OFİS & KİŞİSEL MODELLER

Dijital basım ve yayımcılıkta basılan kitap, dergi veya gazetelerin daha kaliteli görünmesi ve dış yüzeylerinin çevresel etkenlere karşı mukavemetinin artırılması amacıyla laminasyon işlemi sektörde yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bu profesyonel işlemi sizde kendi evinizde veya ofisinizde kişiye özel ‌laminasyon makineleri sayesinde pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Önemli evraklarınızı, kitaplarınızı, sunum ve tez dosyalarınızı kaplamak, dış görüntülerini iyileştirmek ve onları korumak amacıyla kişisel laminasyon makineleri avantajlı fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Kişisel Laminasyon Makinesi Nedir?

Kişiye özel laminasyon makineleri selefon veya film adı verilen ince plastik tabakaların uygulama yüzeyine özel teknikler ile yapıştırılmasını sağlayan makinelerdir. Kişisel laminasyon makinelerini kompakt boyutları sayesinde istediğiniz yerde kullanabilecek kitap, dergi veya herhangi bir kağıt yüzeyi ve ayrıca kartvizit, fotoğraf ve sertifika gibi nispeten kalın ve farklı materyallere sahip yüzeyleri istediğiniz özelliklerde selefon veya PVC film ile kaplayabileceksiniz.

Laminasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kişiye özel laminasyon makineleri beraberinde farklı özelliklerdeki laminasyon filmi, laminasyon poşeti veya selefon adı verilen materyaller ile kullanılır. Kapama materyalleri isteğe göre parlak, mat veya farklı dokularda olabilir. Böylece daha güzel görünmesini istediğiniz bir kartvizitin yüzeyini mat film veya parlak film ile kaplayabilirsiniz. Doku özelliğinin yanında alacağınız kişiye özel laminasyon makinelerinin ebatlarında kaplama materyalleri açısından önemlidir. A5, A4, A3 gibi farklı ebatlardaki laminasyon filmlerini ilgili laminasyon makinesi ile birlikte kullanabilir, son derece ekonomik bir şekilde yüzeyleri kaplayarak şık bir tasarım elde edebilirsiniz.

Kişiye Özel Laminasyon Makinelerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Ofis, ev veya okullarda fotoğraflardan kartvizitlere, kimlik kartlarından yemek menülerine kadar ihtiyaç duyulan uygun ebatlardaki her yüzey kişisel laminasyon makineleri aracılığıyla lamine edilebilir. Laminasyon işlemi sayesinde lamine işlemi uygulanan yüzeyleri sıvı temaslarından, çizilmelerden ve çeşitli çevresel faktörlerden koruyabilir aynı zamanda yüzeyleri ilgi çekici ve şık bir forma sokabilirsiniz.

Laminasyon Filmi Nedir?

Laminasyon filmleri kişiye özel laminasyon makinesinin en önemli sarf malzemesidir. Farklı ebatlarda, kalınlıkta ve doku özelliklerinde bulunabilen laminasyon filmlerini veya poşetlerini kullanımınıza bağlı olarak seçebilir, Hepsiburada.com üzerinden satın alabilirsiniz. Laminasyon filmleri veya selefonlar makinenizin özelliklerine göre kartuş veya tane tane paketler halinde satılmaktadır. A3, A4, A5 ve A6 gibi popüler ölçülerin yanında farkı ebatlarda da laminasyon filmi bulabilirsiniz. Kişisel zevkleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulamalarınızda mat laminasyon filmi veya parlak laminasyon filmi kullanabilirsiniz. 80, 100, 125, ve 230 micron gibi farklı kalınlıklarda laminasyon filmleri bulmak mümkündür. Kişisel laminasyon makinelerinizde kullanacağınız laminasyon filmleri genellikle 100’lü paketler halinde satılmaktadır. Ayrıca laminasyon işlemi sırasında laminasyon filmlerinin köşelerini kesme amacıyla köşe kesme aparatı adı verilen küçük aparatlarda kullanılmaktadır.

Kişisel Laminasyon Makineleri Nasıl Kullanılır?

Kişisel laminasyon makinelerini kullanmadan önce kullanım talimatlarını okumanız tavsiye edilmektedir. Uygulamadan hemen önce hava kabarcığı oluşumunu minimize etmek için yüzeylerdeki toz tanelerini yüksek oranda temizlemek ve uygulamayı temiz bir ortamda yapmak gerekmektedir. Laminasyon makinesi ile uygun ebatlardaki uygulama yüzeyini yine doğru seçilmiş laminasyon filmi ile kolayca birleştirebilirsiniz. Bu sayede belge, fotoğraf gibi eşyalarınızı güneş ve nem gibi çevresel etkenlerden koruyabilirsiniz.

Kişisel Laminasyon Makineleri Fiyatları Nasıldır?

Kişisel laminasyon makinesi fiyatları makinenin lamine edebildiği yüzey alanının ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Masa üzerinde veya taşınılabilir olarak kullanılan kişisel laminasyon makinelerine Hepsiburada.com üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sizde kişiye özel ‌laminasyon makineleri ile yıllar boyu saklamak istediğiniz fotoğraflarınızı, önemli evrak ve belgelerinizi veya sahip olduğunuz sertifikaları koruma altına alabilirsiniz, kapladığınız yüzeylerin dış görüntüsünün daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu amaçla en çok tercih edilen ve oldukça popüler hale gelen laminasyon işlemini kendi kendinize ekonomik ve pratik bir şekilde uygulamak için kişisel laminasyon makinelerini ve laminasyon filmlerini Hepsiburada.com üzerinden hızlıca bulabilir, sepete ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kişiye Özel Laminasyon Makineleri

4 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?