı tepki verme ihtiyacına etkin bir çözüm sunan Kingston SSD diskler ile işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı yapabilir, etkin veri işleme hızını deneyimleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızın bellek ünitesi ile birlikte çalışan SSD’ler, erişim süresi ve veri güvenliği alanında da ileri bir teknolojiye sahip olmanızı sağlar. Normal bir sabit diske göre çok daha sessiz ve düşük ısıda işlem gören Kingston SSD modelleri sayesinde, veri kaybı riskini minimuma indirebilir, verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz. Sata 3, mSATA ya da PCI Express gibi farklı bağlantı tiplerine göre ürünleri inceleyebilir, anakart modeliniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

HyperX Savage, SSDNow, HyperX Predator gibi farklı Kingston SSD serilerini inceleyerek, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Özellikle oyuncuların daha hızlı sistem açılışı, uygulama yüklemesi, harita yüklemesi gibi avantajları etkili bir şekilde sağlamasını amaçlayan modeller, aynı zamanda dosya işleme performansını da arttırmaya yardımcı olacaktır.

Kingston SSD Fiyatları

Özellikle günümüz oyunlarının ihtiyaç duyduğu yüksek sistem gereksinimleri ve depolama ihtiyaçları için etkin bir çözüm sunan Kingston SSD, fiyatları ile de farklı çözümleri bir arada sunar. Çeşitli bilgisayar altyapılarına göre sınıflandırılmış modeller sayesinde, sisteminizi optimum seviyede kullanabilir, hem sabit disk hem de bellek ihtiyacınızı destekleyebilirsiniz.

Farklı kapasite değerlerine sahip ürünler, 30, 60, 120, 240,480 ve 960 GB değerlerine sahiptir. Sisteminiz için en uygun olan bellek değerini ya da ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek depolama alanı ihtiyacınızı GB değerlerine göre belirleyebilirsiniz. Sıra dışı kullanıcılar için sıra dışı çözümler sunan Kingston SSD Solid State Drive modelleri, HyperX teknolojisine sahip modelleri ile de öne çıkar. Belleğin ısı yayılmasını dengeleyen ve etkin bir soğutma sağlayan bu teknoloji sayesinde, hızlı birçok görevlilik ve performans koruması elde edersiniz. Birçok masaüstü ya da dizüstü modeli ile uyumlu ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan modelleri, detaylı bir şekilde inceleyebilir ve birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz.

Gerek oyuncuların gerekse profesyonel tasarımcıların bilgisayarlarının ihtiyaç duyacağı dengeli güç ve performans yönetimini, benzersiz teknolojilerle bir araya getiren Kingston SSD Solid State Drive modelleri, hem bellek ihtiyacınızı hem de depolama ihtiyacınızı tek bir SSD ile sağlamanızı sağlar. Böylelikle hem bilgisayarınızın performansını arttırabilir hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Özellikle açılış ya da ön bellek sürücüsü olarak kullanılmaya uygun olarak üretilmiş ürünler, aynı zamanda diğer sürücülerinizin durumunu izleme özelliğine sahiptir. Serbest dolaşım verileri sayesinde diğer sürücülerinizin eksik ya da yetersiz kaldığı zamanlarda devreye giren SSD sürücüler, kesintisiz ve uzun süreli bir performans elde etmenizi sağlar. Tasarım, modelleme, düzenleme gibi işlemlerinizin sırasında ya da çoklu tarayıcı ve sekme kullanımı gerektiren durumlarda bilgisayarınızın performans değerlerini sabitleyebilir, hızınızı koruyabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kingston SSD Harddisk Fiyatları

35 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kingston SSD Solid State Drive
  2. Samsung SSD Solid State Drive
  3. Sandisk SSD Solid State Drive
  4. WD SSD Solid State Drive
  5. Crucial SSD Solid State Drive
  6. Adata SSD Solid State Drive
  7. Longline SSD Solid State Drive
  8. Seagate SSD Solid State Drive
  9. Arealer SSD Solid State Drive
  10. Hikvision SSD Solid State Drive
  11. Kingspec SSD Solid State Drive
  12. Corsair SSD Solid State Drive
  13. Netac SSD Solid State Drive
  14. HP SSD Solid State Drive
  15. Hi-Level SSD Solid State Drive
  16. Neo Forza SSD Solid State Drive
  17. Kioxia SSD Solid State Drive
  18. Lexar SSD Solid State Drive
  19. Micron SSD Solid State Drive
  20. Biostar SSD Solid State Drive
  21. Codegen SSD Solid State Drive
  22. Mushkin SSD Solid State Drive
  23. Team SSD Solid State Drive
  24. Apacer SSD Solid State Drive
  25. Patriot SSD Solid State Drive
  26. Afox SSD Solid State Drive
  27. Pioneer SSD Solid State Drive
  28. Goodram SSD Solid State Drive
  29. Toshiba SSD Solid State Drive
  30. Asint SSD Solid State Drive
  31. Ezcool SSD Solid State Drive
  32. Gigabyte SSD Solid State Drive
  33. Intenso SSD Solid State Drive
  34. Silicon Power SSD Solid State Drive
  35. Timetec SSD Solid State Drive
  36. Alpin SSD Solid State Drive
  37. Asboard SSD Solid State Drive
  38. Eaget SSD Solid State Drive
  39. Everest SSD Solid State Drive
  40. Intel SSD Solid State Drive
  41. Acer SSD Solid State Drive
  42. Arktek SSD Solid State Drive
  43. James Donkey SSD Solid State Drive
  44. KingFast SSD Solid State Drive
  45. MLD SSD Solid State Drive
  46. Turbox SSD Solid State Drive
  47. Dualtech SSD Solid State Drive
  48. Hiddn SSD Solid State Drive
  49. Indilinx SSD Solid State Drive
  50. Kingmax SSD Solid State Drive
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kapasite A-Z
  1. 1 TB
  2. 500 GB
  3. 240 GB
  4. 2 TB
  5. 960 GB
  6. 512 GB
  7. 480 GB
  8. 256 GB
  9. 250 GB
  10. 120 GB
 7. Okuma Hızı
 8. Yazma Hızı
 9. Bağlantı Tipi
 10. Satıcı A-Z
 • Marka Kingston
DSACategoryId/2147483646/3013121/114814/kingston
Başa dön